prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

AG-AUTO-GROUP s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36559440aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
28. 04. 200422 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
AG-AUTO-GROUP s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36559440
daňové identifikačné číslo
2021810065
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
28. 04. 2004
V registri
22 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 168451/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
371973
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod )28. 04. 2004—
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živností ( veľkoobchod )28. 04. 2004—
- sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby28. 04. 2004—
- sprostredkovanie predaja , prenájmu a kúpy nehnuteľností28. 04. 2004—
- finančný leasing28. 04. 2004—
- reklamná a propagačná činnosť28. 04. 2004—
- vnútroštátna cestná nákladná doprava vykonávaná vozidlami do 3,5 t celkovej hmotnosti vrátane prípojného vozidla28. 04. 2004—
- sprostredkovanie dopravy28. 04. 2004—
vykonávanie odťahovej služby23. 08. 2008—
činnosť podnikateľských poradcov23. 08. 2008—
prevádzkovanie autoumyvárne23. 08. 2008—
čistenie interiérov motorových vozidiel23. 08. 2008—
prenájom dopravných prostriedkov23. 08. 2008—
prenájom strojov a zariadení23. 08. 2008—
maloobchod a veľkoobchod s pohonnými látkami23. 08. 2008—
prieskum trhu a verejnej mienky23. 08. 2008—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien23. 08. 2008—
čistiace a upratovacie služby23. 08. 2008—
prenájom motorových vozidiel23. 08. 2008—
maloobchod a veľkoobchod s motorovými vozidlami23. 08. 2008—
záložne23. 08. 2008—
prevádzkovanie nevýherných automatov a nevýherných hier23. 08. 2008—
faktoring a forfaiting23. 08. 2008—
finančný lízing23. 08. 2008—
maloobchod a veľkoobchod s olejmi a mazivami23. 08. 2008—
prípravné práce k realizácii stavby23. 08. 2008—
pílenie, hobľovanie a impregnovanie dreva23. 08. 2008—
píliarske práce23. 08. 2008—
oprava a výmena pneumatík (pneuservis), protektorovanie pneumatík23. 08. 2008—
zásielkový predaj23. 08. 2008—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021810065: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021810065Obdobia daňových registráciíDIČ 2021810065: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021810065Obdobia daňových registráciíDIČ 2021810065: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021810065
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202181006510. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 znížila stratu na −195 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−195 €

