prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

auto-to s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 36566632aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
22. 12. 200421 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
1 508 339 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
auto-to s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
36566632
daňové identifikačné číslo
2021916292
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2021916292
Sídlo
Krušovská 4994/79, 95501 Topoľčany, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
22. 12. 2004
V registri
21 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 15518/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
241868
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod v rozsahu voľných živností )22. 12. 2004—
kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod v rozsahu voľných živností )22. 12. 2004—
sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností22. 12. 2004—
predaj pohonných hmôt a ropných výrobkov22. 12. 2004—
predaj nových a ojazdených motorových vozidiel22. 12. 2004—
prenájom motorových vozidiel22. 12. 2004—
šitie odevov a odevných doplnkov22. 12. 2004—
predaj alkoholických a nealkoholických nápojov na priamu konzumáciu22. 12. 2004—
organizovanie kultúrnych a spoločenských podujatí22. 12. 2004—
oprava pneumatík22. 12. 2004—
reklamná činnosť22. 12. 2004—
podnikateľské poradenstvo v oblasti obchodu a služieb22. 12. 2004—
údržba a oprava motorových vozidiel22. 12. 2004—
Opravy karosérií17. 03. 2022—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 29. 01. 2021
Oprávnená osoba
Advokátska kancelária JUDr. Slávik a partneri, s.r.o. · od 29. 01. 2021

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021916292: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021916292: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021916292IČ DPH SK2021916292Obdobia daňových registráciíDIČ 2021916292: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021916292: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021916292IČ DPH SK2021916292Obdobia daňových registráciíDIČ 2021916292: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021916292: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021916292IČ DPH SK2021916292
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202191629211. 09. 2026—08. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 01. 2005
daňové identifikačné číslo202191629210. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 38 579 € a znížila tržby o ▼39 % na 1,51 mil. €.

