Súhrn
- Vznik
- 17. 01. 200125 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 22. 09. 2026
- Tržby
- 323 656 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Slovenský CHOV, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36539686
- daňové identifikačné číslo
- 2020148845
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020148845
- Sídlo
- Hlohovecká 2, 95141 Lužianky, Slovenská republika
- Územie
- Lužiankyokres NitraNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 17. 01. 2001
- V registri
- 25 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 12320/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 298223
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| poľnohospodárska výroba | 17. 01. 2001 | — |
| vydávanie periodických a neperiodických publikácií, novín, časopisov | 17. 01. 2001 | — |
| reklamná a propagačná činnosť | 17. 01. 2001 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod v rozsahu voľných živností) | 17. 01. 2001 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod v rozsahu voľných živností) | 17. 01. 2001 | — |
| sprostredkovateľská a poradenská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb | 17. 01. 2001 | — |
| viazanie kníh a publikácií a ich konečné spracovanie | 21. 01. 2006 | — |
| distribúcia periodických a neperiodických publikácií, novín, časopisov, letákov a reklamných tlačovín | 21. 01. 2006 | — |
| sieťotlač a potlač predmetov | 21. 01. 2006 | — |
| príprava tlače výpočtovou technikou | 21. 01. 2006 | — |
| grafické práce výpočtovou technikou | 21. 01. 2006 | — |
| zhotovovanie webových stránok | 21. 01. 2006 | — |
| poradenské služby v rozsahu voľných živností | 21. 01. 2006 | — |
| vydávanie nahraných nosičov záznamu zvuku a obrazu | 21. 01. 2006 | — |
| sprostredkovanie obchodu a výroby v rozsahu voľných živností | 21. 01. 2006 | — |
| tvorba tlačiarenských predlôh výpočtovou technikou | 21. 01. 2006 | — |
| fotografické služby | 21. 01. 2006 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020148845 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 02. 2001 |
| daňové identifikačné číslo | 2020148845 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 22. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 14. 09. 2026 – 28. 09. 2026 ukončené | 25. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 22. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲76 % na 26 003 € a zvýšila tržby o ▲2 % na 323,7 tisíc eur.
Tržby
323 656 €
▲ 1,9 %Výsledok hospodárenia
26 003 €
▲ 76,5 %Aktíva
77 919 €
▲ 20,6 %Vlastné imanie
36 957 €
▲ 46,9 %Zadlženosť
39,0 %
Hrubá marža
10,4 %
Čistá marža
8,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 328,4 tis. | 329,3 tis. | 327,9 tis. | 317,7 tis. | 323,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 38,6 tis. | 29,5 tis. | 12,5 tis. | 14,7 tis. | 26 tis. |
| Aktíva | 113,3 tis. | 90,5 tis. | 85,3 tis. | 64,6 tis. | 77,9 tis. |
| Vlastné imanie | 49,5 tis. | 40,5 tis. | 23,5 tis. | 25,2 tis. | 37 tis. |
| Daň z príjmu | 11 tis. | 8,9 tis. | 4,3 tis. | 4,7 tis. | 7,5 tis. |
| Zadlženosť | 44,8 % | 42,5 % | 59,4 % | 45,4 % | 39,0 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 323,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 26 tis.
- Aktíva
- 77,9 tis.
- Vlastné imanie
- 37 tis.
- Daň z príjmu
- 7,5 tis.
- Zadlženosť
- 39,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 317,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 14,7 tis.
- Aktíva
- 64,6 tis.
- Vlastné imanie
- 25,2 tis.
- Daň z príjmu
- 4,7 tis.
- Zadlženosť
- 45,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 327,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 12,5 tis.
- Aktíva
- 85,3 tis.
- Vlastné imanie
- 23,5 tis.
- Daň z príjmu
- 4,3 tis.
- Zadlženosť
- 59,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 329,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 29,5 tis.
- Aktíva
- 90,5 tis.
- Vlastné imanie
- 40,5 tis.
- Daň z príjmu
- 8,9 tis.
- Zadlženosť
- 42,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 328,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 38,6 tis.
- Aktíva
- 113,3 tis.
- Vlastné imanie
- 49,5 tis.
- Daň z príjmu
- 11 tis.
- Zadlženosť
- 44,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.