prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

IZSÁK Company, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36558311aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
01. 04. 200422 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno5 zdrojov · od 31. 07. 2026
Tržby
883 324 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
IZSÁK Company, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36558311
daňové identifikačné číslo
2021861875
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Ďumbierska 4, 94064 Nové Zámky, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
01. 04. 2004
V registri
22 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 14562/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
335500
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Predaj, údržba a oprava motorových vozidiel (vrátane predaja jednostopových motorových vozidiel)01. 04. 2004—
Predaj súčiastok a príslušenstva dvojstopových a jednostopových motorových vozidiel01. 04. 2004—
Sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností01. 04. 2004—
Kúpa tovaru za účelom jaho predaja konečnému spotrebiteľovi - maloobchod v rozsahu voľných živností01. 04. 2004—
Kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živností - veľkoobchod v rozsahu voľných živností01. 04. 2004—
Vedľajšia a pomocná činnosť doprave - odťahová služba01. 04. 2004—
Prenájom motorových vozidiel01. 04. 2004—
Udržiavanie verejnej zelene01. 04. 2004—
Nákladná cestná doprava vozidlami do celkovej hmotnosti do 3,5 t vrátane prípojného vozidla01. 04. 2004—
Čistiace a upratovacie práce01. 04. 2004—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021861875: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021861875Obdobia daňových registráciíDIČ 2021861875: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021861875Obdobia daňových registráciíDIČ 2021861875: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021861875
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202186187510. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 02. 2024 (rok porušenia 2020).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 prepadlo do straty −106 082 € a znížila tržby o ▼60 % na 883,3 tisíc eur.