Tržby

1 508 339 €

▼ 38,6 %

Výsledok hospodárenia

38 579 €

▲ 128,3 %

Aktíva

1 013 424 €

▼ 43,0 %

Vlastné imanie

208 511 €

▲ 22,7 %

Zadlženosť

79,4 %

Hrubá marža

−0,3 %

Čistá marža

2,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 2 473 109 €. 2022: tržby 3 050 915 €. 2023: tržby 2 662 259 €. 2024: tržby 2 455 285 €. 2025: tržby 1 508 339 €.5 mil.2,5 mil.02,47 mil.3,05 mil.2,66 mil.2,46 mil.1,51 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 2 473 109 €. 2022: tržby 3 050 915 €. 2023: tržby 2 662 259 €. 2024: tržby 2 455 285 €. 2025: tržby 1 508 339 €.5 mil.2,5 mil.02,47 mil.3,05 mil.2,66 mil.2,46 mil.1,51 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 2 473 109 €. 2022: tržby 3 050 915 €. 2023: tržby 2 662 259 €. 2024: tržby 2 455 285 €. 2025: tržby 1 508 339 €.5 mil.2,5 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 5 731 €. 2022: výsledok hospodárenia 24 916 €. 2023: výsledok hospodárenia −71 243 €. 2024: výsledok hospodárenia −136 534 €. 2025: výsledok hospodárenia 38 579 €.50 tis.0−200 tis.+5,7 tis.+24,9 tis.−71,2 tis.−136,5 tis.+38,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 5 731 €. 2022: výsledok hospodárenia 24 916 €. 2023: výsledok hospodárenia −71 243 €. 2024: výsledok hospodárenia −136 534 €. 2025: výsledok hospodárenia 38 579 €.50 tis.0−200 tis.+5,7 tis.−71,2 tis.+38,6 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 5 731 €. 2022: výsledok hospodárenia 24 916 €. 2023: výsledok hospodárenia −71 243 €. 2024: výsledok hospodárenia −136 534 €. 2025: výsledok hospodárenia 38 579 €.50 tis.0−200 tis.20222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 729 062 €, vlastné imanie 352 794 €. 2022: aktíva 1 843 413 €, vlastné imanie 377 709 €. 2023: aktíva 1 898 796 €, vlastné imanie 306 466 €. 2024: aktíva 1 778 391 €, vlastné imanie 169 932 €. 2025: aktíva 1 013 424 €, vlastné imanie 208 511 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 729 062 €, vlastné imanie 352 794 €. 2022: aktíva 1 843 413 €, vlastné imanie 377 709 €. 2023: aktíva 1 898 796 €, vlastné imanie 306 466 €. 2024: aktíva 1 778 391 €, vlastné imanie 169 932 €. 2025: aktíva 1 013 424 €, vlastné imanie 208 511 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 729 062 €, vlastné imanie 352 794 €. 2022: aktíva 1 843 413 €, vlastné imanie 377 709 €. 2023: aktíva 1 898 796 €, vlastné imanie 306 466 €. 2024: aktíva 1 778 391 €, vlastné imanie 169 932 €. 2025: aktíva 1 013 424 €, vlastné imanie 208 511 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 913 336 €, zásoby 735 472 €, pohľadávky 69 902 €, finančné účty 8 110 €. 2022: dlhodobý majetok 921 705 €, zásoby 845 756 €, pohľadávky 58 746 €, finančné účty 15 265 €. 2023: dlhodobý majetok 888 641 €, zásoby 912 248 €, pohľadávky 77 370 €, finančné účty 17 437 €. 2024: dlhodobý majetok 833 962 €, zásoby 897 621 €, pohľadávky 27 676 €, finančné účty 16 403 €. 2025: dlhodobý majetok 384 381 €, zásoby 575 064 €, pohľadávky 38 496 €, finančné účty 13 284 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 913 336 €, zásoby 735 472 €, pohľadávky 69 902 €, finančné účty 8 110 €. 2022: dlhodobý majetok 921 705 €, zásoby 845 756 €, pohľadávky 58 746 €, finančné účty 15 265 €. 2023: dlhodobý majetok 888 641 €, zásoby 912 248 €, pohľadávky 77 370 €, finančné účty 17 437 €. 2024: dlhodobý majetok 833 962 €, zásoby 897 621 €, pohľadávky 27 676 €, finančné účty 16 403 €. 2025: dlhodobý majetok 384 381 €, zásoby 575 064 €, pohľadávky 38 496 €, finančné účty 13 284 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 913 336 €, zásoby 735 472 €, pohľadávky 69 902 €, finančné účty 8 110 €. 