prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

STAVIER, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36516929aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
16. 08. 201214 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
334 853 €01/2023 — 07/2023

01

Základné údaje

zdroj: Register prevádzkovateľov cestnej dopravy

Obchodné meno
STAVIER, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36516929
daňové identifikačné číslo
2022187596
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Budovateľská 31, Vranov nad Topľou, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
16. 08. 2012
V registri
14 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Register prevádzkovateľov cestnej dopravy
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
16254199
Ďalšie záznamy s tým istým IČO
Ďalší záznam s tým istým identifikačné číslo organizácieRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej mociStav
STAVIER, s.r.o. v likvidácii607787aktívny záznam

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022187596: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022187596Obdobia daňových registráciíDIČ 2022187596: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022187596Obdobia daňových registráciíDIČ 2022187596: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022187596
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202218759610. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 16. 09. 2026 (rok porušenia 2026).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Všeobecná zdravotná poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 31. 10. 2026.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 01/2023 — 07/2023 prepadlo do straty −18 269 € a znížila tržby o ▼71 % na 334,9 tisíc eur.

Tržby

334 853 €

▼ 70,9 %

Výsledok hospodárenia

−18 269 €

▼ 196,0 %

Aktíva

1 161 355 €

▼ 11,1 %

Vlastné imanie

245 348 €

▼ 6,9 %

Zadlženosť

77,8 %

Hrubá marža

−5,5 %

Čistá marža

−5,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 1 035 579 €. 2020: tržby 1 129 450 €. 2021: tržby 1 174 896 €. 2022: tržby 1 152 351 €. 01/2023 — 07/2023: tržby 334 853 €.2 mil.1 mil.01,04 mil.1,13 mil.1,17 mil.1,15 mil.334,9 tis.201920202021202201/2023 — 07/2023Tržby2019: tržby 1 035 579 €. 2020: tržby 1 129 450 €. 2021: tržby 1 174 896 €. 2022: tržby 1 152 351 €. 01/2023 — 07/2023: tržby 334 853 €.2 mil.1 mil.01,04 mil.1,17 mil.334,9 tis.2019202101/2023 — 07/2023Tržby2019: tržby 1 035 579 €. 2020: tržby 1 129 450 €. 2021: tržby 1 174 896 €. 2022: tržby 1 152 351 €. 01/2023 — 07/2023: tržby 334 853 €.2 mil.1 mil.0202001/2023 — 07/2023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 17 779 €. 2020: výsledok hospodárenia 20 192 €. 2021: výsledok hospodárenia 26 907 €. 2022: výsledok hospodárenia 19 040 €. 01/2023 — 07/2023: výsledok hospodárenia −18 269 €.50 tis.0−20 tis.+17,8 tis.+20,2 tis.+26,9 tis.+19 tis.−18,3 tis.201920202021202201/2023 — 07/2023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 17 779 €. 2020: výsledok hospodárenia 20 192 €. 2021: výsledok hospodárenia 26 907 €. 2022: výsledok hospodárenia 19 040 €. 01/2023 — 07/2023: výsledok hospodárenia −18 269 €.50 tis.0−20 tis.+17,8 tis.+26,9 tis.