prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

EXTEL, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36522104aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
29. 07. 199729 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
2 670 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
EXTEL, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36522104
daňové identifikačné číslo
2020190051
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2020190051
Sídlo
Pekárska 14, 91701 Trnava, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
29. 07. 1997
V registri
29 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 16113/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
841304
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- montáž a opravy telekomunikačných zariadení mimo jednotnej telekomunikačnej siete29. 07. 1997—
- montáž a opravy telekomunikačných zariadení pripojených k jednotnej telekomunikačnej sieti29. 07. 1997—
- montáž, oprava a údržba, odborné prehliadky a odborné skúšky elektrických zariadení29. 07. 1997—
- revízie elektrických zariadení a bleskozvodov29. 07. 1997—
- montáž a opravy kancelárskej a výpočtovej techniky29. 07. 1997—
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti)29. 07. 1997—
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti kancelárskej a telekomunikačnej techniky29. 07. 1997—
prevádzkovanie technickej služby v rozsahu podľa § 7 ods. 1 zákona o súkromnej bezpečnosti – vývoj, výroba, predaj, projektovanie, montáž, údržba, revízia alebo oprava zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí20. 12. 2008—
Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok06. 02. 2026—
Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov06. 02. 2026—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla06. 02. 2026—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla06. 02. 2026—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov06. 02. 2026—
Prípravné práce k realizácii stavby06. 02. 2026—
Vedenie účtovníctva06. 02. 2026—
Čistiace a upratovacie služby06. 02. 2026—
Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí06. 02. 2026—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom06. 02. 2026—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby06. 02. 2026—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020190051: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020190051: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020190051IČ DPH SK2020190051Obdobia daňových registráciíDIČ 2020190051: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020190051: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020190051IČ DPH SK2020190051Obdobia daňových registráciíDIČ 2020190051: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020190051: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020190051IČ DPH SK2020190051
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202019005111. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 09. 1997
daňové identifikačné číslo202019005110. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 25. 07. 2026, rok porušenia 2026).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prehĺbila stratu na −4 901 € a znížila tržby o ▼25 % na 2,7 tisíc eur.