2022: dlhodobý majetok 921 705 €, zásoby 845 756 €, pohľadávky 58 746 €, finančné účty 15 265 €. 2023: dlhodobý majetok 888 641 €, zásoby 912 248 €, pohľadávky 77 370 €, finančné účty 17 437 €. 2024: dlhodobý majetok 833 962 €, zásoby 897 621 €, pohľadávky 27 676 €, finančné účty 16 403 €. 2025: dlhodobý majetok 384 381 €, zásoby 575 064 €, pohľadávky 38 496 €, finančné účty 13 284 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 352 794 €, dlhodobé záväzky 114 833 €, krátkodobé záväzky 1 261 435 €. 2022: vlastné imanie 377 709 €, dlhodobé záväzky 98 390 €, krátkodobé záväzky 1 367 314 €. 2023: vlastné imanie 306 466 €, dlhodobé záväzky 106 169 €, krátkodobé záväzky 1 486 161 €. 2024: vlastné imanie 169 932 €, dlhodobé záväzky 78 940 €, krátkodobé záväzky 1 529 519 €. 2025: vlastné imanie 208 511 €, dlhodobé záväzky 15 903 €, krátkodobé záväzky 789 010 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 352 794 €, dlhodobé záväzky 114 833 €, krátkodobé záväzky 1 261 435 €. 2022: vlastné imanie 377 709 €, dlhodobé záväzky 98 390 €, krátkodobé záväzky 1 367 314 €. 2023: vlastné imanie 306 466 €, dlhodobé záväzky 106 169 €, krátkodobé záväzky 1 486 161 €. 2024: vlastné imanie 169 932 €, dlhodobé záväzky 78 940 €, krátkodobé záväzky 1 529 519 €. 2025: vlastné imanie 208 511 €, dlhodobé záväzky 15 903 €, krátkodobé záväzky 789 010 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 352 794 €, dlhodobé záväzky 114 833 €, krátkodobé záväzky 1 261 435 €. 2022: vlastné imanie 377 709 €, dlhodobé záväzky 98 390 €, krátkodobé záväzky 1 367 314 €. 2023: vlastné imanie 306 466 €, dlhodobé záväzky 106 169 €, krátkodobé záväzky 1 486 161 €. 2024: vlastné imanie 169 932 €, dlhodobé záväzky 78 940 €, krátkodobé záväzky 1 529 519 €. 2025: vlastné imanie 208 511 €, dlhodobé záväzky 15 903 €, krátkodobé záväzky 789 010 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 618 €. 2022: daň z príjmu 4 695 €. 2023: daň z príjmu 6 201 €. 2024: daň z príjmu 8 563 €. 2025: daň z príjmu −43 856 €.10 tis.0−50 tis.1,6 tis.4,7 tis.6,2 tis.8,6 tis.−43,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 618 €. 2022: daň z príjmu 4 695 €. 2023: daň z príjmu 6 201 €. 2024: daň z príjmu 8 563 €. 2025: daň z príjmu −43 856 €.10 tis.0−50 tis.1,6 tis.4,7 tis.6,2 tis.8,6 tis.−43,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 618 €. 2022: daň z príjmu 4 695 €. 2023: daň z príjmu 6 201 €. 2024: daň z príjmu 8 563 €. 2025: daň z príjmu −43 856 €.10 tis.0−50 tis.202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby2,47 mil.3,05 mil.2,66 mil.2,46 mil.1,51 mil.
Výsledok hospodárenia5,7 tis.24,9 tis.−71,2 tis.−136,5 tis.38,6 tis.
Aktíva1,73 mil.1,84 mil.1,9 mil.1,78 mil.1,01 mil.
Vlastné imanie352,8 tis.377,7 tis.306,5 tis.169,9 tis.208,5 tis.
Daň z príjmu1,6 tis.4,7 tis.6,2 tis.8,6 tis.−43,9 tis.
Zadlženosť79,6 %79,5 %83,9 %90,4 %79,4 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
1,51 mil.
Výsledok hospodárenia
38,6 tis.
Aktíva
1,01 mil.
Vlastné imanie
208,5 tis.
Daň z príjmu
−43,9 tis.
Zadlženosť
79,4 %

2024

Tržby
2,46 mil.
Výsledok hospodárenia
−136,5 tis.
Aktíva
1,78 mil.
Vlastné imanie
169,9 tis.
Daň z príjmu
8,6 tis.
Zadlženosť
90,4 %

2023

Tržby
2,66 mil.
Výsledok hospodárenia
−71,2 tis.
Aktíva
1,9 mil.
Vlastné imanie
306,5 tis.
Daň z príjmu
6,2 tis.
Zadlženosť
83,9 %

2022

Tržby
3,05 mil.
Výsledok hospodárenia
24,9 tis.
Aktíva
1,84 mil.
Vlastné imanie
377,7 tis.
Daň z príjmu
4,7 tis.
Zadlženosť
79,5 %

2021

Tržby
2,47 mil.
Výsledok hospodárenia
5,7 tis.
Aktíva
1,73 mil.
Vlastné imanie
352,8 tis.
Daň z príjmu
1,6 tis.
Zadlženosť
79,6 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API