prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

MURENA, spol. s r.o.

identifikačné číslo organizácie 36553328aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
18. 07. 200323 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
65 860 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MURENA, spol. s r.o.
identifikačné číslo organizácie
36553328
daňové identifikačné číslo
2020142300
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Ž. Bosniakovej 5, 94201 Šurany, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
18. 07. 2003
V registri
23 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 13953/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
279351
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
uskutočňovanie stavieb a ich zmien18. 07. 2003—
sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľných živností18. 07. 2003—
kúpa tovaru na účely predaja konečnému spotrebiteľovi18. 07. 2003—
maloobchod v rozsahu voľných živností18. 07. 2003—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živností18. 07. 2003—
veľkoobchod v rozsahu voľných živností18. 07. 2003—
prípravné práce pre stavbu18. 07. 2003—
demolácie a zemné práce18. 07. 2003—
prenájom stavebných strojov a zariadení18. 07. 2003—
prenájom motorových vozidiel18. 07. 2003—
podnikateľské poradenstvo18. 07. 2003—
vedenie účtovníctva18. 07. 2003—
vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb26. 03. 2009—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov26. 03. 2009—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020142300: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020142300Obdobia daňových registráciíDIČ 2020142300: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020142300Obdobia daňových registráciíDIČ 2020142300: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020142300
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202014230010. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 01. 2026 (rok porušenia 2024).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 sa zo straty dostalo na zisk 17 805 € a znížila tržby o ▼55 % na 65,9 tisíc eur.

