Súhrn
- Vznik
- 02. 06. 199729 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 35 190 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- REAL Consult, spol. s r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36520730
- daňové identifikačné číslo
- 2020974252
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Považská 51, 94001 Nové Zámky, Slovenská republika
- Územie
- Nové Zámkyokres Nové ZámkyNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 02. 06. 1997
- V registri
- 29 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 10293/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 265495
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - veľkoobchodná a maloobchodná činnosť s tovarom v rozsahu voľnej živnosti | 02. 06. 1997 | — |
| - činnosť v oblasti nehnuteľností s vlastným alebo prenajatým majetkom | 02. 06. 1997 | — |
| - sprostredkovanie obchodu a služieb | 02. 06. 1997 | — |
| - turistické nocľahárne a chaty po triedu *** | 02. 06. 1997 | — |
| - ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkou pohostinských činností v týchto zariadeniach | 31. 03. 1998 | — |
| - nákup, predaj a sprostredkovanie nehnuteľností | 12. 08. 1999 | — |
| - podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľných živností | 12. 08. 1999 | — |
| - sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností | 12. 08. 1999 | — |
| - vytriedenie a dlhodobá úschova spisovej agendy (nearchívnej povahy) | 12. 08. 1999 | — |
| - správa nehnuteľností na základe honoráru alebo kontraktu | 12. 08. 1999 | — |
| vedenie účtovníctva | 15. 05. 2003 | — |
| podriadený finančný agent v sektore poistenia a zaistenia, kapitálového trhu, prijímania vkladov, poskytovania úverov, doplnkového dôchodkového sporenia a starobného dôchodkového sporenia | 22. 08. 2026 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020974252 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 12. 10. 2026 otvorený | 06. 11. 2026 |
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 07. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 05. 10. 2026 ukončené | 29. 09. 2026 |
| Finančná správa SR | 31. 07. 2026 – 31. 08. 2026 ukončené | 31. 07. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼8 % na 2 346 € a znížila tržby o ▼6 % na 35,2 tisíc eur.
Tržby
35 190 €
▼ 6,0 %Výsledok hospodárenia
2 346 €
▼ 8,5 %Aktíva
60 038 €
▲ 34,6 %Vlastné imanie
20 744 €
▲ 12,8 %Zadlženosť
65,4 %
Hrubá marža
7,6 %
Čistá marža
6,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 31,5 tis. | 45,7 tis. | 29 tis. | 37,5 tis. | 35,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 541 | 1,4 tis. | 1,4 tis. | 2,6 tis. | 2,3 tis. |
| Aktíva | 15,5 tis. | 41,6 tis. | 59,5 tis. | 44,6 tis. | 60 tis. |
| Vlastné imanie | 13,6 tis. | 15 tis. | 15,8 tis. | 18,4 tis. | 20,7 tis. |
| Daň z príjmu | 302 | 384 | 400 | 466 | 340 |
| Zadlženosť | 12,3 % | 64,0 % | 73,4 % | 58,8 % | 65,4 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 35,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,3 tis.
- Aktíva
- 60 tis.
- Vlastné imanie
- 20,7 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 65,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 37,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,6 tis.
- Aktíva
- 44,6 tis.
- Vlastné imanie
- 18,4 tis.
- Daň z príjmu
- 466
- Zadlženosť
- 58,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 29 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,4 tis.
- Aktíva
- 59,5 tis.
- Vlastné imanie
- 15,8 tis.
- Daň z príjmu
- 400
- Zadlženosť
- 73,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 45,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,4 tis.
- Aktíva
- 41,6 tis.
- Vlastné imanie
- 15 tis.
- Daň z príjmu
- 384
- Zadlženosť
- 64,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 31,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 541
- Aktíva
- 15,5 tis.
- Vlastné imanie
- 13,6 tis.
- Daň z príjmu
- 302
- Zadlženosť
- 12,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.