prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

OKO Centrum, spol. s r.o.

identifikačné číslo organizácie 36528439aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
26. 06. 199828 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno5 zdrojov · od 31. 07. 2026
Tržby
299 159 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
OKO Centrum, spol. s r.o.
identifikačné číslo organizácie
36528439
daňové identifikačné číslo
2020147932
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2020147932
Sídlo
Fraňa Mojtu 6, 94901 Nitra, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
26. 06. 1998
V registri
28 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 11067/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
282758
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- nákup, predaj a sprostredkovanie obchodu poľnohospodárskych základných surovín, živých zvierat a polotovarov26. 06. 1998—
- veľkoobchod s mäsom, mäsovými výrobkami a konzervami26. 06. 1998—
- maloobchod s mäsom, mäsovými výrobkami a konzervami26. 06. 1998—
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevázkovateľom živnosti /veľkoobchod v rozsahu voľných živností/26. 06. 1998—
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod v rozsahu voľných živností/26. 06. 1998—
- predaj a obchod s elektronickým zariadením26. 06. 1998—
- predaj silnoprúdovej elektroniky26. 06. 1998—
- podnikateľské poradenstvo v oblasti obchodu26. 06. 1998—
- prenájom nehnuteľností vrátane bytového hospodárstva26. 06. 1998—
- činnosť v oblasti nehnuteľností26. 06. 1998—
- skladovanie26. 06. 1998—
- pozemné a inžinierské stavby26. 06. 1998—
- inžinierska činnosť26. 06. 1998—
- spracovanie, výroba a skladovanie mäsa, mäsových výrobkov a konzervovanie mäsa26. 06. 1998—
- nákup, predaj a sprostredkovanie obchodu ropy a ropných produktov26. 06. 1998—
- veľkoobchod a maloobchod s koreninami, esenciami, aromatickými látkami, sirupmi a potravinami26. 06. 1998—
- vedenie účtovnej evidencie26. 06. 1998—
- reštauračné služby, závodné stravovanie, rekreačné ubytovacie služby26. 06. 1998—
- prevádzkovanie cestovnej kancelárie26. 06. 1998—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020147932: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020147932: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020147932IČ DPH SK2020147932Obdobia daňových registráciíDIČ 2020147932: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020147932: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020147932IČ DPH SK2020147932Obdobia daňových registráciíDIČ 2020147932: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020147932: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020147932IČ DPH SK2020147932
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202014793211. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 25. 07. 2003
daňové identifikačné číslo202014793210. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 02. 2026 (rok porušenia 2025).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prehĺbila stratu na −105 093 € a zvýšila tržby o ▲1 % na 299,2 tisíc eur.

