prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

DUFREX, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36518751aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
05. 03. 199729 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
8 175 302 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
DUFREX, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36518751
daňové identifikačné číslo
2020155819
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2020155819
Sídlo
Podzáhradná 1238/127, 94701 Hurbanovo, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
05. 03. 1997
V registri
29 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 10072/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
328830
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných živností05. 03. 1997—
- maloobchodná činnosť v rozsahu voľných živností05. 03. 1997—
- sprostredkovateľská činnosť05. 03. 1997—
- spracovanie ovocia a zeleniny27. 09. 2000—
- výroba ovocných a zeleninových nápojov27. 09. 2000—
- výroba hroznového vína27. 09. 2000—
cestná nákladná doprava tovaru17. 01. 2001—
poľnohospodárska výroba21. 05. 2005—
poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve26. 01. 2012—
Nákup, predaj a skladovanie strojárenských súčiastok20. 10. 2017—
Reklamná činnosť20. 10. 2017—
Prenájom strojov a prístrojov20. 10. 2017—
Prenájom motorových vozidiel20. 10. 2017—
Podnikateľské poradenstvo20. 10. 2017—
Preklady vrátane tlmočníckych služieb z/do jazyka nemeckého, slovenského a maďarského20. 10. 2017—
Kancelárske a sekretárske služby20. 10. 2017—
Nákup a predaj nehnuteľností20. 10. 2017—
Poľnohospodárstvo - rastlinná a živočíšna výroba, vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja20. 10. 2017—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 04. 08. 2017
Oprávnená osoba
JUDr. KLUČKOVÁ, advokátka s. r. o. · od 04. 08. 2017

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020155819: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020155819: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020155819IČ DPH SK2020155819Obdobia daňových registráciíDIČ 2020155819: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020155819: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020155819IČ DPH SK2020155819Obdobia daňových registráciíDIČ 2020155819: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020155819: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020155819IČ DPH SK2020155819
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202015581911. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 26. 07. 2000
daňové identifikačné číslo202015581910. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼35 % na 115 537 € a zvýšila tržby o ▲3 % na 8,18 mil. €.

