prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

SecNet spol. s r.o.

identifikačné číslo organizácie 36565105aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
28. 10. 200422 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
27 353 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
SecNet spol. s r.o.
identifikačné číslo organizácie
36565105
daňové identifikačné číslo
2021902916
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Vlčanská 557/4, 92701 Šaľa, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
28. 10. 2004
V registri
22 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 16514/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
879913
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti28. 10. 2004—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti28. 10. 2004—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľnej živnosti28. 10. 2004—
zásielkový predaj28. 10. 2004—
predaj nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína, destilátov na priamu konzumáciu28. 10. 2004—
predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál28. 10. 2004—
prenájom kancelárskych strojov a zariadení vrátane počítačov28. 10. 2004—
poradenská služba k technickému vybaveniu počítača (hardware)28. 10. 2004—
poradenská služba a dodávanie programového vybavenia počítača (software)28. 10. 2004—
spracovanie údajov28. 10. 2004—
poskytovanie dátových služieb - internetová čitáreň28. 10. 2004—
služby súvisiace s databázami28. 10. 2004—
činnosti súvisiace s prevádzkou počítačov28. 10. 2004—
vedenie účtovníctva, ekonomické a účtovné poradenstvo28. 10. 2004—
prieskum trhu a verejnej mienky28. 10. 2004—
podnikateľské poradenstvo28. 10. 2004—
reklamné činnosti28. 10. 2004—
kancelárske a sekretárske služby (vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb)28. 10. 2004—
školiteľská činnosť v oblasti informačných technológií28. 10. 2004—
usporadúvanie školení, kurzov, seminárov a workshopov28. 10. 2004—
kompletizácia a montáž počítačových sietí a hardware28. 10. 2004—
údržba systémového software28. 10. 2004—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021902916: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021902916Obdobia daňových registráciíDIČ 2021902916: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021902916Obdobia daňových registráciíDIČ 2021902916: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021902916
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202190291610. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲610 % na 10 385 € a znížila tržby o ▼8 % na 27,4 tisíc eur.

