prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Eishken Estate Slovakia, spol. s r.o.

identifikačné číslo organizácie 36563404aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
27. 08. 200422 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 26. 10. 2026
Tržby
0 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Eishken Estate Slovakia, spol. s r.o.
identifikačné číslo organizácie
36563404
daňové identifikačné číslo
2021878881
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2021878881
Sídlo
Cerovo 180, 96252 Cerovo, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
27. 08. 2004
V registri
22 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 14433/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
516170
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
obchodná činnosť s tovarom v rozsahu voľnej živnosti - maloobchod, veľkoobchod27. 08. 2004—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľnej živnosti27. 08. 2004—
faktoring a forfaiting27. 08. 2004—
spracovanie rýb27. 08. 2004—
výskum a vývoj v oblasti technických, prírodných a spoločenských vied27. 08. 2004—
prenájom strojov, zariadení a prístrojov27. 08. 2004—
reklamná, inzertná a propagačná činnosť27. 08. 2004—
poradenská a konzultačná činnosť v oblasti nákupu a predaja tovaru27. 08. 2004—
agentúrna činnosť - usporadúvanie spoločenských podujatí27. 08. 2004—
obchodná činnosť, prenájom a požičiavanie motorových vozidiel27. 08. 2004—
poľnohospodárstvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov na účel spracovania alebo ďalšieho predaja21. 03. 2007—
mäsiarstvo24. 10. 2014—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021878881: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021878881: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021878881IČ DPH SK2021878881Obdobia daňových registráciíDIČ 2021878881: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021878881: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021878881IČ DPH SK2021878881Obdobia daňových registráciíDIČ 2021878881: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021878881: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021878881IČ DPH SK2021878881
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202187888111. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 15. 10. 2004
daňové identifikačné číslo202187888110. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 26. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 26. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 26. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 26. 10. 2026 otvorený02. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila stratu na −95 460 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