Tržby

299 159 €

▲ 1,3 %

Výsledok hospodárenia

−105 093 €

▼ 6,9 %

Aktíva

23 109 €

▼ 59,1 %

Vlastné imanie

−346 520 €

▼ 43,5 %

Zadlženosť

1 599,5 %

Hrubá marža

−34,5 %

Čistá marža

−35,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 162 303 €. 2022: tržby 162 702 €. 2023: tržby 213 154 €. 2024: tržby 295 198 €. 2025: tržby 299 159 €.500 tis.250 tis.0162,3 tis.162,7 tis.213,2 tis.295,2 tis.299,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 162 303 €. 2022: tržby 162 702 €. 2023: tržby 213 154 €. 2024: tržby 295 198 €. 2025: tržby 299 159 €.500 tis.250 tis.0162,3 tis.162,7 tis.213,2 tis.295,2 tis.299,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 162 303 €. 2022: tržby 162 702 €. 2023: tržby 213 154 €. 2024: tržby 295 198 €. 2025: tržby 299 159 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −13 604 €. 2022: výsledok hospodárenia −150 969 €. 2023: výsledok hospodárenia −186 839 €. 2024: výsledok hospodárenia −98 277 €. 2025: výsledok hospodárenia −105 093 €.0−200 tis.−13,6 tis.−151 tis.−186,8 tis.−98,3 tis.−105,1 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −13 604 €. 2022: výsledok hospodárenia −150 969 €. 2023: výsledok hospodárenia −186 839 €. 2024: výsledok hospodárenia −98 277 €. 2025: výsledok hospodárenia −105 093 €.0−200 tis.−13,6 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −13 604 €. 2022: výsledok hospodárenia −150 969 €. 2023: výsledok hospodárenia −186 839 €. 2024: výsledok hospodárenia −98 277 €. 2025: výsledok hospodárenia −105 093 €.0−200 tis.20222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 53 716 €, vlastné imanie −51 703 €. 2022: aktíva 54 813 €, vlastné imanie −74 310 €. 2023: aktíva 21 785 €, vlastné imanie −143 150 €. 2024: aktíva 56 450 €, vlastné imanie −241 427 €. 2025: aktíva 23 109 €, vlastné imanie −346 520 €.100 tis.0−500 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 53 716 €, vlastné imanie −51 703 €. 2022: aktíva 54 813 €, vlastné imanie −74 310 €. 2023: aktíva 21 785 €, vlastné imanie −143 150 €. 2024: aktíva 56 450 €, vlastné imanie −241 427 €. 2025: aktíva 23 109 €, vlastné imanie −346 520 €.100 tis.0−500 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 53 716 €, vlastné imanie −51 703 €. 2022: aktíva 54 813 €, vlastné imanie −74 310 €. 2023: aktíva 21 785 €, vlastné imanie −143 150 €. 2024: aktíva 56 450 €, vlastné imanie −241 427 €. 2025: aktíva 23 109 €, vlastné imanie −346 520 €.100 tis.0−500 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 47 906 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 392 €, finančné účty 2 418 €. 2022: dlhodobý majetok 43 199 €, zásoby 9 194 €, pohľadávky 2 375 €, finančné účty 45 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 10 140 €, pohľadávky 8 899 €, finančné účty 1 252 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 11 240 €, pohľadávky 44 751 €, finančné účty 459 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 4 720 €, pohľadávky 18 347 €, finančné účty 42 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 47 906 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 392 €, finančné účty 2 418 €. 2022: dlhodobý majetok 43 199 €, zásoby 9 194 €, pohľadávky 2 375 €, finančné účty 45 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 10 140 €, pohľadávky 8 899 €, finančné účty 1 252 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 11 240 €, pohľadávky 44 751 €, finančné účty 459 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 4 720 €, pohľadávky 18 347 €, finančné účty 42 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 47 906 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 392 €, finančné účty 2 418 €. 2022: dlhodobý majetok 43 199 €, zásoby 9 194 €, pohľadávky 2 375 €, finančné účty 45 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 10 140 €, pohľadávky 8 899 €, finančné účty 1 252 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 11 240 €, pohľadávky 44 751 €, finančné účty 459 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 4 720 €, pohľadávky 18 347 €, finančné účty 42 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −51 703 €, dlhodobé záväzky 4 284 €, krátkodobé záväzky 101 135 €. 2022: vlastné imanie −74 310 €, dlhodobé záväzky 4 636 €, krátkodobé záväzky 124 487 €. 2023: vlastné imanie −143 150 €, dlhodobé záväzky 5 094 €, krátkodobé záväzky 159 841 €. 2024: vlastné imanie −241 427 €, dlhodobé záväzky 5 639 €, krátkodobé záväzky 292 238 €. 2025: vlastné imanie −346 520 €, dlhodobé záväzky 6 213 €, krátkodobé záväzky 363 416 €.500 tis.0−500 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −51 703 €, dlhodobé záväzky 4 284 €, krátkodobé záväzky 101 135 €. 2022: vlastné imanie −74 310 €, dlhodobé záväzky 4 636 €, krátkodobé záväzky 124 487 €. 2023: vlastné imanie −143 150 €, dlhodobé záväzky 5 094 €, krátkodobé záväzky 159 841 €. 2024: vlastné imanie −241 427 €, dlhodobé záväzky 5 639 €, krátkodobé záväzky 292 238 €. 2025: vlastné imanie −346 520 €, dlhodobé záväzky 6 213 €, krátkodobé záväzky 363 416 €.500 tis.0−500 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −51 703 €, dlhodobé záväzky 4 284 €, krátkodobé záväzky 101 135 €. 2022: vlastné imanie −74 310 €, dlhodobé záväzky 4 636 €, krátkodobé záväzky 124 487 €. 2023: vlastné imanie −143 150 €, dlhodobé záväzky 5 094 €, krátkodobé záväzky 159 841 €. 2024: vlastné imanie −241 427 €, dlhodobé záväzky 5 639 €, krátkodobé záväzky 292 238 €. 2025: vlastné imanie −346 520 €, dlhodobé záväzky 6 213 €, krátkodobé záväzky 363 416 €.500 tis.0−500 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.2 tis.1 tis.00001,9 tis.1,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.2 tis.1 tis.00001,9 tis.1,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.2 tis.1 tis.000202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby162,3 tis.162,7 tis.213,2 tis.295,2 tis.299,2 tis.
Výsledok hospodárenia−13,6 tis.−151 tis.−186,8 tis.−98,3 tis.−105,1 tis.
Aktíva53,7 tis.54,8 tis.21,8 tis.56,5 tis.23,1 tis.
Vlastné imanie−51,7 tis.−74,3 tis.−143,2 tis.−241,4 tis.−346,5 tis.
Daň z príjmu0001,9 tis.1,9 tis.
Zadlženosť196,3 %235,6 %757,1 %527,7 %1 599,5 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
299,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−105,1 tis.
Aktíva
23,1 tis.
Vlastné imanie
−346,5 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
1 599,5 %

2024

Tržby
295,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−98,3 tis.
Aktíva
56,5 tis.
Vlastné imanie
−241,4 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
527,7 %

2023

Tržby
213,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−186,8 tis.
Aktíva
21,8 tis.
Vlastné imanie
−143,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
757,1 %

2022

Tržby
162,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−151 tis.
Aktíva
54,8 tis.
Vlastné imanie
−74,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
235,6 %

2021

Tržby
162,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−13,6 tis.
Aktíva
53,7 tis.
Vlastné imanie
−51,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
196,3 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API