prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

KIPOR Sped s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36560294aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
25. 05. 200422 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
937 287 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
KIPOR Sped s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36560294
daňové identifikačné číslo
2021836839
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Palisády 55, 81106 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
25. 05. 2004
V registri
22 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 150118/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
298433
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
obchodná činnosť s tovarom v rozsahu voľnej živnosti, maloobchod a veľkoobchod25. 05. 2004—
sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti25. 05. 2004—
reklamná, propagačná činnosť a prieskum trhu25. 05. 2004—
sekretárske služby a preklady25. 05. 2004—
zasieľateľstvo25. 05. 2004—
vnútroštátna cestná nákladná doprava25. 05. 2004—
medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu12. 08. 2014—
prenájom hnuteľných vecí12. 12. 2020—
prenájom nehnuteľnosti spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom12. 12. 2020—
vedenie účtovníctva12. 12. 2020—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov12. 12. 2020—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti12. 12. 2020—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien12. 12. 2020—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021836839: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021836839Obdobia daňových registráciíDIČ 2021836839: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021836839Obdobia daňových registráciíDIČ 2021836839: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021836839
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202183683910. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 zvýšila zisk z nuly na 1 801 € a zvýšila tržby o ▲824 % na 937,3 tisíc eur.

Tržby

937 287 €

▲ 823,6 %

Výsledok hospodárenia

1 801 €

Aktíva

10 072 119 €

▲ 180,2 %

Vlastné imanie

169 727 €

▲ 1,1 %

Zadlženosť

98,3 %

Hrubá marža

0,2 %

Čistá marža

0,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 83 224 €. 2020: tržby 9 275 €. 2021: tržby 918 137 €. 2022: tržby 101 487 €. 2023: tržby 937 287 €.1 mil.500 tis.083,2 tis.9,3 tis.918,1 tis.101,5 tis.937,3 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 83 224 €. 2020: tržby 9 275 €. 2021: tržby 918 137 €. 2022: tržby 101 487 €. 2023: tržby 937 287 €.1 mil.500 tis.083,2 tis.9,3 tis.918,1 tis.101,5 tis.937,3 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 83 224 €. 2020: tržby 9 275 €. 2021: tržby 918 137 €. 2022: tržby 101 487 €. 2023: tržby 937 287 €.1 mil.500 tis.0201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −364 €. 2020: výsledok hospodárenia −2 879 €. 2021: výsledok hospodárenia 113 601 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 801 €.200 tis.0−5 tis.−364−2,9 tis.+113,6 tis.0+1,8 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −364 €. 2020: výsledok hospodárenia −2 879 €. 2021: výsledok hospodárenia 113 601 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 801 €.200 tis.0−5 tis.−364+1,8 tis.201920212023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −364 €. 2020: výsledok hospodárenia −2 879 €. 2021: výsledok hospodárenia 113 601 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 801 €.200 tis.0−5 tis.−364201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 69 176 €, vlastné imanie 14 053 €. 2020: aktíva 74 272 €, vlastné imanie 54 325 €. 2021: aktíva 719 672 €, vlastné imanie 167 926 €. 2022: aktíva 3 594 542 €, vlastné imanie 167 926 €. 2023: aktíva 10 072 119 €, vlastné imanie 169 727 €.20 mil.10 mil.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 69 176 €, vlastné imanie 14 053 €. 2020: aktíva 74 272 €, vlastné imanie 54 325 €. 2021: aktíva 719 672 €, vlastné imanie 167 926 €. 2022: aktíva 3 594 542 €, vlastné imanie 167 926 €. 2023: aktíva 10 072 119 €, vlastné imanie 169 727 €.20 mil.10 mil.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 69 176 €, vlastné imanie 14 053 €. 2020: aktíva 74 272 €, vlastné imanie 54 325 €. 2021: aktíva 719 672 €, vlastné imanie 167 926 €. 2022: aktíva 3 594 542 €, vlastné imanie 167 926 €. 