Súhrn
- Vznik
- 04. 08. 200422 rokov 2 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 21 161 €2020
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- AGIMPEX-SK, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36562653
- daňové identifikačné číslo
- 2021859048
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Hlavná 2, 94301 Štúrovo, Slovenská republika
- Územie
- Štúrovookres Nové ZámkyNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 04. 08. 2004
- V registri
- 22 rokov 2 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 15046/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 420666
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| prípravné práce pre stavbu | 04. 08. 2004 | — |
| demolácie a zemné práce | 04. 08. 2004 | — |
| maľovanie, lakovanie a sklenárske práce | 04. 08. 2004 | — |
| prenájom stavebných a demolačných strojov a zariadení s obsluhujúcim personálom | 04. 08. 2004 | — |
| obkladanie stien a kladenie dlážkových krytín v rozsahu voľných živností | 04. 08. 2004 | — |
| kompletačné a dokončovacie práce v rozsahu voľných živností | 04. 08. 2004 | — |
| sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živností | 04. 08. 2004 | — |
| skladovanie | 04. 08. 2004 | — |
| reklamné činnosti | 04. 08. 2004 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod) v rozsahu voľných živností | 04. 08. 2004 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností | 04. 08. 2004 | — |
| výsadba a údržba verejnej zelene a okrasných záhrad | 04. 08. 2004 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021859048 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2020 znížila stratu na −14 683 € a zvýšila tržby z nuly na 21,2 tisíc eur.
Tržby
21 161 €
Výsledok hospodárenia
−14 683 €
▲ 61,3 %Aktíva
156 885 €
▲ 3 333,7 %Vlastné imanie
−1 140 572 €
▼ 1,3 %Zadlženosť
827,0 %
Hrubá marža
−69,4 %
Čistá marža
−69,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 0 | 0 | 21,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −75,2 tis. | −80 tis. | −28,5 tis. | −37,9 tis. | −14,7 tis. |
| Aktíva | −7,6 tis. | 4,5 tis. | 6,7 tis. | 4,6 tis. | 156,9 tis. |
| Vlastné imanie | −979,5 tis. | −1,06 mil. | −1,09 mil. | −1,13 mil. | −1,14 mil. |
| Daň z príjmu | 960 | 960 | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | — | 23 524,7 % | 16 306,7 % | 24 741,9 % | 827,0 % |
aj 2014–2015 — v pláne Štandard
2020
- Tržby
- 21,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −14,7 tis.
- Aktíva
- 156,9 tis.
- Vlastné imanie
- −1,14 mil.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 827,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −37,9 tis.
- Aktíva
- 4,6 tis.
- Vlastné imanie
- −1,13 mil.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 24 741,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −28,5 tis.
- Aktíva
- 6,7 tis.
- Vlastné imanie
- −1,09 mil.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 16 306,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −80 tis.
- Aktíva
- 4,5 tis.
- Vlastné imanie
- −1,06 mil.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 23 524,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −75,2 tis.
- Aktíva
- −7,6 tis.
- Vlastné imanie
- −979,5 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- —
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2015 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.