prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

FLAG SLOVAKIA, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36561614aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
01. 07. 200422 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
843 470 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
FLAG SLOVAKIA, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36561614
daňové identifikačné číslo
2021847608
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Hontianska cesta 4, 93601 Šahy, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
01. 07. 2004
V registri
22 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 14937/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
268978
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľnej živnosti01. 07. 2004—
reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti01. 07. 2004—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti01. 07. 2004—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti01. 07. 2004—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021847608: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021847608Obdobia daňových registráciíDIČ 2021847608: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021847608Obdobia daňových registráciíDIČ 2021847608: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021847608
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202184760810. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 27. 04. 2023 (rok porušenia 2021).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 sa zo straty dostalo na zisk 4 033 € a zvýšila tržby o ▲20 918 % na 843,5 tisíc eur.

Tržby

843 470 €

▲ 20 918,4 %

Výsledok hospodárenia

4 033 €

▲ 1 571,9 %

Aktíva

204 519 €

▲ 589,3 %

Vlastné imanie

33 704 €

▲ 13,6 %

Zadlženosť

83,5 %

Hrubá marža

0,5 %

Čistá marža

0,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 43 333 €. 2017: tržby 21 046 €. 2018: tržby 6 347 €. 2019: tržby 4 013 €. 2020: tržby 843 470 €.1 mil.500 tis.043,3 tis.21 tis.6,3 tis.4 tis.843,5 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 43 333 €. 2017: tržby 21 046 €. 2018: tržby 6 347 €. 2019: tržby 4 013 €. 2020: tržby 843 470 €.1 mil.500 tis.043,3 tis.21 tis.6,3 tis.4 tis.843,5 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 43 333 €. 2017: tržby 21 046 €. 2018: tržby 6 347 €. 2019: tržby 4 013 €. 2020: tržby 843 470 €.1 mil.500 tis.0201620182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 11 922 €. 2017: výsledok hospodárenia −2 472 €. 2018: výsledok hospodárenia −6 203 €. 2019: výsledok hospodárenia −274 €. 2020: výsledok hospodárenia 4 033 €.20 tis.0−10 tis.+11,9 tis.−2,5 tis.−6,2 tis.−274+4 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 11 922 €. 2017: výsledok hospodárenia −2 472 €. 2018: výsledok hospodárenia −6 203 €. 2019: výsledok hospodárenia −274 €. 2020: výsledok hospodárenia 4 033 €.20 tis.0−10 tis.+11,9 tis.−2,5 tis.−6,2 tis.−274+4 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 11 922 €. 2017: výsledok hospodárenia −2 472 €. 2018: výsledok hospodárenia −6 203 €. 2019: výsledok hospodárenia −274 €. 2020: výsledok hospodárenia 4 033 €.20 tis.0−10 tis.201620182020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 79 654 €, vlastné imanie 57 114 €. 2017: aktíva 62 858 €, vlastné imanie 54 642 €. 2018: aktíva 53 031 €, vlastné imanie 51 758 €. 2019: aktíva 29 671 €, vlastné imanie 29 671 €. 2020: aktíva 204 519 €, vlastné imanie 33 704 €.250 tis.125 tis.020162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 79 654 €, vlastné imanie 57 114 €. 2017: aktíva 62 858 €, vlastné imanie 54 642 €. 2018: aktíva 53 031 €, vlastné imanie 51 758 €. 2019: aktíva 29 671 €, vlastné imanie 29 671 €. 2020: aktíva 204 519 €, vlastné imanie 33 704 €.250 tis.125 tis.020162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 79 654 €, vlastné imanie 57 114 €. 2017: aktíva 62 858 €, vlastné imanie 54 642 €. 2018: aktíva 53 031 €, vlastné imanie 51 758 €. 2019: aktíva 29 671 €, vlastné imanie 29 671 €. 2020: aktíva 204 519 €, vlastné imanie 33 704 €.250 tis.125 tis.020162017201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 39 201 €, finančné účty 40 453 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 42 931 €, finančné účty 19 927 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 25 528 €, finančné účty 27 503 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 57 €, finančné účty 29 614 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 68 €, finančné účty 204 451 €.250 tis.125 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 39 201 €, finančné účty 40 453 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 42 931 €, finančné účty 19 927 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 25 528 €, finančné účty 27 503 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 57 €, finančné účty 29 614 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 68 €, finančné účty 204 451 €.250 tis.125 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 39 201 €, finančné účty 40 453 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 42 931 €, finančné účty 19 927 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 25 528 €, finančné účty 27 503 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 57 €, finančné účty 29 614 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 68 €, finančné účty 204 451 €.250 tis.125 tis.020162017201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 57 114 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 22 540 €. 2017: vlastné imanie 54 642 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 216 €. 2018: vlastné imanie 51 758 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 273 €. 2019: vlastné imanie 29 671 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2020: vlastné imanie 33 704 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 170 815 €.250 tis.125 tis.020162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 57 114 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 22 540 €. 2017: vlastné imanie 54 642 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 216 €. 2018: vlastné imanie 51 758 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 273 €. 2019: vlastné imanie 29 671 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2020: vlastné imanie 33 704 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 170 815 €.250 tis.125 tis.020162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 57 114 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 22 540 €. 2017: vlastné imanie 54 642 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 216 €. 2018: vlastné imanie 51 758 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 273 €. 2019: vlastné imanie 29 671 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2020: vlastné imanie 33 704 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 170 815 €.250 tis.125 tis.020162017201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 2 633 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.02,6 tis.96000020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 2 633 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.02,6 tis.96000020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 2 633 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.000201620182020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby43,3 tis.21 tis.6,3 tis.4 tis.843,5 tis.
Výsledok hospodárenia11,9 tis.−2,5 tis.−6,2 tis.−2744 tis.
Aktíva79,7 tis.62,9 tis.53 tis.29,7 tis.204,5 tis.
Vlastné imanie57,1 tis.54,6 tis.51,8 tis.29,7 tis.33,7 tis.
Daň z príjmu2,6 tis.960000
Zadlženosť28,3 %13,1 %2,4 %0,0 %83,5 %

aj 2015 — v pláne Štandard

2020

Tržby
843,5 tis.
Výsledok hospodárenia
4 tis.
Aktíva
204,5 tis.
Vlastné imanie
33,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
83,5 %

2019

Tržby
4 tis.
Výsledok hospodárenia
−274
Aktíva
29,7 tis.
Vlastné imanie
29,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

2018

Tržby
6,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−6,2 tis.
Aktíva
53 tis.
Vlastné imanie
51,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
2,4 %

2017

Tržby
21 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,5 tis.
Aktíva
62,9 tis.
Vlastné imanie
54,6 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
13,1 %

2016

Tržby
43,3 tis.
Výsledok hospodárenia
11,9 tis.
Aktíva
79,7 tis.
Vlastné imanie
57,1 tis.
Daň z príjmu
2,6 tis.
Zadlženosť
28,3 %

aj 2015 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API