2023: aktíva 10 072 119 €, vlastné imanie 169 727 €.20 mil.10 mil.020192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 68 875 €, finančné účty 301 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 58 154 €, finančné účty 16 118 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 526 490 €, finančné účty 193 182 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 944 816 €, pohľadávky 647 763 €, finančné účty 1 963 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 8 485 496 €, pohľadávky 1 585 051 €, finančné účty 1 572 €.20 mil.10 mil.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 68 875 €, finančné účty 301 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 58 154 €, finančné účty 16 118 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 526 490 €, finančné účty 193 182 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 944 816 €, pohľadávky 647 763 €, finančné účty 1 963 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 8 485 496 €, pohľadávky 1 585 051 €, finančné účty 1 572 €.20 mil.10 mil.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 68 875 €, finančné účty 301 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 58 154 €, finančné účty 16 118 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 526 490 €, finančné účty 193 182 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 944 816 €, pohľadávky 647 763 €, finančné účty 1 963 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 8 485 496 €, pohľadávky 1 585 051 €, finančné účty 1 572 €.20 mil.10 mil.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 14 053 €, dlhodobé záväzky 769 €, krátkodobé záväzky 54 354 €. 2020: vlastné imanie 54 325 €, dlhodobé záväzky 803 €, krátkodobé záväzky 19 144 €. 2021: vlastné imanie 167 926 €, dlhodobé záväzky 1 110 €, krátkodobé záväzky 550 636 €. 2022: vlastné imanie 167 926 €, dlhodobé záväzky 33 209 €, krátkodobé záväzky 3 393 407 €. 2023: vlastné imanie 169 727 €, dlhodobé záväzky 33 209 €, krátkodobé záväzky 9 869 183 €.20 mil.10 mil.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 14 053 €, dlhodobé záväzky 769 €, krátkodobé záväzky 54 354 €. 2020: vlastné imanie 54 325 €, dlhodobé záväzky 803 €, krátkodobé záväzky 19 144 €. 2021: vlastné imanie 167 926 €, dlhodobé záväzky 1 110 €, krátkodobé záväzky 550 636 €. 2022: vlastné imanie 167 926 €, dlhodobé záväzky 33 209 €, krátkodobé záväzky 3 393 407 €. 2023: vlastné imanie 169 727 €, dlhodobé záväzky 33 209 €, krátkodobé záväzky 9 869 183 €.20 mil.10 mil.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 14 053 €, dlhodobé záväzky 769 €, krátkodobé záväzky 54 354 €. 2020: vlastné imanie 54 325 €, dlhodobé záväzky 803 €, krátkodobé záväzky 19 144 €. 2021: vlastné imanie 167 926 €, dlhodobé záväzky 1 110 €, krátkodobé záväzky 550 636 €. 2022: vlastné imanie 167 926 €, dlhodobé záväzky 33 209 €, krátkodobé záväzky 3 393 407 €. 2023: vlastné imanie 169 727 €, dlhodobé záväzky 33 209 €, krátkodobé záväzky 9 869 183 €.20 mil.10 mil.020192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 36 973 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 479 €.50 tis.25 tis.00037 tis.047920192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 36 973 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 479 €.50 tis.25 tis.00037 tis.047920192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 36 973 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 479 €.50 tis.25 tis.00479201920212023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby83,2 tis.9,3 tis.918,1 tis.101,5 tis.937,3 tis.
Výsledok hospodárenia−364−2,9 tis.113,6 tis.01,8 tis.
Aktíva69,2 tis.74,3 tis.719,7 tis.3,59 mil.10,07 mil.
Vlastné imanie14,1 tis.54,3 tis.167,9 tis.167,9 tis.169,7 tis.
Daň z príjmu0037 tis.0479
Zadlženosť79,7 %26,9 %76,7 %95,3 %98,3 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
937,3 tis.
Výsledok hospodárenia
1,8 tis.
Aktíva
10,07 mil.
Vlastné imanie
169,7 tis.
Daň z príjmu
479
Zadlženosť
98,3 %

2022

Tržby
101,5 tis.
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
3,59 mil.
Vlastné imanie
167,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
95,3 %

2021

Tržby
918,1 tis.
Výsledok hospodárenia
113,6 tis.
Aktíva
719,7 tis.
Vlastné imanie
167,9 tis.
Daň z príjmu
37 tis.
Zadlženosť
76,7 %

2020

Tržby
9,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,9 tis.
Aktíva
74,3 tis.
Vlastné imanie
54,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
26,9 %

2019

Tržby
83,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−364
Aktíva
69,2 tis.
Vlastné imanie
14,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
79,7 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API