Tržby

27 353 €

▼ 8,0 %

Výsledok hospodárenia

10 385 €

▲ 609,8 %

Aktíva

27 238 €

▲ 59,8 %

Vlastné imanie

20 753 €

▲ 100,2 %

Zadlženosť

23,8 %

Hrubá marža

42,2 %

Čistá marža

38,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 44 885 €. 2022: tržby 43 185 €. 2023: tržby 57 280 €. 2024: tržby 29 720 €. 2025: tržby 27 353 €.100 tis.50 tis.044,9 tis.43,2 tis.57,3 tis.29,7 tis.27,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 44 885 €. 2022: tržby 43 185 €. 2023: tržby 57 280 €. 2024: tržby 29 720 €. 2025: tržby 27 353 €.100 tis.50 tis.044,9 tis.43,2 tis.57,3 tis.29,7 tis.27,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 44 885 €. 2022: tržby 43 185 €. 2023: tržby 57 280 €. 2024: tržby 29 720 €. 2025: tržby 27 353 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 21 958 €. 2022: výsledok hospodárenia 10 577 €. 2023: výsledok hospodárenia 5 221 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 463 €. 2025: výsledok hospodárenia 10 385 €.25 tis.12,5 tis.0+22 tis.+10,6 tis.+5,2 tis.+1,5 tis.+10,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 21 958 €. 2022: výsledok hospodárenia 10 577 €. 2023: výsledok hospodárenia 5 221 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 463 €. 2025: výsledok hospodárenia 10 385 €.25 tis.12,5 tis.0+22 tis.+10,6 tis.+5,2 tis.+1,5 tis.+10,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 21 958 €. 2022: výsledok hospodárenia 10 577 €. 2023: výsledok hospodárenia 5 221 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 463 €. 2025: výsledok hospodárenia 10 385 €.25 tis.12,5 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 86 893 €, vlastné imanie 63 229 €. 2022: aktíva 90 719 €, vlastné imanie 73 806 €. 2023: aktíva 92 481 €, vlastné imanie 79 026 €. 2024: aktíva 17 048 €, vlastné imanie 10 368 €. 2025: aktíva 27 238 €, vlastné imanie 20 753 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 86 893 €, vlastné imanie 63 229 €. 2022: aktíva 90 719 €, vlastné imanie 73 806 €. 2023: aktíva 92 481 €, vlastné imanie 79 026 €. 2024: aktíva 17 048 €, vlastné imanie 10 368 €. 2025: aktíva 27 238 €, vlastné imanie 20 753 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 86 893 €, vlastné imanie 63 229 €. 2022: aktíva 90 719 €, vlastné imanie 73 806 €. 2023: aktíva 92 481 €, vlastné imanie 79 026 €. 2024: aktíva 17 048 €, vlastné imanie 10 368 €. 2025: aktíva 27 238 €, vlastné imanie 20 753 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 86 338 €, finančné účty 555 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 105 €, pohľadávky 89 885 €, finančné účty 729 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 92 084 €, finančné účty 397 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 654 €, pohľadávky 15 973 €, finančné účty 421 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 25 765 €, finančné účty 1 473 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 86 338 €, finančné účty 555 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 105 €, pohľadávky 89 885 €, finančné účty 729 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 92 084 €, finančné účty 397 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 654 €, pohľadávky 15 973 €, finančné účty 421 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 25 765 €, finančné účty 1 473 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 86 338 €, finančné účty 555 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 105 €, pohľadávky 89 885 €, finančné účty 729 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 92 084 €, finančné účty 397 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 654 €, pohľadávky 15 973 €, finančné účty 421 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 25 765 €, finančné účty 1 473 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 63 229 €, dlhodobé záväzky 2 861 €, krátkodobé záväzky 20 803 €. 2022: vlastné imanie 73 806 €, dlhodobé záväzky −338 €, krátkodobé záväzky 17 251 €. 2023: vlastné imanie 79 026 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 13 455 €. 2024: vlastné imanie 10 368 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 680 €. 2025: vlastné imanie 20 753 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 485 €.100 tis.0−50020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 63 229 €, dlhodobé záväzky 2 861 €, krátkodobé záväzky 20 803 €. 2022: vlastné imanie 73 806 €, dlhodobé záväzky −338 €, krátkodobé záväzky 17 251 €. 2023: vlastné imanie 79 026 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 13 455 €. 2024: vlastné imanie 10 368 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 680 €. 2025: vlastné imanie 20 753 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 485 €.100 tis.0−50020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 63 229 €, dlhodobé záväzky 2 861 €, krátkodobé záväzky 20 803 €. 2022: vlastné imanie 73 806 €, dlhodobé záväzky −338 €, krátkodobé záväzky 17 251 €. 2023: vlastné imanie 79 026 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 13 455 €. 2024: vlastné imanie 10 368 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 680 €. 2025: vlastné imanie 20 753 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 485 €.100 tis.0−50020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 351 €. 2022: daň z príjmu 2 013 €. 2023: daň z príjmu 1 405 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 1 157 €.5 tis.2,5 tis.04,4 tis.2 tis.1,4 tis.3401,2 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 351 €. 2022: daň z príjmu 2 013 €. 2023: daň z príjmu 1 405 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 1 157 €.5 tis.2,5 tis.04,4 tis.2 tis.1,4 tis.3401,2 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 351 €. 2022: daň z príjmu 2 013 €. 2023: daň z príjmu 1 405 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 1 157 €.5 tis.2,5 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby44,9 tis.43,2 tis.57,3 tis.29,7 tis.27,4 tis.
Výsledok hospodárenia22 tis.10,6 tis.5,2 tis.1,5 tis.10,4 tis.
Aktíva86,9 tis.90,7 tis.92,5 tis.17 tis.27,2 tis.
Vlastné imanie63,2 tis.73,8 tis.79 tis.10,4 tis.20,8 tis.
Daň z príjmu4,4 tis.2 tis.1,4 tis.3401,2 tis.
Zadlženosť27,2 %18,6 %14,5 %39,2 %23,8 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
27,4 tis.
Výsledok hospodárenia
10,4 tis.
Aktíva
27,2 tis.
Vlastné imanie
20,8 tis.
Daň z príjmu
1,2 tis.
Zadlženosť
23,8 %

2024

Tržby
29,7 tis.
Výsledok hospodárenia
1,5 tis.
Aktíva
17 tis.
Vlastné imanie
10,4 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
39,2 %

2023

Tržby
57,3 tis.
Výsledok hospodárenia
5,2 tis.
Aktíva
92,5 tis.
Vlastné imanie
79 tis.
Daň z príjmu
1,4 tis.
Zadlženosť
14,5 %

2022

Tržby
43,2 tis.
Výsledok hospodárenia
10,6 tis.
Aktíva
90,7 tis.
Vlastné imanie
73,8 tis.
Daň z príjmu
2 tis.
Zadlženosť
18,6 %

2021

Tržby
44,9 tis.
Výsledok hospodárenia
22 tis.
Aktíva
86,9 tis.
Vlastné imanie
63,2 tis.
Daň z príjmu
4,4 tis.
Zadlženosť
27,2 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API