prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

PANORÁMA - K, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36519154aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
24. 03. 199729 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
61 191 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
PANORÁMA - K, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36519154
daňové identifikačné číslo
2020158349
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2020158349
Sídlo
Komenského 22, 94501 Komárno, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
24. 03. 1997
V registri
29 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 10116/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
215429
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- prevádzkovanie umývačky motorových vozidiel24. 03. 1997—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb12. 03. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu12. 03. 2011—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)12. 03. 2011—
prípravné práce k realizácii stavby12. 03. 2011—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien12. 03. 2011—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov12. 03. 2011—
čistenie kanalizačných systémov12. 03. 2011—
podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom12. 03. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v obalsti výroby12. 03. 2011—
údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla12. 03. 2011—
nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenie12. 03. 2011—
vykonávanie odťahovej služby12. 03. 2011—
sťahovacie služby12. 03. 2011—
skladovanie12. 03. 2011—
baliace činnosti, manipulácia s tovarom12. 03. 2011—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom12. 03. 2011—
prenájom hnuteľných vecí12. 03. 2011—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020158349: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020158349: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020158349IČ DPH SK2020158349Obdobia daňových registráciíDIČ 2020158349: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020158349: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020158349IČ DPH SK2020158349Obdobia daňových registráciíDIČ 2020158349: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020158349: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020158349IČ DPH SK2020158349
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202015834911. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 08. 1997
daňové identifikačné číslo202015834910. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila stratu na −1 411 € a znížila tržby o ▼6 % na 61,2 tisíc eur.