Tržby

65 860 €

▼ 55,1 %

Výsledok hospodárenia

17 805 €

▲ 3 097,5 %

Aktíva

85 792 €

▲ 212,9 %

Vlastné imanie

37 409 €

▲ 90,8 %

Zadlženosť

56,4 %

Hrubá marža

34,5 %

Čistá marža

27,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 331 876 €. 2020: tržby 187 322 €. 2021: tržby 130 582 €. 2022: tržby 146 578 €. 2023: tržby 65 860 €.500 tis.250 tis.0331,9 tis.187,3 tis.130,6 tis.146,6 tis.65,9 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 331 876 €. 2020: tržby 187 322 €. 2021: tržby 130 582 €. 2022: tržby 146 578 €. 2023: tržby 65 860 €.500 tis.250 tis.0331,9 tis.187,3 tis.130,6 tis.146,6 tis.65,9 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 331 876 €. 2020: tržby 187 322 €. 2021: tržby 130 582 €. 2022: tržby 146 578 €. 2023: tržby 65 860 €.500 tis.250 tis.0201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 28 025 €. 2020: výsledok hospodárenia −35 470 €. 2021: výsledok hospodárenia −29 047 €. 2022: výsledok hospodárenia −594 €. 2023: výsledok hospodárenia 17 805 €.50 tis.0−50 tis.+28 tis.−35,5 tis.−29 tis.−594+17,8 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 28 025 €. 2020: výsledok hospodárenia −35 470 €. 2021: výsledok hospodárenia −29 047 €. 2022: výsledok hospodárenia −594 €. 2023: výsledok hospodárenia 17 805 €.50 tis.0−50 tis.+28 tis.−35,5 tis.−29 tis.−594+17,8 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 28 025 €. 2020: výsledok hospodárenia −35 470 €. 2021: výsledok hospodárenia −29 047 €. 2022: výsledok hospodárenia −594 €. 2023: výsledok hospodárenia 17 805 €.50 tis.0−50 tis.201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 191 983 €, vlastné imanie 84 716 €. 2020: aktíva 57 370 €, vlastné imanie 49 246 €. 2021: aktíva 31 308 €, vlastné imanie 20 198 €. 2022: aktíva 27 418 €, vlastné imanie 19 605 €. 2023: aktíva 85 792 €, vlastné imanie 37 409 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 191 983 €, vlastné imanie 84 716 €. 2020: aktíva 57 370 €, vlastné imanie 49 246 €. 2021: aktíva 31 308 €, vlastné imanie 20 198 €. 2022: aktíva 27 418 €, vlastné imanie 19 605 €. 2023: aktíva 85 792 €, vlastné imanie 37 409 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 191 983 €, vlastné imanie 84 716 €. 2020: aktíva 57 370 €, vlastné imanie 49 246 €. 2021: aktíva 31 308 €, vlastné imanie 20 198 €. 2022: aktíva 27 418 €, vlastné imanie 19 605 €. 2023: aktíva 85 792 €, vlastné imanie 37 409 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 34 392 €, pohľadávky 118 225 €, finančné účty 39 366 €. 2020: dlhodobý majetok 6 683 €, zásoby 34 808 €, pohľadávky 2 414 €, finančné účty 12 255 €. 2021: dlhodobý majetok 4 727 €, zásoby 17 241 €, pohľadávky 2 143 €, finančné účty 7 197 €. 2022: dlhodobý majetok 2 771 €, zásoby 16 782 €, pohľadávky 2 324 €, finančné účty 5 518 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 23 072 €, pohľadávky 26 778 €, finančné účty 35 942 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 34 392 €, pohľadávky 118 225 €, finančné účty 39 366 €. 2020: dlhodobý majetok 6 683 €, zásoby 34 808 €, pohľadávky 2 414 €, finančné účty 12 255 €. 2021: dlhodobý majetok 4 727 €, zásoby 17 241 €, pohľadávky 2 143 €, finančné účty 7 197 €. 2022: dlhodobý majetok 2 771 €, zásoby 16 782 €, pohľadávky 2 324 €, finančné účty 5 518 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 23 072 €, pohľadávky 26 778 €, finančné účty 35 942 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 34 392 €, pohľadávky 118 225 €, finančné účty 39 366 €. 2020: dlhodobý majetok 6 683 €, zásoby 34 808 €, pohľadávky 2 414 €, finančné účty 12 255 €. 2021: dlhodobý majetok 4 727 €, zásoby 17 241 €, pohľadávky 2 143 €, finančné účty 7 197 €. 2022: dlhodobý majetok 2 771 €, zásoby 16 782 €, pohľadávky 2 324 €, finančné účty 5 518 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 23 072 €, pohľadávky 26 778 €, finančné účty 35 942 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 84 716 €, dlhodobé záväzky 37 383 €, krátkodobé záväzky 69 884 €. 2020: vlastné imanie 49 246 €, dlhodobé záväzky 1 067 €, krátkodobé záväzky 7 057 €. 2021: vlastné imanie 20 198 €, dlhodobé záväzky 1 077 €, krátkodobé záväzky 10 033 €. 2022: vlastné imanie 19 605 €, dlhodobé záväzky 1 033 €, krátkodobé záväzky 6 780 €. 2023: vlastné imanie 37 409 €, dlhodobé záväzky 1 018 €, krátkodobé záväzky 47 365 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 84 716 €, dlhodobé záväzky 37 383 €, krátkodobé záväzky 69 884 €. 2020: vlastné imanie 49 246 €, dlhodobé záväzky 1 067 €, krátkodobé záväzky 7 057 €. 2021: vlastné imanie 20 198 €, dlhodobé záväzky 1 077 €, krátkodobé záväzky 10 033 €. 2022: vlastné imanie 19 605 €, dlhodobé záväzky 1 033 €, krátkodobé záväzky 6 780 €. 2023: vlastné imanie 37 409 €, dlhodobé záväzky 1 018 €, krátkodobé záväzky 47 365 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 84 716 €, dlhodobé záväzky 37 383 €, krátkodobé záväzky 69 884 €. 2020: vlastné imanie 49 246 €, dlhodobé záväzky 1 067 €, krátkodobé záväzky 7 057 €. 2021: vlastné imanie 20 198 €, dlhodobé záväzky 1 077 €, krátkodobé záväzky 10 033 €. 2022: vlastné imanie 19 605 €, dlhodobé záväzky 1 033 €, krátkodobé záväzky 6 780 €. 2023: vlastné imanie 37 409 €, dlhodobé záväzky 1 018 €, krátkodobé záväzky 47 365 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 600 €. 2020: daň z príjmu 30 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 4 892 €.5 tis.2,5 tis.060030004,9 tis.20192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 600 €. 2020: daň z príjmu 30 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 4 892 €.5 tis.2,5 tis.060030004,9 tis.20192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 600 €. 2020: daň z príjmu 30 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 4 892 €.5 tis.2,5 tis.06000201920212023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby331,9 tis.187,3 tis.130,6 tis.146,6 tis.65,9 tis.
Výsledok hospodárenia28 tis.−35,5 tis.−29 tis.−59417,8 tis.
Aktíva192 tis.57,4 tis.31,3 tis.27,4 tis.85,8 tis.
Vlastné imanie84,7 tis.49,2 tis.20,2 tis.19,6 tis.37,4 tis.
Daň z príjmu60030004,9 tis.
Zadlženosť55,9 %14,2 %35,5 %28,5 %56,4 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
65,9 tis.
Výsledok hospodárenia
17,8 tis.
Aktíva
85,8 tis.
Vlastné imanie
37,4 tis.
Daň z príjmu
4,9 tis.
Zadlženosť
56,4 %

2022

Tržby
146,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−594
Aktíva
27,4 tis.
Vlastné imanie
19,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
28,5 %

2021

Tržby
130,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−29 tis.
Aktíva
31,3 tis.
Vlastné imanie
20,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
35,5 %

2020

Tržby
187,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−35,5 tis.
Aktíva
57,4 tis.
Vlastné imanie
49,2 tis.
Daň z príjmu
30
Zadlženosť
14,2 %

2019

Tržby
331,9 tis.
Výsledok hospodárenia
28 tis.
Aktíva
192 tis.
Vlastné imanie
84,7 tis.
Daň z príjmu
600
Zadlženosť
55,9 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API