prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

TRUTRA log, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36555657aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
26. 11. 200322 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
1 337 955 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
TRUTRA log, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36555657
daňové identifikačné číslo
2021770685
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2021770685
Sídlo
Štúrova 1323/110, 95201 Vráble, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
26. 11. 2003
V registri
22 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 14252/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
430461
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)26. 11. 2003—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)26. 11. 2003—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb26. 11. 2003—
vnútroštátna nákladná cestná doprava26. 11. 2003—
medzinárodná nákladná cestná doprava12. 10. 2004—
neverejná osobná cestná motorová doprava vykonávaná vozidlami do 9 miest vrátane vodiča27. 09. 2006—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom27. 09. 2006—
upratovacie práce27. 09. 2006—
činnosť organizačných a ekonomických poradcov27. 09. 2006—
reklamná a propagačná činnosť27. 09. 2006—
prieskum trhu a verejnej mienky27. 09. 2006—
organizovanie školení, kurzov, seminárov a iných vzdelávacích akcií27. 09. 2006—
vedenie účtovníctva27. 09. 2006—
inžinierska činnosť27. 09. 2006—
podnikateľské poradenstvo v oblasti stavebníctva, obchodu a služieb v rozsahu voľných živností27. 09. 2006—
pomocné stavebné práce27. 09. 2006—
prenájom motorových vozidiel27. 09. 2006—
finančný leasing27. 09. 2006—
faktoring a forfaiting27. 09. 2006—
záložňa27. 09. 2006—
prenájom strojov, prístrojov a zariadení27. 09. 2006—
výsadba a údržba zelene27. 09. 2006—
podnikanie v oblasti nakladania s odpadmi27. 09. 2006—
zber a recyklácia fólií a PET fliaš27. 09. 2006—
predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál27. 09. 2006—
predaj alkoholických a nealkoholických nápojov na priamu konzumáciu27. 09. 2006—
zasielateľstvo27. 09. 2006—
manipulácia s tovarom21. 11. 2007—
skladovanie21. 11. 2007—
demolácie, búracie práce, príprava staveniska, terénne úpravy21. 11. 2007—
betonárske práce21. 11. 2007—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien21. 11. 2007—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021770685: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021770685: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021770685IČ DPH SK2021770685Obdobia daňových registráciíDIČ 2021770685: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021770685: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021770685IČ DPH SK2021770685Obdobia daňových registráciíDIČ 2021770685: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021770685: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021770685IČ DPH SK2021770685
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202177068511. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 06. 2004
daňové identifikačné číslo202177068510. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 448 € a zvýšila tržby o ▲249 % na 1,34 mil. €.