Tržby

61 191 €

▼ 6,0 %

Výsledok hospodárenia

−1 411 €

▲ 86,2 %

Aktíva

76 278 €

▼ 4,0 %

Vlastné imanie

39 136 €

▼ 3,5 %

Zadlženosť

48,7 %

Hrubá marža

−0,7 %

Čistá marža

−2,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 54 329 €. 2022: tržby 219 955 €. 2023: tržby 306 020 €. 2024: tržby 65 091 €. 2025: tržby 61 191 €.500 tis.250 tis.054,3 tis.220 tis.306 tis.65,1 tis.61,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 54 329 €. 2022: tržby 219 955 €. 2023: tržby 306 020 €. 2024: tržby 65 091 €. 2025: tržby 61 191 €.500 tis.250 tis.054,3 tis.220 tis.306 tis.65,1 tis.61,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 54 329 €. 2022: tržby 219 955 €. 2023: tržby 306 020 €. 2024: tržby 65 091 €. 2025: tržby 61 191 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −121 €. 2022: výsledok hospodárenia 7 140 €. 2023: výsledok hospodárenia 17 280 €. 2024: výsledok hospodárenia −10 251 €. 2025: výsledok hospodárenia −1 411 €.20 tis.0−20 tis.−121+7,1 tis.+17,3 tis.−10,3 tis.−1,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −121 €. 2022: výsledok hospodárenia 7 140 €. 2023: výsledok hospodárenia 17 280 €. 2024: výsledok hospodárenia −10 251 €. 2025: výsledok hospodárenia −1 411 €.20 tis.0−20 tis.−121+7,1 tis.+17,3 tis.−10,3 tis.−1,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −121 €. 2022: výsledok hospodárenia 7 140 €. 2023: výsledok hospodárenia 17 280 €. 2024: výsledok hospodárenia −10 251 €. 2025: výsledok hospodárenia −1 411 €.20 tis.0−20 tis.−121202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 37 874 €, vlastné imanie 28 503 €. 2022: aktíva 66 456 €, vlastné imanie 35 644 €. 2023: aktíva 65 936 €, vlastné imanie 50 798 €. 2024: aktíva 79 489 €, vlastné imanie 40 547 €. 2025: aktíva 76 278 €, vlastné imanie 39 136 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 37 874 €, vlastné imanie 28 503 €. 2022: aktíva 66 456 €, vlastné imanie 35 644 €. 2023: aktíva 65 936 €, vlastné imanie 50 798 €. 2024: aktíva 79 489 €, vlastné imanie 40 547 €. 2025: aktíva 76 278 €, vlastné imanie 39 136 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 37 874 €, vlastné imanie 28 503 €. 2022: aktíva 66 456 €, vlastné imanie 35 644 €. 2023: aktíva 65 936 €, vlastné imanie 50 798 €. 2024: aktíva 79 489 €, vlastné imanie 40 547 €. 2025: aktíva 76 278 €, vlastné imanie 39 136 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 3 719 €, zásoby 3 703 €, pohľadávky −17 162 €, finančné účty 47 614 €. 2022: dlhodobý majetok 34 299 €, zásoby 0 €, pohľadávky −33 335 €, finančné účty 65 492 €. 2023: dlhodobý majetok 32 185 €, zásoby 0 €, pohľadávky 615 €, finančné účty 33 136 €. 2024: dlhodobý majetok 67 461 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 424 €, finančné účty 2 604 €. 2025: dlhodobý majetok 57 751 €, zásoby 0 €, pohľadávky 148 €, finančné účty 18 379 €.100 tis.0−50 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 3 719 €, zásoby 3 703 €, pohľadávky −17 162 €, finančné účty 47 614 €. 2022: dlhodobý majetok 34 299 €, zásoby 0 €, pohľadávky −33 335 €, finančné účty 65 492 €. 2023: dlhodobý majetok 32 185 €, zásoby 0 €, pohľadávky 615 €, finančné účty 33 136 €. 2024: dlhodobý majetok 67 461 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 424 €, finančné účty 2 604 €. 2025: dlhodobý majetok 57 751 €, zásoby 0 €, pohľadávky 148 €, finančné účty 18 379 €.100 tis.0−50 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 3 719 €, zásoby 3 703 €, pohľadávky −17 162 €, finančné účty 47 614 €. 2022: dlhodobý majetok 34 299 €, zásoby 0 €, pohľadávky −33 335 €, finančné účty 65 492 €. 2023: dlhodobý majetok 32 185 €, zásoby 0 €, pohľadávky 615 €, finančné účty 33 136 €. 2024: dlhodobý majetok 67 461 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 424 €, finančné účty 2 604 €. 2025: dlhodobý majetok 57 751 €, zásoby 0 €, pohľadávky 148 €, finančné účty 18 379 €.100 tis.0−50 tis.20212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 28 503 €, dlhodobé záväzky 5 €, krátkodobé záväzky 9 366 €. 2022: vlastné imanie 35 644 €, dlhodobé záväzky 5 €, krátkodobé záväzky 30 807 €. 2023: vlastné imanie 50 798 €, dlhodobé záväzky 22 €, krátkodobé záväzky 15 116 €. 2024: vlastné imanie 40 547 €, dlhodobé záväzky 50 €, krátkodobé záväzky 38 892 €. 2025: vlastné imanie 39 136 €, dlhodobé záväzky 81 €, krátkodobé záväzky 37 061 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 28 503 €, dlhodobé záväzky 5 €, krátkodobé záväzky 9 366 €. 2022: vlastné imanie 35 644 €, dlhodobé záväzky 5 €, krátkodobé záväzky 30 807 €. 2023: vlastné imanie 50 798 €, dlhodobé záväzky 22 €, krátkodobé záväzky 15 116 €. 2024: vlastné imanie 40 547 €, dlhodobé záväzky 50 €, krátkodobé záväzky 38 892 €. 2025: vlastné imanie 39 136 €, dlhodobé záväzky 81 €, krátkodobé záväzky 37 061 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 28 503 €, dlhodobé záväzky 5 €, krátkodobé záväzky 9 366 €. 2022: vlastné imanie 35 644 €, dlhodobé záväzky 5 €, krátkodobé záväzky 30 807 €. 2023: vlastné imanie 50 798 €, dlhodobé záväzky 22 €, krátkodobé záväzky 15 116 €. 2024: vlastné imanie 40 547 €, dlhodobé záväzky 50 €, krátkodobé záväzky 38 892 €. 2025: vlastné imanie 39 136 €, dlhodobé záväzky 81 €, krátkodobé záväzky 37 061 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 232 €. 2022: daň z príjmu 2 553 €. 2023: daň z príjmu 4 858 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.5 tis.2,5 tis.02322,6 tis.4,9 tis.96096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 232 €. 2022: daň z príjmu 2 553 €. 2023: daň z príjmu 4 858 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.5 tis.2,5 tis.02322,6 tis.4,9 tis.96096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 232 €. 2022: daň z príjmu 2 553 €. 2023: daň z príjmu 4 858 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.5 tis.2,5 tis.0232960202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby54,3 tis.220 tis.306 tis.65,1 tis.61,2 tis.
Výsledok hospodárenia−1217,1 tis.17,3 tis.−10,3 tis.−1,4 tis.
Aktíva37,9 tis.66,5 tis.65,9 tis.79,5 tis.76,3 tis.
Vlastné imanie28,5 tis.35,6 tis.50,8 tis.40,5 tis.39,1 tis.
Daň z príjmu2322,6 tis.4,9 tis.960960
Zadlženosť24,7 %46,4 %23,0 %49,0 %48,7 %

aj 01/2019 — 04/2019–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
61,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,4 tis.
Aktíva
76,3 tis.
Vlastné imanie
39,1 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
48,7 %

2024

Tržby
65,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−10,3 tis.
Aktíva
79,5 tis.
Vlastné imanie
40,5 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
49,0 %

2023

Tržby
306 tis.
Výsledok hospodárenia
17,3 tis.
Aktíva
65,9 tis.
Vlastné imanie
50,8 tis.
Daň z príjmu
4,9 tis.
Zadlženosť
23,0 %

2022

Tržby
220 tis.
Výsledok hospodárenia
7,1 tis.
Aktíva
66,5 tis.
Vlastné imanie
35,6 tis.
Daň z príjmu
2,6 tis.
Zadlženosť
46,4 %

2021

Tržby
54,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−121
Aktíva
37,9 tis.
Vlastné imanie
28,5 tis.
Daň z príjmu
232
Zadlženosť
24,7 %

aj 01/2019 — 04/2019–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API