Súhrn
- Vznik
- 14. 08. 200323 rokov 2 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 1 100 €2017
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Paratus-lift s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36553743
- daňové identifikačné číslo
- 2021757221
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Račaokres Bratislava IIIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 14. 08. 2003
- V registri
- 23 rokov 2 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 136325/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 263235
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi - maloobchod v rozsahu voľných živností | 14. 08. 2003 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti - veľkoobchod v rozsahu voľných živností | 14. 08. 2003 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností | 14. 08. 2003 | — |
| reklamné činnosti | 14. 08. 2003 | — |
| vedenie účtovníctva | 14. 08. 2003 | — |
| podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľných živností | 14. 08. 2003 | — |
| predaj v stánkoch na trhoch /v rozsahu voľných živností/ | 14. 08. 2003 | — |
| prevádzkovanie sauny a solária | 14. 08. 2003 | — |
| prenájom nehnuteľností v rozsahu voľných živností | 14. 08. 2003 | — |
| prevádzkovanie erotického salónu | 14. 08. 2003 | — |
| mechanické úpravy na zakázku alebo na zmluvnom základe /v rozsahu voľných živností/ | 14. 08. 2003 | — |
| demolácie, búracie práce a prípravné práce pre stavbu | 14. 08. 2003 | — |
| maliarske, natieračské a sklenárske práce | 14. 08. 2003 | — |
| automatizované spracovanie dát | 14. 08. 2003 | — |
| prevádzkovanie športových zariadení | 14. 08. 2003 | — |
| upratovacie služby | 14. 08. 2003 | — |
| predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov ako aj bezmäsitých jedál a nápojov | 14. 08. 2003 | — |
| nákladná cestná doprava vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 14. 08. 2003 | — |
| zákazkové šitie odevov | 14. 08. 2003 | — |
| nákup, výkup a predaj motorových vozidiel a príslušenstva pre motorové vozidlá v rozsahu voľných živností | 21. 03. 2006 | — |
| montáž, rekonštrukcia, a údržba vyhradených technických zariadení vrátane zabudovania výťahov | 07. 04. 2011 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 07. 04. 2011 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021757221 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 17. 05. 2019 (rok porušenia 2018).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2017 sa zo straty dostalo na zisk 0 € a zvýšila tržby o ▲267 % na 1,1 tisíc eur.
Tržby
1 100 €
▲ 266,7 %Výsledok hospodárenia
0 €
▲ 100,0 %Aktíva
5 200 531 €
bez zmenyVlastné imanie
291 €
▲ 136,0 %Zadlženosť
100,0 %
Hrubá marža
0,0 %
Čistá marža
0,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1,05 mil. | 5,32 mil. | 300 | 1,1 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −13,6 tis. | 2 tis. | −2,2 tis. | 0 |
| Aktíva | 2,4 mil. | 5,2 mil. | 5,2 mil. | 5,2 mil. |
| Vlastné imanie | −1,6 tis. | 450 | −809 | 291 |
| Daň z príjmu | 2,9 tis. | 2,9 tis. | 960 | 0 |
| Zadlženosť | 100,1 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
2017
- Tržby
- 1,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 5,2 mil.
- Vlastné imanie
- 291
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 100,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 300
- Výsledok hospodárenia
- −2,2 tis.
- Aktíva
- 5,2 mil.
- Vlastné imanie
- −809
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 100,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 5,32 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 2 tis.
- Aktíva
- 5,2 mil.
- Vlastné imanie
- 450
- Daň z príjmu
- 2,9 tis.
- Zadlženosť
- 100,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 1,05 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −13,6 tis.
- Aktíva
- 2,4 mil.
- Vlastné imanie
- −1,6 tis.
- Daň z príjmu
- 2,9 tis.
- Zadlženosť
- 100,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.