prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

PRAMEŇ PLUS, spol. s r.o.

identifikačné číslo organizácie 36539929aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
25. 01. 200125 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
51 762 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
PRAMEŇ PLUS, spol. s r.o.
identifikačné číslo organizácie
36539929
daňové identifikačné číslo
2020137999
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
ul. 17. novembra 1300, 95501 Topoľčany, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
25. 01. 2001
V registri
25 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 12347/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
348911

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020137999: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020137999Obdobia daňových registráciíDIČ 2020137999: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020137999Obdobia daňových registráciíDIČ 2020137999: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020137999
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202013799910. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 prepadlo do straty −26 726 € a znížila tržby o ▼43 % na 51,8 tisíc eur.

Tržby

51 762 €

▼ 43,4 %

Výsledok hospodárenia

−26 726 €

▼ 223,5 %

Aktíva

3 248 €

▼ 88,8 %

Vlastné imanie

−78 698 €

▼ 81,3 %

Zadlženosť

2 523,0 %

Hrubá marža

−49,8 %

Čistá marža

−51,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 111 132 €. 2021: tržby 94 162 €. 2022: tržby 88 029 €. 2023: tržby 91 488 €. 2024: tržby 51 762 €.200 tis.100 tis.0111,1 tis.94,2 tis.88 tis.91,5 tis.51,8 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 111 132 €. 2021: tržby 94 162 €. 2022: tržby 88 029 €. 2023: tržby 91 488 €. 2024: tržby 51 762 €.200 tis.100 tis.0111,1 tis.94,2 tis.88 tis.91,5 tis.51,8 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 111 132 €. 2021: tržby 94 162 €. 2022: tržby 88 029 €. 2023: tržby 91 488 €. 2024: tržby 51 762 €.200 tis.100 tis.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −12 105 €. 2021: výsledok hospodárenia −24 962 €. 2022: výsledok hospodárenia −19 724 €. 2023: výsledok hospodárenia 21 642 €. 2024: výsledok hospodárenia −26 726 €.25 tis.0−50 tis.−12,1 tis.−25 tis.−19,7 tis.+21,6 tis.−26,7 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −12 105 €. 2021: výsledok hospodárenia −24 962 €. 2022: výsledok hospodárenia −19 724 €. 2023: výsledok hospodárenia 21 642 €. 2024: výsledok hospodárenia −26 726 €.25 tis.0−50 tis.−12,1 tis.−25 tis.−19,7 tis.+21,6 tis.−26,7 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −12 105 €. 2021: výsledok hospodárenia −24 962 €. 2022: výsledok hospodárenia −19 724 €. 2023: výsledok hospodárenia 21 642 €. 2024: výsledok hospodárenia −26 726 €.25 tis.0−50 tis.202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 94 732 €, vlastné imanie −20 368 €. 2021: aktíva 49 485 €, vlastné imanie −45 330 €. 2022: aktíva 20 529 €, vlastné imanie −65 054 €. 2023: aktíva 28 953 €, vlastné imanie −43 412 €. 2024: aktíva 3 248 €, vlastné imanie −78 698 €.100 tis.0−100 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 94 732 €, vlastné imanie −20 368 €. 2021: aktíva 49 485 €, vlastné imanie −45 330 €. 2022: aktíva 20 529 €, vlastné imanie −65 054 €. 2023: aktíva 28 953 €, vlastné imanie −43 412 €. 2024: aktíva 3 248 €, vlastné imanie −78 698 €.100 tis.0−100 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 94 732 €, vlastné imanie −20 368 €. 2021: aktíva 49 485 €, vlastné imanie −45 330 €. 2022: aktíva 20 529 €, vlastné imanie −65 054 €. 2023: aktíva 28 953 €, vlastné imanie −43 412 €. 