▲ 83,3 %

Aktíva

124 121 €

bez zmeny

Vlastné imanie

84 807 €

▼ 0,2 %

Zadlženosť

31,6 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 385 825 €. 2018: tržby 26 082 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €.500 tis.250 tis.0385,8 tis.26,1 tis.00020172018201920202021Tržby2017: tržby 385 825 €. 2018: tržby 26 082 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €.500 tis.250 tis.0385,8 tis.26,1 tis.00020172018201920202021Tržby2017: tržby 385 825 €. 2018: tržby 26 082 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €.500 tis.250 tis.000201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −1 251 €. 2018: výsledok hospodárenia −10 791 €. 2019: výsledok hospodárenia −3 584 €. 2020: výsledok hospodárenia −1 167 €. 2021: výsledok hospodárenia −195 €.0−20 tis.−1,3 tis.−10,8 tis.−3,6 tis.−1,2 tis.−19520172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −1 251 €. 2018: výsledok hospodárenia −10 791 €. 2019: výsledok hospodárenia −3 584 €. 2020: výsledok hospodárenia −1 167 €. 2021: výsledok hospodárenia −195 €.0−20 tis.−1,3 tis.−10,8 tis.−3,6 tis.−1,2 tis.−19520172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −1 251 €. 2018: výsledok hospodárenia −10 791 €. 2019: výsledok hospodárenia −3 584 €. 2020: výsledok hospodárenia −1 167 €. 2021: výsledok hospodárenia −195 €.0−20 tis.−195201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 132 284 €, vlastné imanie 100 543 €. 2018: aktíva 129 981 €, vlastné imanie 89 752 €. 2019: aktíva 124 144 €, vlastné imanie 86 169 €. 2020: aktíva 124 123 €, vlastné imanie 85 002 €. 2021: aktíva 124 121 €, vlastné imanie 84 807 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 132 284 €, vlastné imanie 100 543 €. 2018: aktíva 129 981 €, vlastné imanie 89 752 €. 2019: aktíva 124 144 €, vlastné imanie 86 169 €. 2020: aktíva 124 123 €, vlastné imanie 85 002 €. 2021: aktíva 124 121 €, vlastné imanie 84 807 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 132 284 €, vlastné imanie 100 543 €. 2018: aktíva 129 981 €, vlastné imanie 89 752 €. 2019: aktíva 124 144 €, vlastné imanie 86 169 €. 2020: aktíva 124 123 €, vlastné imanie 85 002 €. 2021: aktíva 124 121 €, vlastné imanie 84 807 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 130 364 €, finančné účty 1 580 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 129 934 €, finančné účty 47 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 124 120 €, finančné účty 24 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 124 120 €, finančné účty 3 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 124 120 €, finančné účty 1 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 130 364 €, finančné účty 1 580 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 129 934 €, finančné účty 47 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 124 120 €, finančné účty 24 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 124 120 €, finančné účty 3 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 124 120 €, finančné účty 1 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 130 364 €, finančné účty 1 580 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 129 934 €, finančné účty 47 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 124 120 €, finančné účty 24 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 124 120 €, finančné účty 3 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 124 120 €, finančné účty 1 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 100 543 €, dlhodobé záväzky 1 191 €, krátkodobé záväzky 30 072 €. 2018: vlastné imanie 89 752 €, dlhodobé záväzky 1 191 €, krátkodobé záväzky 38 888 €. 2019: vlastné imanie 86 169 €, dlhodobé záväzky 1 191 €, krátkodobé záväzky 36 634 €. 2020: vlastné imanie 85 002 €, dlhodobé záväzky 1 191 €, krátkodobé záväzky 37 780 €. 2021: vlastné imanie 84 807 €, dlhodobé záväzky 1 191 €, krátkodobé záväzky 37 973 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 100 543 €, dlhodobé záväzky 1 191 €, krátkodobé záväzky 30 072 €. 2018: vlastné imanie 89 752 €, dlhodobé záväzky 1 191 €, krátkodobé záväzky 38 888 €. 2019: vlastné imanie 86 169 €, dlhodobé záväzky 1 191 €, krátkodobé záväzky 36 634 €. 2020: vlastné imanie 85 002 €, dlhodobé záväzky 1 191 €, krátkodobé záväzky 37 780 €. 2021: vlastné imanie 84 807 €, dlhodobé záväzky 1 191 €, krátkodobé záväzky 37 973 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 100 543 €, dlhodobé záväzky 1 191 €, krátkodobé záväzky 30 072 €. 2018: vlastné imanie 89 752 €, dlhodobé záväzky 1 191 €, krátkodobé záväzky 38 888 €. 2019: vlastné imanie 86 169 €, dlhodobé záväzky 1 191 €, krátkodobé záväzky 36 634 €. 2020: vlastné imanie 85 002 €, dlhodobé záväzky 1 191 €, krátkodobé záväzky 37 780 €. 2021: vlastné imanie 84 807 €, dlhodobé záväzky 1 191 €, krátkodobé záväzky 37 973 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960000020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960000020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960000020172018201920202021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby385,8 tis.26,1 tis.000
Výsledok hospodárenia−1,3 tis.−10,8 tis.−3,6 tis.−1,2 tis.−195
Aktíva132,3 tis.130 tis.124,1 tis.124,1 tis.124,1 tis.
Vlastné imanie100,5 tis.89,8 tis.86,2 tis.85 tis.84,8 tis.
Daň z príjmu9600000
Zadlženosť23,6 %30,8 %30,5 %31,4 %31,6 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−195
Aktíva
124,1 tis.
Vlastné imanie
84,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
31,6 %

2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−1,2 tis.
Aktíva
124,1 tis.
Vlastné imanie
85 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
31,4 %

2019

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−3,6 tis.
Aktíva
124,1 tis.
Vlastné imanie
86,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
30,5 %

2018

Tržby
26,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−10,8 tis.
Aktíva
130 tis.
Vlastné imanie
89,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
30,8 %

2017

Tržby
385,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,3 tis.
Aktíva
132,3 tis.
Vlastné imanie
100,5 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
23,6 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API