−18,3 tis.2019202101/2023 — 07/2023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 17 779 €. 2020: výsledok hospodárenia 20 192 €. 2021: výsledok hospodárenia 26 907 €. 2022: výsledok hospodárenia 19 040 €. 01/2023 — 07/2023: výsledok hospodárenia −18 269 €.50 tis.0−20 tis.202001/2023 — 07/2023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 1 102 364 €, vlastné imanie 197 477 €. 2020: aktíva 1 274 374 €, vlastné imanie 217 669 €. 2021: aktíva 1 357 115 €, vlastné imanie 244 576 €. 2022: aktíva 1 306 879 €, vlastné imanie 263 616 €. 01/2023 — 07/2023: aktíva 1 161 355 €, vlastné imanie 245 348 €.2 mil.1 mil.0201920202021202201/2023 — 07/2023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 1 102 364 €, vlastné imanie 197 477 €. 2020: aktíva 1 274 374 €, vlastné imanie 217 669 €. 2021: aktíva 1 357 115 €, vlastné imanie 244 576 €. 2022: aktíva 1 306 879 €, vlastné imanie 263 616 €. 01/2023 — 07/2023: aktíva 1 161 355 €, vlastné imanie 245 348 €.2 mil.1 mil.02019202101/2023 — 07/2023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 1 102 364 €, vlastné imanie 197 477 €. 2020: aktíva 1 274 374 €, vlastné imanie 217 669 €. 2021: aktíva 1 357 115 €, vlastné imanie 244 576 €. 2022: aktíva 1 306 879 €, vlastné imanie 263 616 €. 01/2023 — 07/2023: aktíva 1 161 355 €, vlastné imanie 245 348 €.2 mil.1 mil.0202001/2023 — 07/2023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 968 610 €, zásoby 966 €, pohľadávky 76 314 €, finančné účty 53 703 €. 2020: dlhodobý majetok 1 086 427 €, zásoby 1 023 €, pohľadávky 64 402 €, finančné účty 119 860 €. 2021: dlhodobý majetok 1 128 067 €, zásoby 467 €, pohľadávky 117 070 €, finančné účty 109 911 €. 2022: dlhodobý majetok 1 117 618 €, zásoby 1 703 €, pohľadávky 113 992 €, finančné účty 70 596 €. 01/2023 — 07/2023: dlhodobý majetok 1 015 345 €, zásoby 0 €, pohľadávky 94 311 €, finančné účty 51 699 €.2 mil.1 mil.0201920202021202201/2023 — 07/2023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 968 610 €, zásoby 966 €, pohľadávky 76 314 €, finančné účty 53 703 €. 2020: dlhodobý majetok 1 086 427 €, zásoby 1 023 €, pohľadávky 64 402 €, finančné účty 119 860 €. 2021: dlhodobý majetok 1 128 067 €, zásoby 467 €, pohľadávky 117 070 €, finančné účty 109 911 €. 2022: dlhodobý majetok 1 117 618 €, zásoby 1 703 €, pohľadávky 113 992 €, finančné účty 70 596 €. 01/2023 — 07/2023: dlhodobý majetok 1 015 345 €, zásoby 0 €, pohľadávky 94 311 €, finančné účty 51 699 €.2 mil.1 mil.02019202101/2023 — 07/2023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 968 610 €, zásoby 966 €, pohľadávky 76 314 €, finančné účty 53 703 €. 2020: dlhodobý majetok 1 086 427 €, zásoby 1 023 €, pohľadávky 64 402 €, finančné účty 119 860 €. 2021: dlhodobý majetok 1 128 067 €, zásoby 467 €, pohľadávky 117 070 €, finančné účty 109 911 €. 2022: dlhodobý majetok 1 117 618 €, zásoby 1 703 €, pohľadávky 113 992 €, finančné účty 70 596 €. 01/2023 — 07/2023: dlhodobý majetok 1 015 345 €, zásoby 0 €, pohľadávky 94 311 €, finančné účty 51 699 €.2 mil.1 mil.0202001/2023 — 07/2023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 197 477 €, dlhodobé záväzky 444 307 €, krátkodobé záväzky 438 672 €. 2020: vlastné imanie 217 669 €, dlhodobé záväzky 491 718 €, krátkodobé záväzky 551 487 €. 2021: vlastné imanie 244 576 €, dlhodobé záväzky 462 875 €, krátkodobé záväzky 649 664 €. 