Súhrn
- Vznik
- 09. 09. 200323 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 13. 09. 2026
- Tržby
- 142 873 €2019
- Oznámenia
- 2020 oznámení vo Vestníku
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- MADLENIAK - drevovýroba, s.r.o. v konkurze
- identifikačné číslo organizácie
- 36554111
- daňové identifikačné číslo
- 2020161968
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Robotnícka 120, 94656 Dulovce, Slovenská republika
- Územie
- Dulovceokres KomárnoNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 09. 09. 2003
- V registri
- 23 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 14055/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 419992
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| stolárske práce | 09. 09. 2003 | — |
| sklenárske práce | 09. 09. 2003 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti | 09. 09. 2003 | — |
| maloobchodná a veľkoobchodná činnosť s tovarom v rozsahu voľnej živnosti | 09. 09. 2003 | — |
| murárske práce, osadzovanie okenných rámov a zárubní dverí | 09. 09. 2003 | — |
| podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 15. 09. 2005 | — |
| výroba palivových brikiet a peletiek | 15. 09. 2005 | — |
| výroba, montáž, oprava žalúzií | 26. 09. 2007 | — |
| výroba kovového nábytku a bytových doplnkov | 26. 09. 2007 | — |
| výroba tovaru z plastov | 26. 09. 2007 | — |
| výroba kancelárskych a školských potrieb z dreva | 26. 09. 2007 | — |
| výroba výrobkov z papiera a lepenky | 26. 09. 2007 | — |
| upratovacie a čistiace služby | 26. 09. 2007 | — |
| výsadba, úprava zelene a parkov | 26. 09. 2007 | — |
| podnikateľské poradenstvo | 26. 09. 2007 | — |
| vedenie účtovníctva | 26. 09. 2007 | — |
| reklamná a propagačná činnosť | 26. 09. 2007 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 26. 09. 2007 | — |
| fotokopírovacie práce | 26. 09. 2007 | — |
| faktoring a forfaiting | 26. 09. 2007 | — |
| poradenská služba a dodávanie programového vybavenia počítača - software | 26. 09. 2007 | — |
| poradenská služba k technickému vybaveniu počítača - hardware | 26. 09. 2007 | — |
| prenájom strojov, prístrojov a zariadení, výpočtovej techniky, kancelárskych potrieb, motorových vozidiel a iných dopravných prostriedkov | 26. 09. 2007 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 ton vrátane prípojného vozidla | 26. 09. 2007 | — |
| poskytovanie dátových služieb - internetová čitáreň | 26. 09. 2007 | — |
| vykonávanie tenkostenných omietok stierkovaním | 26. 09. 2007 | — |
| maliarske a natieračske práce | 26. 09. 2007 | — |
| kladenie dlážkových krytín suchou cestou a lepením | 26. 09. 2007 | — |
| demolácie, búracie práce, príprava staveniska, terénne úpravy | 26. 09. 2007 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020161968 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 11. 12. 2021 (rok porušenia 2019).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2019 znížila stratu na −30 305 € a znížila tržby o ▼46 % na 142,9 tisíc eur.
Tržby
142 873 €
▼ 46,1 %Výsledok hospodárenia
−30 305 €
▲ 71,5 %Aktíva
181 151 €
▼ 2,2 %Vlastné imanie
−145 883 €
▼ 26,2 %Zadlženosť
180,5 %
Hrubá marža
−21,2 %
Čistá marža
−21,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 292 tis. | 343,2 tis. | 184,4 tis. | 264,9 tis. | 142,9 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 1,6 tis. | 814 | −43,3 tis. | −106,2 tis. | −30,3 tis. |
| Aktíva | 168,3 tis. | 162,2 tis. | 241,2 tis. | 185,3 tis. | 181,2 tis. |
| Vlastné imanie | 33,1 tis. | 33,9 tis. | −9,3 tis. | −115,6 tis. | −145,9 tis. |
| Daň z príjmu | 1,1 tis. | 960 | 960 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 80,3 % | 79,1 % | 103,9 % | 162,4 % | 180,5 % |
aj 2014 — v pláne Štandard
2019
- Tržby
- 142,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −30,3 tis.
- Aktíva
- 181,2 tis.
- Vlastné imanie
- −145,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 180,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 264,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −106,2 tis.
- Aktíva
- 185,3 tis.
- Vlastné imanie
- −115,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 162,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 184,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −43,3 tis.
- Aktíva
- 241,2 tis.
- Vlastné imanie
- −9,3 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 103,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 343,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 814
- Aktíva
- 162,2 tis.
- Vlastné imanie
- 33,9 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 79,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 292 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,6 tis.
- Aktíva
- 168,3 tis.
- Vlastné imanie
- 33,1 tis.
- Daň z príjmu
- 1,1 tis.
- Zadlženosť
- 80,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014 — v pláne Štandard
05
Obchodný vestník
20 oznámení
07. 05. 2026
Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz
02. 04. 2025
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
31. 12. 2024
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
15. 10. 2024
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
19. 07. 2024
Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz
04. 09. 2023
Oznámenie súvisiace s dražbou majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
20. 02. 2023
Vylúčenie súpisovej zložky majetku zo súpisu konkurz
10. 02. 2023
Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz
31. 03. 2022
Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz
02. 03. 2022
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
02. 03. 2022
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
02. 03. 2022
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
01. 03. 2022
Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz
25. 02. 2022
Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz
03. 09. 2021
Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz
23. 06. 2021
Oznámenie o zostavení zoznamu pohľadávok proti podstate a zámere zostaviť rozvrh z oddelenej podstaty konkurz
24. 03. 2021
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
04. 02. 2021
Oznámenie o zostavení zoznamu pohľadávok proti podstate a zámere zostaviť rozvrh z oddelenej podstaty konkurz
22. 01. 2021
Iné zverejnenie konkurz
21. 12. 2020
Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz
Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.
06
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
07
Prepojenia
08
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
09
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
| Obchodný vestník | Obchodný vestník | Podmienky Obchodného vestníka povinná doložka | justice.gov.sk/ov |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.