Tržby

2 670 €

▼ 24,8 %

Výsledok hospodárenia

−4 901 €

▼ 27,8 %

Aktíva

1 822 €

▼ 53,6 %

Vlastné imanie

1 278 €

▼ 43,1 %

Zadlženosť

29,9 %

Hrubá marža

−170,8 %

Čistá marža

−183,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 4 874 €. 2022: tržby 2 420 €. 2023: tržby 3 000 €. 2024: tržby 3 550 €. 2025: tržby 2 670 €.5 tis.2,5 tis.04,9 tis.2,4 tis.3 tis.3,5 tis.2,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 4 874 €. 2022: tržby 2 420 €. 2023: tržby 3 000 €. 2024: tržby 3 550 €. 2025: tržby 2 670 €.5 tis.2,5 tis.04,9 tis.2,4 tis.3 tis.3,5 tis.2,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 4 874 €. 2022: tržby 2 420 €. 2023: tržby 3 000 €. 2024: tržby 3 550 €. 2025: tržby 2 670 €.5 tis.2,5 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −918 €. 2022: výsledok hospodárenia −4 767 €. 2023: výsledok hospodárenia −3 129 €. 2024: výsledok hospodárenia −3 835 €. 2025: výsledok hospodárenia −4 901 €.0−5 tis.−918−4,8 tis.−3,1 tis.−3,8 tis.−4,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −918 €. 2022: výsledok hospodárenia −4 767 €. 2023: výsledok hospodárenia −3 129 €. 2024: výsledok hospodárenia −3 835 €. 2025: výsledok hospodárenia −4 901 €.0−5 tis.−918−4,8 tis.−3,1 tis.−3,8 tis.−4,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −918 €. 2022: výsledok hospodárenia −4 767 €. 2023: výsledok hospodárenia −3 129 €. 2024: výsledok hospodárenia −3 835 €. 2025: výsledok hospodárenia −4 901 €.0−5 tis.−918202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 2 885 €, vlastné imanie −3 430 €. 2022: aktíva 2 270 €, vlastné imanie 2 004 €. 2023: aktíva 3 113 €, vlastné imanie 2 953 €. 2024: aktíva 3 927 €, vlastné imanie 2 247 €. 2025: aktíva 1 822 €, vlastné imanie 1 278 €.5 tis.0−5 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 2 885 €, vlastné imanie −3 430 €. 2022: aktíva 2 270 €, vlastné imanie 2 004 €. 2023: aktíva 3 113 €, vlastné imanie 2 953 €. 2024: aktíva 3 927 €, vlastné imanie 2 247 €. 2025: aktíva 1 822 €, vlastné imanie 1 278 €.5 tis.0−5 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 2 885 €, vlastné imanie −3 430 €. 2022: aktíva 2 270 €, vlastné imanie 2 004 €. 2023: aktíva 3 113 €, vlastné imanie 2 953 €. 2024: aktíva 3 927 €, vlastné imanie 2 247 €. 2025: aktíva 1 822 €, vlastné imanie 1 278 €.5 tis.0−5 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 77 €, finančné účty 2 808 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 565 €, finančné účty 1 705 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 176 €, finančné účty 1 937 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 843 €, finančné účty 3 084 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 1 822 €.5 tis.2,5 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 77 €, finančné účty 2 808 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 565 €, finančné účty 1 705 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 176 €, finančné účty 1 937 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 843 €, finančné účty 3 084 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 1 822 €.5 tis.2,5 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 77 €, finančné účty 2 808 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 565 €, finančné účty 1 705 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 176 €, finančné účty 1 937 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 843 €, finančné účty 3 084 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 1 822 €.5 tis.2,5 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −3 430 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 315 €. 2022: vlastné imanie 2 004 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 266 €. 2023: vlastné imanie 2 953 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 160 €. 2024: vlastné imanie 2 247 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 680 €. 2025: vlastné imanie 1 278 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 544 €.10 tis.0−5 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −3 430 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 315 €. 2022: vlastné imanie 2 004 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 266 €. 2023: vlastné imanie 2 953 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 160 €. 2024: vlastné imanie 2 247 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 680 €. 2025: vlastné imanie 1 278 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 544 €.10 tis.0−5 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −3 430 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 315 €. 2022: vlastné imanie 2 004 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 266 €. 2023: vlastné imanie 2 953 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 160 €. 2024: vlastné imanie 2 247 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 680 €. 2025: vlastné imanie 1 278 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 544 €.10 tis.0−5 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby4,9 tis.2,4 tis.3 tis.3,5 tis.2,7 tis.
Výsledok hospodárenia−918−4,8 tis.−3,1 tis.−3,8 tis.−4,9 tis.
Aktíva2,9 tis.2,3 tis.3,1 tis.3,9 tis.1,8 tis.
Vlastné imanie−3,4 tis.2 tis.3 tis.2,2 tis.1,3 tis.
Daň z príjmu000340340
Zadlženosť218,9 %11,7 %5,1 %42,8 %29,9 %

aj 2015–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
2,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−4,9 tis.
Aktíva
1,8 tis.
Vlastné imanie
1,3 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
29,9 %

2024

Tržby
3,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,8 tis.
Aktíva
3,9 tis.
Vlastné imanie
2,2 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
42,8 %

2023

Tržby
3 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,1 tis.
Aktíva
3,1 tis.
Vlastné imanie
3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
5,1 %

2022

Tržby
2,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−4,8 tis.
Aktíva
2,3 tis.
Vlastné imanie
2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
11,7 %

2021

Tržby
4,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−918
Aktíva
2,9 tis.
Vlastné imanie
−3,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
218,9 %

aj 2015–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API