Tržby

8 175 302 €

▲ 3,2 %

Výsledok hospodárenia

115 537 €

▼ 34,8 %

Aktíva

13 451 326 €

▲ 4,4 %

Vlastné imanie

6 555 049 €

▲ 1,8 %

Zadlženosť

42,7 %

Hrubá marža

2,0 %

Čistá marža

1,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 6 338 930 €. 2022: tržby 6 450 113 €. 2023: tržby 6 030 793 €. 2024: tržby 7 925 587 €. 2025: tržby 8 175 302 €.10 mil.5 mil.06,34 mil.6,45 mil.6,03 mil.7,93 mil.8,18 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 6 338 930 €. 2022: tržby 6 450 113 €. 2023: tržby 6 030 793 €. 2024: tržby 7 925 587 €. 2025: tržby 8 175 302 €.10 mil.5 mil.06,34 mil.6,45 mil.6,03 mil.7,93 mil.8,18 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 6 338 930 €. 2022: tržby 6 450 113 €. 2023: tržby 6 030 793 €. 2024: tržby 7 925 587 €. 2025: tržby 8 175 302 €.10 mil.5 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 272 149 €. 2022: výsledok hospodárenia 187 581 €. 2023: výsledok hospodárenia 153 315 €. 2024: výsledok hospodárenia 177 308 €. 2025: výsledok hospodárenia 115 537 €.500 tis.250 tis.0+272,1 tis.+187,6 tis.+153,3 tis.+177,3 tis.+115,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 272 149 €. 2022: výsledok hospodárenia 187 581 €. 2023: výsledok hospodárenia 153 315 €. 2024: výsledok hospodárenia 177 308 €. 2025: výsledok hospodárenia 115 537 €.500 tis.250 tis.0202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 272 149 €. 2022: výsledok hospodárenia 187 581 €. 2023: výsledok hospodárenia 153 315 €. 2024: výsledok hospodárenia 177 308 €. 2025: výsledok hospodárenia 115 537 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 11 958 704 €, vlastné imanie 5 121 421 €. 2022: aktíva 11 952 147 €, vlastné imanie 6 108 890 €. 2023: aktíva 12 526 505 €, vlastné imanie 6 262 204 €. 2024: aktíva 12 879 638 €, vlastné imanie 6 439 512 €. 2025: aktíva 13 451 326 €, vlastné imanie 6 555 049 €.20 mil.10 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 11 958 704 €, vlastné imanie 5 121 421 €. 2022: aktíva 11 952 147 €, vlastné imanie 6 108 890 €. 2023: aktíva 12 526 505 €, vlastné imanie 6 262 204 €. 2024: aktíva 12 879 638 €, vlastné imanie 6 439 512 €. 2025: aktíva 13 451 326 €, vlastné imanie 6 555 049 €.20 mil.10 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 11 958 704 €, vlastné imanie 5 121 421 €. 2022: aktíva 11 952 147 €, vlastné imanie 6 108 890 €. 2023: aktíva 12 526 505 €, vlastné imanie 6 262 204 €. 2024: aktíva 12 879 638 €, vlastné imanie 6 439 512 €. 2025: aktíva 13 451 326 €, vlastné imanie 6 555 049 €.20 mil.10 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 5 035 704 €, zásoby 5 608 557 €, pohľadávky 742 726 €, finančné účty 540 311 €. 2022: dlhodobý majetok 5 186 283 €, zásoby 5 243 516 €, pohľadávky 658 965 €, finančné účty 830 830 €. 2023: dlhodobý majetok 5 345 939 €, zásoby 5 239 682 €, pohľadávky 1 052 045 €, finančné účty 842 608 €. 2024: dlhodobý majetok 5 437 192 €, zásoby 5 506 515 €, pohľadávky 907 881 €, finančné účty 983 844 €. 2025: dlhodobý majetok 5 272 310 €, zásoby 6 329 786 €, pohľadávky 1 189 328 €, finančné účty 613 827 €.20 mil.10 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 5 035 704 €, zásoby 5 608 557 €, pohľadávky 742 726 €, finančné účty 540 311 €. 2022: dlhodobý majetok 5 186 283 €, zásoby 5 243 516 €, pohľadávky 658 965 €, finančné účty 830 830 €. 2023: dlhodobý majetok 5 345 939 €, zásoby 5 239 682 €, pohľadávky 1 052 045 €, finančné účty 842 608 €. 2024: dlhodobý majetok 5 437 192 €, zásoby 5 506 515 €, pohľadávky 907 881 €, finančné účty 983 844 €. 2025: dlhodobý majetok 5 272 310 €, zásoby 6 329 786 €, pohľadávky 1 189 328 €, finančné účty 613 827 €.20 mil.10 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 5 035 704 €, zásoby 5 608 557 €, pohľadávky 742 726 €, finančné účty 540 311 €. 