Tržby

1 337 955 €

▲ 249,1 %

Výsledok hospodárenia

448 €

▲ 100,5 %

Aktíva

1 942 817 €

▲ 25,3 %

Vlastné imanie

430 756 €

▼ 1,5 %

Zadlženosť

77,8 %

Hrubá marža

0,3 %

Čistá marža

0,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 1 593 453 €. 2022: tržby 1 296 853 €. 2023: tržby 652 107 €. 2024: tržby 383 250 €. 2025: tržby 1 337 955 €.2 mil.1 mil.01,59 mil.1,3 mil.652,1 tis.383,3 tis.1,34 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 1 593 453 €. 2022: tržby 1 296 853 €. 2023: tržby 652 107 €. 2024: tržby 383 250 €. 2025: tržby 1 337 955 €.2 mil.1 mil.01,59 mil.1,3 mil.652,1 tis.383,3 tis.1,34 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 1 593 453 €. 2022: tržby 1 296 853 €. 2023: tržby 652 107 €. 2024: tržby 383 250 €. 2025: tržby 1 337 955 €.2 mil.1 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 23 209 €. 2022: výsledok hospodárenia 68 357 €. 2023: výsledok hospodárenia 128 702 €. 2024: výsledok hospodárenia −93 569 €. 2025: výsledok hospodárenia 448 €.200 tis.0−100 tis.+23,2 tis.+68,4 tis.+128,7 tis.−93,6 tis.+44820212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 23 209 €. 2022: výsledok hospodárenia 68 357 €. 2023: výsledok hospodárenia 128 702 €. 2024: výsledok hospodárenia −93 569 €. 2025: výsledok hospodárenia 448 €.200 tis.0−100 tis.+23,2 tis.+448202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 23 209 €. 2022: výsledok hospodárenia 68 357 €. 2023: výsledok hospodárenia 128 702 €. 2024: výsledok hospodárenia −93 569 €. 2025: výsledok hospodárenia 448 €.200 tis.0−100 tis.+44820222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 152 751 €, vlastné imanie 331 154 €. 2022: aktíva 1 150 547 €, vlastné imanie 399 511 €. 2023: aktíva 1 562 492 €, vlastné imanie 530 780 €. 2024: aktíva 1 551 069 €, vlastné imanie 437 211 €. 2025: aktíva 1 942 817 €, vlastné imanie 430 756 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 152 751 €, vlastné imanie 331 154 €. 2022: aktíva 1 150 547 €, vlastné imanie 399 511 €. 2023: aktíva 1 562 492 €, vlastné imanie 530 780 €. 2024: aktíva 1 551 069 €, vlastné imanie 437 211 €. 2025: aktíva 1 942 817 €, vlastné imanie 430 756 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 152 751 €, vlastné imanie 331 154 €. 2022: aktíva 1 150 547 €, vlastné imanie 399 511 €. 2023: aktíva 1 562 492 €, vlastné imanie 530 780 €. 2024: aktíva 1 551 069 €, vlastné imanie 437 211 €. 2025: aktíva 1 942 817 €, vlastné imanie 430 756 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 814 388 €, zásoby 375 €, pohľadávky 279 338 €, finančné účty 32 289 €. 2022: dlhodobý majetok 664 228 €, zásoby 375 €, pohľadávky 420 076 €, finančné účty 26 370 €. 2023: dlhodobý majetok 825 788 €, zásoby 375 €, pohľadávky 670 587 €, finančné účty 26 930 €. 2024: dlhodobý majetok 825 788 €, zásoby 3 430 €, pohľadávky 654 144 €, finančné účty 18 863 €. 2025: dlhodobý majetok 994 193 €, zásoby 3 430 €, pohľadávky 835 755 €, finančné účty 55 447 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 814 388 €, zásoby 375 €, pohľadávky 279 338 €, finančné účty 32 289 €. 2022: dlhodobý majetok 664 228 €, zásoby 375 €, pohľadávky 420 076 €, finančné účty 26 370 €. 2023: dlhodobý majetok 825 788 €, zásoby 375 €, pohľadávky 670 587 €, finančné účty 26 930 €. 2024: dlhodobý majetok 825 788 €, zásoby 3 430 €, pohľadávky 654 144 €, finančné účty 18 863 €. 2025: dlhodobý majetok 994 193 €, zásoby 3 430 €, pohľadávky 835 755 €, finančné účty 55 447 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 814 388 €, zásoby 375 €, pohľadávky 279 338 €, finančné účty 32 289 €. 