Súhrn
- Vznik
- 07. 04. 200422 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 904 107 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- IMM SLOVAKIA, spol. s r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36558877
- daňové identifikačné číslo
- 2021814608
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Košická 52/A, 821 08 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Račaokres Bratislava IIIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 07. 04. 2004
- V registri
- 22 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 122600/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 349649
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti | 07. 04. 2004 | — |
| organizovanie a usporadúvanie kultúrnych a spoločenských podujatí | 07. 04. 2004 | — |
| reklamná a propagačná činnosť | 07. 04. 2004 | — |
| maloobchodná činnosť s tovarom v rozsahu voľnej živnosti | 07. 04. 2004 | — |
| veľkoobchodná činnosť s tovarom v rozsahu voľnej živnosti | 07. 04. 2004 | — |
| predaj nápojov na priamu konzumáciu | 07. 04. 2004 | — |
| predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál | 07. 04. 2004 | — |
| administratívne a sekretárske služby | 07. 04. 2004 | — |
| prekladateľské a tlmočnícke služby | 07. 04. 2004 | — |
| podnikateľské poradenstvo v oblasti obchodu a služieb | 07. 04. 2004 | — |
| vedenie účtovníctva | 07. 04. 2004 | — |
| počítačové služby | 01. 07. 2011 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 01. 07. 2011 | — |
| preklad nákladov | 01. 07. 2011 | — |
| skladovanie a uskladňovanie | 01. 07. 2011 | — |
| Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 09. 08. 2017 | — |
| Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce | 09. 08. 2017 | — |
| Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 09. 08. 2017 | — |
| Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 09. 08. 2017 | — |
| Faktoring a forfaiting | 09. 08. 2017 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 09. 08. 2017 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 09. 08. 2017 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 09. 08. 2017 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 09. 08. 2017 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 09. 08. 2017 | — |
| Poskytovanie služieb osobného charakteru | 09. 08. 2017 | — |
| Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí | 09. 08. 2017 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021814608 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 05. 10. 2021 (rok porušenia 2020).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 znížila zisk o ▼35 % na 7 424 € a znížila tržby o ▼14 % na 904,1 tisíc eur.
Tržby
904 107 €
▼ 14,4 %Výsledok hospodárenia
7 424 €
▼ 34,6 %Aktíva
449 524 €
▲ 0,8 %Vlastné imanie
82 788 €
▼ 21,8 %Zadlženosť
81,6 %
Hrubá marža
1,1 %
Čistá marža
0,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1,21 mil. | 1,24 mil. | 1,3 mil. | 1,06 mil. | 904,1 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 14,1 tis. | 13,9 tis. | 16,1 tis. | 11,4 tis. | 7,4 tis. |
| Aktíva | 474,4 tis. | 464,1 tis. | 447,7 tis. | 445,9 tis. | 449,5 tis. |
| Vlastné imanie | 52,2 tis. | 66,1 tis. | 101,5 tis. | 105,8 tis. | 82,8 tis. |
| Daň z príjmu | 4 tis. | 4 tis. | 4,6 tis. | 4,3 tis. | 2,4 tis. |
| Zadlženosť | 86,6 % | 82,8 % | 77,8 % | 76,3 % | 81,6 % |
2018
- Tržby
- 904,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 7,4 tis.
- Aktíva
- 449,5 tis.
- Vlastné imanie
- 82,8 tis.
- Daň z príjmu
- 2,4 tis.
- Zadlženosť
- 81,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 1,06 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 11,4 tis.
- Aktíva
- 445,9 tis.
- Vlastné imanie
- 105,8 tis.
- Daň z príjmu
- 4,3 tis.
- Zadlženosť
- 76,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 1,3 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 16,1 tis.
- Aktíva
- 447,7 tis.
- Vlastné imanie
- 101,5 tis.
- Daň z príjmu
- 4,6 tis.
- Zadlženosť
- 77,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 1,24 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 13,9 tis.
- Aktíva
- 464,1 tis.
- Vlastné imanie
- 66,1 tis.
- Daň z príjmu
- 4 tis.
- Zadlženosť
- 82,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 1,21 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 14,1 tis.
- Aktíva
- 474,4 tis.
- Vlastné imanie
- 52,2 tis.
- Daň z príjmu
- 4 tis.
- Zadlženosť
- 86,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.