prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

MaP plus, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36555533aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
14. 11. 200322 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
Tržby
5 882 001 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MaP plus, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36555533
daňové identifikačné číslo
2020146810
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2020146810
Sídlo
Hlavná 74, 95175 Beladice, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
14. 11. 2003
V registri
22 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 14240/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
218389
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
výroba drobných výrobkov z dreva14. 11. 2003—
podnikateľské poradenstvo14. 11. 2003—
sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živností14. 11. 2003—
kancelárske a sekretárske služby vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb14. 11. 2003—
maloobchodná činnosť v rozsahu voľných živností14. 11. 2003—
veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných živností14. 11. 2003—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti cestnej dopravy21. 09. 2012—
zasielateľstvo10. 05. 2013—
poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve16. 03. 2016—
poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve16. 03. 2016—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla13. 07. 2021—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020146810: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020146810: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020146810IČ DPH SK2020146810Obdobia daňových registráciíDIČ 2020146810: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020146810: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020146810IČ DPH SK2020146810Obdobia daňových registráciíDIČ 2020146810: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020146810: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020146810IČ DPH SK2020146810
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202014681011. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 16. 12. 2003
daňové identifikačné číslo202014681010. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 30. 09. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲599 % na 82 005 € a zvýšila tržby o ▲17 % na 5,88 mil. €.

