Súhrn
- Vznik
- 14. 07. 199729 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 08. 2026
- Tržby
- 654 240 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- KRAINTEK EKOSTAV, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36521680
- daňové identifikačné číslo
- 2020141849
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020141849
- Sídlo
- Kováčska 828/5, 94148 Podhájska, Slovenská republika
- Územie
- Podhájskaokres Nové ZámkyNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 14. 07. 1997
- V registri
- 29 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 10392/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 307616
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - prípravné práce pre stavbu a zemné práce | 14. 07. 1997 | — |
| - staviteľ-vykonávanie jednoduchých stavieb a poddodávok | 14. 07. 1997 | — |
| - murárstvo | 14. 07. 1997 | — |
| - obkladačské práce | 14. 07. 1997 | — |
| - elektroinštalácie | 14. 07. 1997 | — |
| - vodoinštalatérstvo | 14. 07. 1997 | — |
| - maľovanie, lakovanie a sklenárske práce | 14. 07. 1997 | — |
| - sanitárna inštalácia | 14. 07. 1997 | — |
| - stavba strešných konštrukcií a pokrývačské práce | 14. 07. 1997 | — |
| - tesárstvo | 14. 07. 1997 | — |
| - kúrenárske práce | 14. 07. 1997 | — |
| - štukatérstvo | 14. 07. 1997 | — |
| - podlahárstvo | 14. 07. 1997 | — |
| - stavba vodovodov a kanalizácií | 14. 07. 1997 | — |
| - klampiarstvo | 14. 07. 1997 | — |
| - tepelné a hlukové izolácie | 14. 07. 1997 | — |
| - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi-maloobchod v rozsahu voľných živností | 14. 07. 1997 | — |
| - kúpa tovaru za účelom jeho predaja ďalším prevádzkovateľom živností-veľkoobchod v rozsahu voľných živností | 14. 07. 1997 | — |
| - sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľných živností | 14. 07. 1997 | — |
| - čistiace a pomocné prevádzkové služby pre mesto alebo obec | 14. 07. 1997 | — |
| - čistenie budov | 14. 07. 1997 | — |
| - upratovacie práce | 14. 07. 1997 | — |
| - stolárstvo a výroba nábytku | 14. 07. 1997 | — |
| - cestná nákladná doprava | 14. 07. 1997 | — |
| výroba, montáž, dodávka plastových okien | 06. 09. 2007 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020141849 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 09. 1997 |
| daňové identifikačné číslo | 2020141849 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 02. 11. 2026 ukončené | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 08. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 26. 10. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 18 986 € a zvýšila tržby o ▲5 % na 654,2 tisíc eur.
Tržby
654 240 €
▲ 5,0 %Výsledok hospodárenia
18 986 €
▲ 55 941,2 %Aktíva
84 879 €
▲ 47,0 %Vlastné imanie
−9 834 €
▲ 65,9 %Zadlženosť
111,6 %
Hrubá marža
3,5 %
Čistá marža
2,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 525,3 tis. | 457,9 tis. | 579 tis. | 623 tis. | 654,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 14,5 tis. | 9,9 tis. | 8,3 tis. | −34 | 19 tis. |
| Aktíva | 44 tis. | 52,1 tis. | 58,2 tis. | 57,8 tis. | 84,9 tis. |
| Vlastné imanie | −46,9 tis. | −37,1 tis. | −28,8 tis. | −28,8 tis. | −9,8 tis. |
| Daň z príjmu | 3,9 tis. | 2,9 tis. | 2,5 tis. | 3,8 tis. | 3,8 tis. |
| Zadlženosť | 206,8 % | 171,2 % | 149,5 % | 149,9 % | 111,6 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 654,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 19 tis.
- Aktíva
- 84,9 tis.
- Vlastné imanie
- −9,8 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 111,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 623 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −34
- Aktíva
- 57,8 tis.
- Vlastné imanie
- −28,8 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 149,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 579 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 8,3 tis.
- Aktíva
- 58,2 tis.
- Vlastné imanie
- −28,8 tis.
- Daň z príjmu
- 2,5 tis.
- Zadlženosť
- 149,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 457,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 9,9 tis.
- Aktíva
- 52,1 tis.
- Vlastné imanie
- −37,1 tis.
- Daň z príjmu
- 2,9 tis.
- Zadlženosť
- 171,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 525,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 14,5 tis.
- Aktíva
- 44 tis.
- Vlastné imanie
- −46,9 tis.
- Daň z príjmu
- 3,9 tis.
- Zadlženosť
- 206,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 26. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.