2022: dlhodobý majetok 664 228 €, zásoby 375 €, pohľadávky 420 076 €, finančné účty 26 370 €. 2023: dlhodobý majetok 825 788 €, zásoby 375 €, pohľadávky 670 587 €, finančné účty 26 930 €. 2024: dlhodobý majetok 825 788 €, zásoby 3 430 €, pohľadávky 654 144 €, finančné účty 18 863 €. 2025: dlhodobý majetok 994 193 €, zásoby 3 430 €, pohľadávky 835 755 €, finančné účty 55 447 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 331 154 €, dlhodobé záväzky 117 551 €, krátkodobé záväzky 704 046 €. 2022: vlastné imanie 399 511 €, dlhodobé záväzky 34 178 €, krátkodobé záväzky 716 858 €. 2023: vlastné imanie 530 780 €, dlhodobé záväzky 42 098 €, krátkodobé záväzky 989 614 €. 2024: vlastné imanie 437 211 €, dlhodobé záväzky 42 110 €, krátkodobé záväzky 1 071 748 €. 2025: vlastné imanie 430 756 €, dlhodobé záväzky 151 293 €, krátkodobé záväzky 1 360 768 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 331 154 €, dlhodobé záväzky 117 551 €, krátkodobé záväzky 704 046 €. 2022: vlastné imanie 399 511 €, dlhodobé záväzky 34 178 €, krátkodobé záväzky 716 858 €. 2023: vlastné imanie 530 780 €, dlhodobé záväzky 42 098 €, krátkodobé záväzky 989 614 €. 2024: vlastné imanie 437 211 €, dlhodobé záväzky 42 110 €, krátkodobé záväzky 1 071 748 €. 2025: vlastné imanie 430 756 €, dlhodobé záväzky 151 293 €, krátkodobé záväzky 1 360 768 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 331 154 €, dlhodobé záväzky 117 551 €, krátkodobé záväzky 704 046 €. 2022: vlastné imanie 399 511 €, dlhodobé záväzky 34 178 €, krátkodobé záväzky 716 858 €. 2023: vlastné imanie 530 780 €, dlhodobé záväzky 42 098 €, krátkodobé záväzky 989 614 €. 2024: vlastné imanie 437 211 €, dlhodobé záväzky 42 110 €, krátkodobé záväzky 1 071 748 €. 2025: vlastné imanie 430 756 €, dlhodobé záväzky 151 293 €, krátkodobé záväzky 1 360 768 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 6 219 €. 2022: daň z príjmu 18 556 €. 2023: daň z príjmu 34 948 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.50 tis.25 tis.06,2 tis.18,6 tis.34,9 tis.1,9 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 6 219 €. 2022: daň z príjmu 18 556 €. 2023: daň z príjmu 34 948 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.50 tis.25 tis.06,2 tis.18,6 tis.34,9 tis.1,9 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 6 219 €. 2022: daň z príjmu 18 556 €. 2023: daň z príjmu 34 948 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.50 tis.25 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,59 mil.1,3 mil.652,1 tis.383,3 tis.1,34 mil.
Výsledok hospodárenia23,2 tis.68,4 tis.128,7 tis.−93,6 tis.448
Aktíva1,15 mil.1,15 mil.1,56 mil.1,55 mil.1,94 mil.
Vlastné imanie331,2 tis.399,5 tis.530,8 tis.437,2 tis.430,8 tis.
Daň z príjmu6,2 tis.18,6 tis.34,9 tis.1,9 tis.3,8 tis.
Zadlženosť71,3 %65,3 %66,0 %71,8 %77,8 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
1,34 mil.
Výsledok hospodárenia
448
Aktíva
1,94 mil.
Vlastné imanie
430,8 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
77,8 %

2024

Tržby
383,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−93,6 tis.
Aktíva
1,55 mil.
Vlastné imanie
437,2 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
71,8 %

2023

Tržby
652,1 tis.
Výsledok hospodárenia
128,7 tis.
Aktíva
1,56 mil.
Vlastné imanie
530,8 tis.
Daň z príjmu
34,9 tis.
Zadlženosť
66,0 %

2022

Tržby
1,3 mil.
Výsledok hospodárenia
68,4 tis.
Aktíva
1,15 mil.
Vlastné imanie
399,5 tis.
Daň z príjmu
18,6 tis.
Zadlženosť
65,3 %

2021

Tržby
1,59 mil.
Výsledok hospodárenia
23,2 tis.
Aktíva
1,15 mil.
Vlastné imanie
331,2 tis.
Daň z príjmu
6,2 tis.
Zadlženosť
71,3 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API