Tržby

5 882 001 €

▲ 16,7 %

Výsledok hospodárenia

82 005 €

▲ 598,8 %

Aktíva

1 605 574 €

▼ 1,9 %

Vlastné imanie

273 896 €

▲ 42,7 %

Zadlženosť

82,9 %

Hrubá marža

1,9 %

Čistá marža

1,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 5 676 984 €. 2022: tržby 5 922 986 €. 2023: tržby 4 510 625 €. 2024: tržby 5 039 056 €. 2025: tržby 5 882 001 €.10 mil.5 mil.05,68 mil.5,92 mil.4,51 mil.5,04 mil.5,88 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 5 676 984 €. 2022: tržby 5 922 986 €. 2023: tržby 4 510 625 €. 2024: tržby 5 039 056 €. 2025: tržby 5 882 001 €.10 mil.5 mil.05,68 mil.5,92 mil.4,51 mil.5,04 mil.5,88 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 5 676 984 €. 2022: tržby 5 922 986 €. 2023: tržby 4 510 625 €. 2024: tržby 5 039 056 €. 2025: tržby 5 882 001 €.10 mil.5 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 4 992 €. 2022: výsledok hospodárenia 14 067 €. 2023: výsledok hospodárenia 67 626 €. 2024: výsledok hospodárenia 11 735 €. 2025: výsledok hospodárenia 82 005 €.100 tis.50 tis.0+5 tis.+14,1 tis.+67,6 tis.+11,7 tis.+82 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 4 992 €. 2022: výsledok hospodárenia 14 067 €. 2023: výsledok hospodárenia 67 626 €. 2024: výsledok hospodárenia 11 735 €. 2025: výsledok hospodárenia 82 005 €.100 tis.50 tis.0+5 tis.+14,1 tis.+67,6 tis.+11,7 tis.+82 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 4 992 €. 2022: výsledok hospodárenia 14 067 €. 2023: výsledok hospodárenia 67 626 €. 2024: výsledok hospodárenia 11 735 €. 2025: výsledok hospodárenia 82 005 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 917 229 €, vlastné imanie 38 933 €. 2022: aktíva 1 977 049 €, vlastné imanie 112 529 €. 2023: aktíva 1 782 437 €, vlastné imanie 180 155 €. 2024: aktíva 1 637 001 €, vlastné imanie 191 890 €. 2025: aktíva 1 605 574 €, vlastné imanie 273 896 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 917 229 €, vlastné imanie 38 933 €. 2022: aktíva 1 977 049 €, vlastné imanie 112 529 €. 2023: aktíva 1 782 437 €, vlastné imanie 180 155 €. 2024: aktíva 1 637 001 €, vlastné imanie 191 890 €. 2025: aktíva 1 605 574 €, vlastné imanie 273 896 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 917 229 €, vlastné imanie 38 933 €. 2022: aktíva 1 977 049 €, vlastné imanie 112 529 €. 2023: aktíva 1 782 437 €, vlastné imanie 180 155 €. 2024: aktíva 1 637 001 €, vlastné imanie 191 890 €. 2025: aktíva 1 605 574 €, vlastné imanie 273 896 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 577 828 €, zásoby 473 252 €, pohľadávky 849 216 €, finančné účty 11 698 €. 2022: dlhodobý majetok 798 403 €, zásoby 476 446 €, pohľadávky 685 499 €, finančné účty 11 508 €. 2023: dlhodobý majetok 809 672 €, zásoby 393 910 €, pohľadávky 557 316 €, finančné účty 15 261 €. 2024: dlhodobý majetok 802 215 €, zásoby 284 933 €, pohľadávky 534 234 €, finančné účty 11 663 €. 2025: dlhodobý majetok 737 963 €, zásoby 307 682 €, pohľadávky 545 064 €, finančné účty 12 251 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 577 828 €, zásoby 473 252 €, pohľadávky 849 216 €, finančné účty 11 698 €. 2022: dlhodobý majetok 798 403 €, zásoby 476 446 €, pohľadávky 685 499 €, finančné účty 11 508 €. 2023: dlhodobý majetok 809 672 €, zásoby 393 910 €, pohľadávky 557 316 €, finančné účty 15 261 €. 2024: dlhodobý majetok 802 215 €, zásoby 284 933 €, pohľadávky 534 234 €, finančné účty 11 663 €. 2025: dlhodobý majetok 737 963 €, zásoby 307 682 €, pohľadávky 545 064 €, finančné účty 12 251 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 577 828 €, zásoby 473 252 €, pohľadávky 849 216 €, finančné účty 11 698 €. 2022: dlhodobý majetok 798 403 €, zásoby 476 446 €, pohľadávky 685 499 €, finančné účty 11 508 €. 2023: dlhodobý majetok 809 672 €, zásoby 393 910 €, pohľadávky 557 316 €, finančné účty 15 261 €. 2024: dlhodobý majetok 802 215 €, zásoby 284 933 €, pohľadávky 534 234 €, finančné účty 11 663 €. 2025: dlhodobý majetok 737 963 €, zásoby 307 682 €, pohľadávky 545 064 €, finančné účty 12 251 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 38 933 €, dlhodobé záväzky 163 041 €, krátkodobé záväzky 1 711 535 €. 2022: vlastné imanie 112 529 €, dlhodobé záväzky 232 015 €, krátkodobé záväzky 1 632 505 €. 2023: vlastné imanie 180 155 €, dlhodobé záväzky 267 967 €, krátkodobé záväzky 1 334 315 €. 2024: vlastné imanie 191 890 €, dlhodobé záväzky 181 457 €, krátkodobé záväzky 1 261 154 €. 2025: vlastné imanie 273 896 €, dlhodobé záväzky 109 136 €, krátkodobé záväzky 1 222 542 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 38 933 €, dlhodobé záväzky 163 041 €, krátkodobé záväzky 1 711 535 €. 2022: vlastné imanie 112 529 €, dlhodobé záväzky 232 015 €, krátkodobé záväzky 1 632 505 €. 2023: vlastné imanie 180 155 €, dlhodobé záväzky 267 967 €, krátkodobé záväzky 1 334 315 €. 2024: vlastné imanie 191 890 €, dlhodobé záväzky 181 457 €, krátkodobé záväzky 1 261 154 €. 2025: vlastné imanie 273 896 €, dlhodobé záväzky 109 136 €, krátkodobé záväzky 1 222 542 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 38 933 €, dlhodobé záväzky 163 041 €, krátkodobé záväzky 1 711 535 €. 2022: vlastné imanie 112 529 €, dlhodobé záväzky 232 015 €, krátkodobé záväzky 1 632 505 €. 2023: vlastné imanie 180 155 €, dlhodobé záväzky 267 967 €, krátkodobé záväzky 1 334 315 €. 2024: vlastné imanie 191 890 €, dlhodobé záväzky 181 457 €, krátkodobé záväzky 1 261 154 €. 2025: vlastné imanie 273 896 €, dlhodobé záväzky 109 136 €, krátkodobé záväzky 1 222 542 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 12 331 €. 2022: daň z príjmu 20 157 €. 2023: daň z príjmu 17 178 €. 2024: daň z príjmu 20 916 €. 2025: daň z príjmu 31 645 €.50 tis.25 tis.012,3 tis.20,2 tis.17,2 tis.20,9 tis.31,6 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 12 331 €. 2022: daň z príjmu 20 157 €. 2023: daň z príjmu 17 178 €. 2024: daň z príjmu 20 916 €. 2025: daň z príjmu 31 645 €.50 tis.25 tis.012,3 tis.20,2 tis.17,2 tis.20,9 tis.31,6 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 12 331 €. 2022: daň z príjmu 20 157 €. 2023: daň z príjmu 17 178 €. 2024: daň z príjmu 20 916 €. 2025: daň z príjmu 31 645 €.50 tis.25 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby5,68 mil.5,92 mil.4,51 mil.5,04 mil.5,88 mil.
Výsledok hospodárenia5 tis.14,1 tis.67,6 tis.11,7 tis.82 tis.
Aktíva1,92 mil.1,98 mil.1,78 mil.1,64 mil.1,61 mil.
Vlastné imanie38,9 tis.112,5 tis.180,2 tis.191,9 tis.273,9 tis.
Daň z príjmu12,3 tis.20,2 tis.17,2 tis.20,9 tis.31,6 tis.
Zadlženosť97,8 %94,3 %89,9 %88,1 %82,9 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
5,88 mil.
Výsledok hospodárenia
82 tis.
Aktíva
1,61 mil.
Vlastné imanie
273,9 tis.
Daň z príjmu
31,6 tis.
Zadlženosť
82,9 %

2024

Tržby
5,04 mil.
Výsledok hospodárenia
11,7 tis.
Aktíva
1,64 mil.
Vlastné imanie
191,9 tis.
Daň z príjmu
20,9 tis.
Zadlženosť
88,1 %

2023

Tržby
4,51 mil.
Výsledok hospodárenia
67,6 tis.
Aktíva
1,78 mil.
Vlastné imanie
180,2 tis.
Daň z príjmu
17,2 tis.
Zadlženosť
89,9 %

2022

Tržby
5,92 mil.
Výsledok hospodárenia
14,1 tis.
Aktíva
1,98 mil.
Vlastné imanie
112,5 tis.
Daň z príjmu
20,2 tis.
Zadlženosť
94,3 %

2021

Tržby
5,68 mil.
Výsledok hospodárenia
5 tis.
Aktíva
1,92 mil.
Vlastné imanie
38,9 tis.
Daň z príjmu
12,3 tis.
Zadlženosť
97,8 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API