−95 460 €

▲ 30,9 %

Aktíva

807 306 €

▼ 4,9 %

Vlastné imanie

−1 726 215 €

▼ 5,9 %

Zadlženosť

313,8 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 52 932 €. 2022: tržby 65 510 €. 2023: tržby 1 527 €. 2024: tržby 63 222 €. 2025: tržby 0 €.100 tis.50 tis.052,9 tis.65,5 tis.1,5 tis.63,2 tis.020212022202320242025Tržby2021: tržby 52 932 €. 2022: tržby 65 510 €. 2023: tržby 1 527 €. 2024: tržby 63 222 €. 2025: tržby 0 €.100 tis.50 tis.052,9 tis.65,5 tis.1,5 tis.63,2 tis.020212022202320242025Tržby2021: tržby 52 932 €. 2022: tržby 65 510 €. 2023: tržby 1 527 €. 2024: tržby 63 222 €. 2025: tržby 0 €.100 tis.50 tis.00202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −177 974 €. 2022: výsledok hospodárenia −162 851 €. 2023: výsledok hospodárenia −204 353 €. 2024: výsledok hospodárenia −138 167 €. 2025: výsledok hospodárenia −95 460 €.0−250 tis.−178 tis.−162,9 tis.−204,4 tis.−138,2 tis.−95,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −177 974 €. 2022: výsledok hospodárenia −162 851 €. 2023: výsledok hospodárenia −204 353 €. 2024: výsledok hospodárenia −138 167 €. 2025: výsledok hospodárenia −95 460 €.0−250 tis.−178 tis.−95,5 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −177 974 €. 2022: výsledok hospodárenia −162 851 €. 2023: výsledok hospodárenia −204 353 €. 2024: výsledok hospodárenia −138 167 €. 2025: výsledok hospodárenia −95 460 €.0−250 tis.20222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 036 624 €, vlastné imanie −1 125 383 €. 2022: aktíva 1 001 901 €, vlastné imanie −1 288 235 €. 2023: aktíva 944 060 €, vlastné imanie −1 492 588 €. 2024: aktíva 848 516 €, vlastné imanie −1 630 755 €. 2025: aktíva 807 306 €, vlastné imanie −1 726 215 €.2 mil.0−2 mil.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 036 624 €, vlastné imanie −1 125 383 €. 2022: aktíva 1 001 901 €, vlastné imanie −1 288 235 €. 2023: aktíva 944 060 €, vlastné imanie −1 492 588 €. 2024: aktíva 848 516 €, vlastné imanie −1 630 755 €. 2025: aktíva 807 306 €, vlastné imanie −1 726 215 €.2 mil.0−2 mil.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 036 624 €, vlastné imanie −1 125 383 €. 2022: aktíva 1 001 901 €, vlastné imanie −1 288 235 €. 2023: aktíva 944 060 €, vlastné imanie −1 492 588 €. 2024: aktíva 848 516 €, vlastné imanie −1 630 755 €. 2025: aktíva 807 306 €, vlastné imanie −1 726 215 €.2 mil.0−2 mil.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 941 306 €, zásoby 36 007 €, pohľadávky 30 808 €, finančné účty 25 664 €. 2022: dlhodobý majetok 927 505 €, zásoby 42 267 €, pohľadávky 19 541 €, finančné účty 9 706 €. 2023: dlhodobý majetok 880 911 €, zásoby 41 977 €, pohľadávky 12 227 €, finančné účty 7 500 €. 2024: dlhodobý majetok 836 683 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 614 €, finančné účty 7 364 €. 2025: dlhodobý majetok 794 744 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 263 €, finančné účty 8 533 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 941 306 €, zásoby 36 007 €, pohľadávky 30 808 €, finančné účty 25 664 €. 2022: dlhodobý majetok 927 505 €, zásoby 42 267 €, pohľadávky 19 541 €, finančné účty 9 706 €. 2023: dlhodobý majetok 880 911 €, zásoby 41 977 €, pohľadávky 12 227 €, finančné účty 7 500 €. 2024: dlhodobý majetok 836 683 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 614 €, finančné účty 7 364 €. 2025: dlhodobý majetok 794 744 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 263 €, finančné účty 8 533 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 941 306 €, zásoby 36 007 €, pohľadávky 30 808 €, finančné účty 25 664 €. 2022: dlhodobý majetok 927 505 €, zásoby 42 267 €, pohľadávky 19 541 €, finančné účty 9 706 €. 2023: dlhodobý majetok 880 911 €, zásoby 41 977 €, pohľadávky 12 227 €, finančné účty 7 500 €. 2024: dlhodobý majetok 836 683 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 614 €, finančné účty 7 364 €. 2025: dlhodobý majetok 794 744 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 263 €, finančné účty 8 533 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −1 125 383 €, dlhodobé záväzky 2 385 €, krátkodobé záväzky 2 159 622 €. 2022: vlastné imanie −1 288 235 €, dlhodobé záväzky 2 565 €, krátkodobé záväzky 2 287 571 €. 2023: vlastné imanie −1 492 588 €, dlhodobé záväzky 2 701 €, krátkodobé záväzky 2 433 947 €. 2024: vlastné imanie −1 630 755 €, dlhodobé záväzky 2 743 €, krátkodobé záväzky 2 476 528 €. 2025: vlastné imanie −1 726 215 €, dlhodobé záväzky 2 811 €, krátkodobé záväzky 2 530 710 €.5 mil.0−2 mil.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −1 125 383 €, dlhodobé záväzky 2 385 €, krátkodobé záväzky 2 159 622 €. 2022: vlastné imanie −1 288 235 €, dlhodobé záväzky 2 565 €, krátkodobé záväzky 2 287 571 €. 2023: vlastné imanie −1 492 588 €, dlhodobé záväzky 2 701 €, krátkodobé záväzky 2 433 947 €. 2024: vlastné imanie −1 630 755 €, dlhodobé záväzky 2 743 €, krátkodobé záväzky 2 476 528 €. 2025: vlastné imanie −1 726 215 €, dlhodobé záväzky 2 811 €, krátkodobé záväzky 2 530 710 €.5 mil.0−2 mil.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −1 125 383 €, dlhodobé záväzky 2 385 €, krátkodobé záväzky 2 159 622 €. 2022: vlastné imanie −1 288 235 €, dlhodobé záväzky 2 565 €, krátkodobé záväzky 2 287 571 €. 2023: vlastné imanie −1 492 588 €, dlhodobé záväzky 2 701 €, krátkodobé záväzky 2 433 947 €. 2024: vlastné imanie −1 630 755 €, dlhodobé záväzky 2 743 €, krátkodobé záväzky 2 476 528 €. 2025: vlastné imanie −1 726 215 €, dlhodobé záväzky 2 811 €, krátkodobé záväzky 2 530 710 €.5 mil.0−2 mil.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 340 €.1 tis.500000096034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 340 €.1 tis.500000096034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 340 €.1 tis.500000096034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby52,9 tis.65,5 tis.1,5 tis.63,2 tis.0
Výsledok hospodárenia−178 tis.−162,9 tis.−204,4 tis.−138,2 tis.−95,5 tis.
Aktíva1,04 mil.1 mil.944,1 tis.848,5 tis.807,3 tis.
Vlastné imanie−1,13 mil.−1,29 mil.−1,49 mil.−1,63 mil.−1,73 mil.
Daň z príjmu000960340
Zadlženosť208,6 %228,6 %258,1 %292,2 %313,8 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−95,5 tis.
Aktíva
807,3 tis.
Vlastné imanie
−1,73 mil.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
313,8 %

2024

Tržby
63,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−138,2 tis.
Aktíva
848,5 tis.
Vlastné imanie
−1,63 mil.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
292,2 %

2023

Tržby
1,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−204,4 tis.
Aktíva
944,1 tis.
Vlastné imanie
−1,49 mil.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
258,1 %

2022

Tržby
65,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−162,9 tis.
Aktíva
1 mil.
Vlastné imanie
−1,29 mil.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
228,6 %

2021

Tržby
52,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−178 tis.
Aktíva
1,04 mil.
Vlastné imanie
−1,13 mil.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
208,6 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API