Tržby

883 324 €

▼ 59,7 %

Výsledok hospodárenia

−106 082 €

▼ 1 074,6 %

Aktíva

1 915 799 €

▲ 45,9 %

Vlastné imanie

633 254 €

▼ 14,3 %

Zadlženosť

66,9 %

Hrubá marža

−12,0 %

Čistá marža

−12,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 4 015 416 €. 2019: tržby 2 793 810 €. 2020: tržby 2 123 495 €. 2021: tržby 2 192 197 €. 2022: tržby 883 324 €.5 mil.2,5 mil.04,02 mil.2,79 mil.2,12 mil.2,19 mil.883,3 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 4 015 416 €. 2019: tržby 2 793 810 €. 2020: tržby 2 123 495 €. 2021: tržby 2 192 197 €. 2022: tržby 883 324 €.5 mil.2,5 mil.04,02 mil.2,79 mil.2,12 mil.2,19 mil.883,3 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 4 015 416 €. 2019: tržby 2 793 810 €. 2020: tržby 2 123 495 €. 2021: tržby 2 192 197 €. 2022: tržby 883 324 €.5 mil.2,5 mil.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 13 772 €. 2019: výsledok hospodárenia 14 432 €. 2020: výsledok hospodárenia 367 €. 2021: výsledok hospodárenia 10 885 €. 2022: výsledok hospodárenia −106 082 €.20 tis.0−200 tis.+13,8 tis.+14,4 tis.+367+10,9 tis.−106,1 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 13 772 €. 2019: výsledok hospodárenia 14 432 €. 2020: výsledok hospodárenia 367 €. 2021: výsledok hospodárenia 10 885 €. 2022: výsledok hospodárenia −106 082 €.20 tis.0−200 tis.+13,8 tis.+367201820202022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 13 772 €. 2019: výsledok hospodárenia 14 432 €. 2020: výsledok hospodárenia 367 €. 2021: výsledok hospodárenia 10 885 €. 2022: výsledok hospodárenia −106 082 €.20 tis.0−200 tis.20192022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 2 119 129 €, vlastné imanie 392 746 €. 2019: aktíva 1 682 501 €, vlastné imanie 431 817 €. 2020: aktíva 1 868 857 €, vlastné imanie 432 185 €. 2021: aktíva 1 312 955 €, vlastné imanie 739 336 €. 2022: aktíva 1 915 799 €, vlastné imanie 633 254 €.2,5 mil.1,25 mil.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 2 119 129 €, vlastné imanie 392 746 €. 2019: aktíva 1 682 501 €, vlastné imanie 431 817 €. 2020: aktíva 1 868 857 €, vlastné imanie 432 185 €. 2021: aktíva 1 312 955 €, vlastné imanie 739 336 €. 2022: aktíva 1 915 799 €, vlastné imanie 633 254 €.2,5 mil.1,25 mil.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 2 119 129 €, vlastné imanie 392 746 €. 2019: aktíva 1 682 501 €, vlastné imanie 431 817 €. 2020: aktíva 1 868 857 €, vlastné imanie 432 185 €. 2021: aktíva 1 312 955 €, vlastné imanie 739 336 €. 2022: aktíva 1 915 799 €, vlastné imanie 633 254 €.2,5 mil.1,25 mil.020182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 161 597 €, zásoby 1 523 301 €, pohľadávky 86 191 €, finančné účty 348 040 €. 2019: dlhodobý majetok 137 673 €, zásoby 1 141 061 €, pohľadávky 134 531 €, finančné účty 269 236 €. 2020: dlhodobý majetok 118 203 €, zásoby 1 161 309 €, pohľadávky 303 728 €, finančné účty 285 617 €. 2021: dlhodobý majetok 455 112 €, zásoby 834 583 €, pohľadávky 200 632 €, finančné účty −177 372 €. 2022: dlhodobý majetok 437 864 €, zásoby 987 238 €, pohľadávky 708 434 €, finančné účty −217 737 €.2,5 mil.0−250 tis.20182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 161 597 €, zásoby 1 523 301 €, pohľadávky 86 191 €, finančné účty 348 040 €. 2019: dlhodobý majetok 137 673 €, zásoby 1 141 061 €, pohľadávky 134 531 €, finančné účty 269 236 €. 2020: dlhodobý majetok 118 203 €, zásoby 1 161 309 €, pohľadávky 303 728 €, finančné účty 285 617 €. 2021: dlhodobý majetok 455 112 €, zásoby 834 583 €, pohľadávky 200 632 €, finančné účty −177 372 €. 2022: dlhodobý majetok 437 864 €, zásoby 987 238 €, pohľadávky 708 434 €, finančné účty −217 737 €.2,5 mil.0−250 tis.20182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 161 597 €, zásoby 1 523 301 €, pohľadávky 86 191 €, finančné účty 348 040 €. 2019: dlhodobý majetok 137 673 €, zásoby 1 141 061 €, pohľadávky 134 531 €, finančné účty 269 236 €. 2020: dlhodobý majetok 118 203 €, zásoby 1 161 309 €, pohľadávky 303 728 €, finančné účty 285 617 €. 2021: dlhodobý majetok 455 112 €, zásoby 834 583 €, pohľadávky 200 632 €, finančné účty −177 372 €. 2022: dlhodobý majetok 437 864 €, zásoby 987 238 €, pohľadávky 708 434 €, finančné účty −217 737 €.2,5 mil.0−250 tis.20182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 392 746 €, dlhodobé záväzky 31 150 €, krátkodobé záväzky 1 695 233 €. 2019: vlastné imanie 431 817 €, dlhodobé záväzky 32 088 €, krátkodobé záväzky 1 218 596 €. 2020: vlastné imanie 432 185 €, dlhodobé záväzky 33 076 €, krátkodobé záväzky 1 403 596 €. 2021: vlastné imanie 739 336 €, dlhodobé záväzky 9 883 €, krátkodobé záväzky 563 736 €. 2022: vlastné imanie 633 254 €, dlhodobé záväzky 9 883 €, krátkodobé záväzky 1 272 662 €.2,5 mil.1,25 mil.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 392 746 €, dlhodobé záväzky 31 150 €, krátkodobé záväzky 1 695 233 €. 2019: vlastné imanie 431 817 €, dlhodobé záväzky 32 088 €, krátkodobé záväzky 1 218 596 €. 2020: vlastné imanie 432 185 €, dlhodobé záväzky 33 076 €, krátkodobé záväzky 1 403 596 €. 2021: vlastné imanie 739 336 €, dlhodobé záväzky 9 883 €, krátkodobé záväzky 563 736 €. 2022: vlastné imanie 633 254 €, dlhodobé záväzky 9 883 €, krátkodobé záväzky 1 272 662 €.2,5 mil.1,25 mil.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 392 746 €, dlhodobé záväzky 31 150 €, krátkodobé záväzky 1 695 233 €. 2019: vlastné imanie 431 817 €, dlhodobé záväzky 32 088 €, krátkodobé záväzky 1 218 596 €. 2020: vlastné imanie 432 185 €, dlhodobé záväzky 33 076 €, krátkodobé záväzky 1 403 596 €. 2021: vlastné imanie 739 336 €, dlhodobé záväzky 9 883 €, krátkodobé záväzky 563 736 €. 2022: vlastné imanie 633 254 €, dlhodobé záväzky 9 883 €, krátkodobé záväzky 1 272 662 €.2,5 mil.1,25 mil.020182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 5 975 €. 2019: daň z príjmu 4 151 €. 2020: daň z príjmu 8 405 €. 2021: daň z príjmu 4 561 €. 2022: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.06 tis.4,2 tis.8,4 tis.4,6 tis.020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 5 975 €. 2019: daň z príjmu 4 151 €. 2020: daň z príjmu 8 405 €. 2021: daň z príjmu 4 561 €. 2022: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.06 tis.4,2 tis.8,4 tis.4,6 tis.020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 5 975 €. 2019: daň z príjmu 4 151 €. 2020: daň z príjmu 8 405 €. 2021: daň z príjmu 4 561 €. 2022: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.00201820202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby4,02 mil.2,79 mil.2,12 mil.2,19 mil.883,3 tis.
Výsledok hospodárenia13,8 tis.14,4 tis.36710,9 tis.−106,1 tis.
Aktíva2,12 mil.1,68 mil.1,87 mil.1,31 mil.1,92 mil.
Vlastné imanie392,7 tis.431,8 tis.432,2 tis.739,3 tis.633,3 tis.
Daň z príjmu6 tis.4,2 tis.8,4 tis.4,6 tis.0
Zadlženosť81,5 %74,3 %76,9 %43,7 %66,9 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
883,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−106,1 tis.
Aktíva
1,92 mil.
Vlastné imanie
633,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
66,9 %

2021

Tržby
2,19 mil.
Výsledok hospodárenia
10,9 tis.
Aktíva
1,31 mil.
Vlastné imanie
739,3 tis.
Daň z príjmu
4,6 tis.
Zadlženosť
43,7 %

2020

Tržby
2,12 mil.
Výsledok hospodárenia
367
Aktíva
1,87 mil.
Vlastné imanie
432,2 tis.
Daň z príjmu
8,4 tis.
Zadlženosť
76,9 %

2019

Tržby
2,79 mil.
Výsledok hospodárenia
14,4 tis.
Aktíva
1,68 mil.
Vlastné imanie
431,8 tis.
Daň z príjmu
4,2 tis.
Zadlženosť
74,3 %

2018

Tržby
4,02 mil.
Výsledok hospodárenia
13,8 tis.
Aktíva
2,12 mil.
Vlastné imanie
392,7 tis.
Daň z príjmu
6 tis.
Zadlženosť
81,5 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API