2024: aktíva 3 248 €, vlastné imanie −78 698 €.100 tis.0−100 tis.20202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 11 750 €, pohľadávky 74 670 €, finančné účty 8 312 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 11 732 €, pohľadávky 37 609 €, finančné účty 144 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 11 732 €, pohľadávky 8 781 €, finančné účty 16 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 6 203 €, pohľadávky 22 725 €, finančné účty 25 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 242 €, finančné účty 6 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 11 750 €, pohľadávky 74 670 €, finančné účty 8 312 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 11 732 €, pohľadávky 37 609 €, finančné účty 144 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 11 732 €, pohľadávky 8 781 €, finančné účty 16 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 6 203 €, pohľadávky 22 725 €, finančné účty 25 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 242 €, finančné účty 6 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 11 750 €, pohľadávky 74 670 €, finančné účty 8 312 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 11 732 €, pohľadávky 37 609 €, finančné účty 144 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 11 732 €, pohľadávky 8 781 €, finančné účty 16 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 6 203 €, pohľadávky 22 725 €, finančné účty 25 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 242 €, finančné účty 6 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −20 368 €, dlhodobé záväzky 1 296 €, krátkodobé záväzky 113 804 €. 2021: vlastné imanie −45 330 €, dlhodobé záväzky 1 441 €, krátkodobé záväzky 93 374 €. 2022: vlastné imanie −65 054 €, dlhodobé záväzky 1 490 €, krátkodobé záväzky 84 093 €. 2023: vlastné imanie −43 412 €, dlhodobé záväzky 1 493 €, krátkodobé záväzky 70 872 €. 2024: vlastné imanie −78 698 €, dlhodobé záväzky 1 493 €, krátkodobé záväzky 80 453 €.200 tis.0−100 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −20 368 €, dlhodobé záväzky 1 296 €, krátkodobé záväzky 113 804 €. 2021: vlastné imanie −45 330 €, dlhodobé záväzky 1 441 €, krátkodobé záväzky 93 374 €. 2022: vlastné imanie −65 054 €, dlhodobé záväzky 1 490 €, krátkodobé záväzky 84 093 €. 2023: vlastné imanie −43 412 €, dlhodobé záväzky 1 493 €, krátkodobé záväzky 70 872 €. 2024: vlastné imanie −78 698 €, dlhodobé záväzky 1 493 €, krátkodobé záväzky 80 453 €.200 tis.0−100 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −20 368 €, dlhodobé záväzky 1 296 €, krátkodobé záväzky 113 804 €. 2021: vlastné imanie −45 330 €, dlhodobé záväzky 1 441 €, krátkodobé záväzky 93 374 €. 2022: vlastné imanie −65 054 €, dlhodobé záväzky 1 490 €, krátkodobé záväzky 84 093 €. 2023: vlastné imanie −43 412 €, dlhodobé záväzky 1 493 €, krátkodobé záväzky 70 872 €. 2024: vlastné imanie −78 698 €, dlhodobé záväzky 1 493 €, krátkodobé záväzky 80 453 €.200 tis.0−100 tis.20202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 859 €. 2024: daň z príjmu 960 €.1 tis.500000085996020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 859 €. 2024: daň z príjmu 960 €.1 tis.500000085996020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 859 €. 2024: daň z príjmu 960 €.1 tis.500000085996020202021202220232024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby111,1 tis.94,2 tis.88 tis.91,5 tis.51,8 tis.
Výsledok hospodárenia−12,1 tis.−25 tis.−19,7 tis.21,6 tis.−26,7 tis.
Aktíva94,7 tis.49,5 tis.20,5 tis.29 tis.3,2 tis.
Vlastné imanie−20,4 tis.−45,3 tis.−65,1 tis.−43,4 tis.−78,7 tis.
Daň z príjmu000859960
Zadlženosť121,5 %191,6 %416,9 %249,9 %2 523,0 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
51,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−26,7 tis.
Aktíva
3,2 tis.
Vlastné imanie
−78,7 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
2 523,0 %

2023

Tržby
91,5 tis.
Výsledok hospodárenia
21,6 tis.
Aktíva
29 tis.
Vlastné imanie
−43,4 tis.
Daň z príjmu
859
Zadlženosť
249,9 %

2022

Tržby
88 tis.
Výsledok hospodárenia
−19,7 tis.
Aktíva
20,5 tis.
Vlastné imanie
−65,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
416,9 %

2021

Tržby
94,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−25 tis.
Aktíva
49,5 tis.
Vlastné imanie
−45,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
191,6 %

2020

Tržby
111,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−12,1 tis.
Aktíva
94,7 tis.
Vlastné imanie
−20,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
121,5 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API