2022: dlhodobý majetok 5 186 283 €, zásoby 5 243 516 €, pohľadávky 658 965 €, finančné účty 830 830 €. 2023: dlhodobý majetok 5 345 939 €, zásoby 5 239 682 €, pohľadávky 1 052 045 €, finančné účty 842 608 €. 2024: dlhodobý majetok 5 437 192 €, zásoby 5 506 515 €, pohľadávky 907 881 €, finančné účty 983 844 €. 2025: dlhodobý majetok 5 272 310 €, zásoby 6 329 786 €, pohľadávky 1 189 328 €, finančné účty 613 827 €.20 mil.10 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 5 121 421 €, dlhodobé záväzky 580 892 €, krátkodobé záväzky 5 251 321 €. 2022: vlastné imanie 6 108 890 €, dlhodobé záväzky 629 266 €, krátkodobé záväzky 4 419 545 €. 2023: vlastné imanie 6 262 204 €, dlhodobé záväzky 708 125 €, krátkodobé záväzky 4 499 631 €. 2024: vlastné imanie 6 439 512 €, dlhodobé záväzky 601 033 €, krátkodobé záväzky 4 674 923 €. 2025: vlastné imanie 6 555 049 €, dlhodobé záväzky 155 026 €, krátkodobé záväzky 5 589 026 €.20 mil.10 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 5 121 421 €, dlhodobé záväzky 580 892 €, krátkodobé záväzky 5 251 321 €. 2022: vlastné imanie 6 108 890 €, dlhodobé záväzky 629 266 €, krátkodobé záväzky 4 419 545 €. 2023: vlastné imanie 6 262 204 €, dlhodobé záväzky 708 125 €, krátkodobé záväzky 4 499 631 €. 2024: vlastné imanie 6 439 512 €, dlhodobé záväzky 601 033 €, krátkodobé záväzky 4 674 923 €. 2025: vlastné imanie 6 555 049 €, dlhodobé záväzky 155 026 €, krátkodobé záväzky 5 589 026 €.20 mil.10 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 5 121 421 €, dlhodobé záväzky 580 892 €, krátkodobé záväzky 5 251 321 €. 2022: vlastné imanie 6 108 890 €, dlhodobé záväzky 629 266 €, krátkodobé záväzky 4 419 545 €. 2023: vlastné imanie 6 262 204 €, dlhodobé záväzky 708 125 €, krátkodobé záväzky 4 499 631 €. 2024: vlastné imanie 6 439 512 €, dlhodobé záväzky 601 033 €, krátkodobé záväzky 4 674 923 €. 2025: vlastné imanie 6 555 049 €, dlhodobé záväzky 155 026 €, krátkodobé záväzky 5 589 026 €.20 mil.10 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 76 070 €. 2022: daň z príjmu 65 377 €. 2023: daň z príjmu 53 533 €. 2024: daň z príjmu 53 533 €. 2025: daň z príjmu 49 107 €.100 tis.50 tis.076,1 tis.65,4 tis.53,5 tis.53,5 tis.49,1 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 76 070 €. 2022: daň z príjmu 65 377 €. 2023: daň z príjmu 53 533 €. 2024: daň z príjmu 53 533 €. 2025: daň z príjmu 49 107 €.100 tis.50 tis.076,1 tis.65,4 tis.53,5 tis.53,5 tis.49,1 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 76 070 €. 2022: daň z príjmu 65 377 €. 2023: daň z príjmu 53 533 €. 2024: daň z príjmu 53 533 €. 2025: daň z príjmu 49 107 €.100 tis.50 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby6,34 mil.6,45 mil.6,03 mil.7,93 mil.8,18 mil.
Výsledok hospodárenia272,1 tis.187,6 tis.153,3 tis.177,3 tis.115,5 tis.
Aktíva11,96 mil.11,95 mil.12,53 mil.12,88 mil.13,45 mil.
Vlastné imanie5,12 mil.6,11 mil.6,26 mil.6,44 mil.6,56 mil.
Daň z príjmu76,1 tis.65,4 tis.53,5 tis.53,5 tis.49,1 tis.
Zadlženosť48,8 %42,2 %41,6 %41,0 %42,7 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
8,18 mil.
Výsledok hospodárenia
115,5 tis.
Aktíva
13,45 mil.
Vlastné imanie
6,56 mil.
Daň z príjmu
49,1 tis.
Zadlženosť
42,7 %

2024

Tržby
7,93 mil.
Výsledok hospodárenia
177,3 tis.
Aktíva
12,88 mil.
Vlastné imanie
6,44 mil.
Daň z príjmu
53,5 tis.
Zadlženosť
41,0 %

2023

Tržby
6,03 mil.
Výsledok hospodárenia
153,3 tis.
Aktíva
12,53 mil.
Vlastné imanie
6,26 mil.
Daň z príjmu
53,5 tis.
Zadlženosť
41,6 %

2022

Tržby
6,45 mil.
Výsledok hospodárenia
187,6 tis.
Aktíva
11,95 mil.
Vlastné imanie
6,11 mil.
Daň z príjmu
65,4 tis.
Zadlženosť
42,2 %

2021

Tržby
6,34 mil.
Výsledok hospodárenia
272,1 tis.
Aktíva
11,96 mil.
Vlastné imanie
5,12 mil.
Daň z príjmu
76,1 tis.
Zadlženosť
48,8 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API