Súhrn
- Vznik
- 23. 04. 200323 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 198 197 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- DESIGNER - UM s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36552208
- daňové identifikačné číslo
- 2020191305
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020191305
- Sídlo
- Vlčanská 561/23, 92701 Šaľa, Slovenská republika
- Územie
- Šaľaokres ŠaľaNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 23. 04. 2003
- V registri
- 23 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 16329/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 853626
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| návrhy interiérov | 23. 04. 2003 | — |
| poradenská činnosť v oblasti zariaďovania interiérov | 23. 04. 2003 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti | 23. 04. 2003 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti | 23. 04. 2003 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti | 23. 04. 2003 | — |
| výroba a montáž interiérového a exteriérového nábytku v rozsahu voľnej živnosti | 23. 04. 2003 | — |
| výroba posteľného prádla | 23. 04. 2003 | — |
| výroba textilných bytových doplnkov | 23. 04. 2003 | — |
| reklamné činnosti | 23. 04. 2003 | — |
| baliace činnosti | 23. 04. 2003 | — |
| aranžovanie suchých a živých kvetín | 23. 04. 2003 | — |
| maliarske práce | 23. 04. 2003 | — |
| výroba závesov, záclon a bytového textilu | 23. 04. 2003 | — |
| správa a údržba bytového a nebytového fondu | 06. 11. 2007 | — |
| vedenie účtovníctva | 06. 11. 2007 | — |
| účtovné a ekonomické poradenstvo | 06. 11. 2007 | — |
| odevná výroba | 29. 10. 2013 | — |
| výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva | 29. 10. 2013 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 29. 10. 2013 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 29. 10. 2013 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 29. 10. 2013 | — |
| sťahovacie služby | 29. 10. 2013 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 29. 10. 2013 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 29. 10. 2013 | — |
| poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť | 29. 10. 2013 | — |
| čistiace služby | 29. 10. 2013 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 29. 10. 2025 | — |
| Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 29. 10. 2025 | — |
| Mimoškolská vzdelávacia činnosť | 29. 10. 2025 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 29. 10. 2025 | — |
| dizajnérske činnosti | 29. 10. 2025 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020191305 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 08. 2003 |
| daňové identifikačné číslo | 2020191305 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 24. 03. 2022 (rok porušenia 2017).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −44 101 € a znížila tržby o ▼20 % na 198,2 tisíc eur.
Tržby
198 197 €
▼ 20,5 %Výsledok hospodárenia
−44 101 €
▼ 6,7 %Aktíva
351 854 €
▼ 0,2 %Vlastné imanie
−50 322 €
▼ 775,2 %Zadlženosť
114,3 %
Hrubá marža
−21,8 %
Čistá marža
−22,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 373 tis. | 448,5 tis. | 362,7 tis. | 249,2 tis. | 198,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 2,7 tis. | −8,3 tis. | 8 tis. | −41,3 tis. | −44,1 tis. |
| Aktíva | 327,8 tis. | 370,7 tis. | 322,4 tis. | 352,6 tis. | 351,9 tis. |
| Vlastné imanie | 49,1 tis. | 40,8 tis. | 48,8 tis. | 7,5 tis. | −50,3 tis. |
| Daň z príjmu | 357 | 93 | 1,1 tis. | 1,9 tis. | 960 |
| Zadlženosť | 85,0 % | 89,0 % | 84,9 % | 97,9 % | 114,3 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 198,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −44,1 tis.
- Aktíva
- 351,9 tis.
- Vlastné imanie
- −50,3 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 114,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 249,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −41,3 tis.
- Aktíva
- 352,6 tis.
- Vlastné imanie
- 7,5 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 97,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 362,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 8 tis.
- Aktíva
- 322,4 tis.
- Vlastné imanie
- 48,8 tis.
- Daň z príjmu
- 1,1 tis.
- Zadlženosť
- 84,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 448,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −8,3 tis.
- Aktíva
- 370,7 tis.
- Vlastné imanie
- 40,8 tis.
- Daň z príjmu
- 93
- Zadlženosť
- 89,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 373 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,7 tis.
- Aktíva
- 327,8 tis.
- Vlastné imanie
- 49,1 tis.
- Daň z príjmu
- 357
- Zadlženosť
- 85,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.