2022: vlastné imanie 263 616 €, dlhodobé záväzky 475 882 €, krátkodobé záväzky 567 381 €. 01/2023 — 07/2023: vlastné imanie 245 348 €, dlhodobé záväzky 6 508 €, krátkodobé záväzky 896 999 €.2 mil.1 mil.0201920202021202201/2023 — 07/2023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 197 477 €, dlhodobé záväzky 444 307 €, krátkodobé záväzky 438 672 €. 2020: vlastné imanie 217 669 €, dlhodobé záväzky 491 718 €, krátkodobé záväzky 551 487 €. 2021: vlastné imanie 244 576 €, dlhodobé záväzky 462 875 €, krátkodobé záväzky 649 664 €. 2022: vlastné imanie 263 616 €, dlhodobé záväzky 475 882 €, krátkodobé záväzky 567 381 €. 01/2023 — 07/2023: vlastné imanie 245 348 €, dlhodobé záväzky 6 508 €, krátkodobé záväzky 896 999 €.2 mil.1 mil.02019202101/2023 — 07/2023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 197 477 €, dlhodobé záväzky 444 307 €, krátkodobé záväzky 438 672 €. 2020: vlastné imanie 217 669 €, dlhodobé záväzky 491 718 €, krátkodobé záväzky 551 487 €. 2021: vlastné imanie 244 576 €, dlhodobé záväzky 462 875 €, krátkodobé záväzky 649 664 €. 2022: vlastné imanie 263 616 €, dlhodobé záväzky 475 882 €, krátkodobé záväzky 567 381 €. 01/2023 — 07/2023: vlastné imanie 245 348 €, dlhodobé záväzky 6 508 €, krátkodobé záväzky 896 999 €.2 mil.1 mil.0202001/2023 — 07/2023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 7 072 €. 2020: daň z príjmu 3 633 €. 2021: daň z príjmu 3 685 €. 2022: daň z príjmu 8 544 €. 01/2023 — 07/2023: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.07,1 tis.3,6 tis.3,7 tis.8,5 tis.0201920202021202201/2023 — 07/2023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 7 072 €. 2020: daň z príjmu 3 633 €. 2021: daň z príjmu 3 685 €. 2022: daň z príjmu 8 544 €. 01/2023 — 07/2023: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.07,1 tis.3,7 tis.02019202101/2023 — 07/2023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 7 072 €. 2020: daň z príjmu 3 633 €. 2021: daň z príjmu 3 685 €. 2022: daň z príjmu 8 544 €. 01/2023 — 07/2023: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.00202001/2023 — 07/2023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok01/2023 — 07/2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,04 mil.1,13 mil.1,17 mil.1,15 mil.334,9 tis.
Výsledok hospodárenia17,8 tis.20,2 tis.26,9 tis.19 tis.−18,3 tis.
Aktíva1,1 mil.1,27 mil.1,36 mil.1,31 mil.1,16 mil.
Vlastné imanie197,5 tis.217,7 tis.244,6 tis.263,6 tis.245,3 tis.
Daň z príjmu7,1 tis.3,6 tis.3,7 tis.8,5 tis.0
Zadlženosť80,1 %81,9 %82,0 %79,8 %77,8 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

01/2023 — 07/2023

Tržby
334,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−18,3 tis.
Aktíva
1,16 mil.
Vlastné imanie
245,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
77,8 %

2022

Tržby
1,15 mil.
Výsledok hospodárenia
19 tis.
Aktíva
1,31 mil.
Vlastné imanie
263,6 tis.
Daň z príjmu
8,5 tis.
Zadlženosť
79,8 %

2021

Tržby
1,17 mil.
Výsledok hospodárenia
26,9 tis.
Aktíva
1,36 mil.
Vlastné imanie
244,6 tis.
Daň z príjmu
3,7 tis.
Zadlženosť
82,0 %

2020

Tržby
1,13 mil.
Výsledok hospodárenia
20,2 tis.
Aktíva
1,27 mil.
Vlastné imanie
217,7 tis.
Daň z príjmu
3,6 tis.
Zadlženosť
81,9 %

2019

Tržby
1,04 mil.
Výsledok hospodárenia
17,8 tis.
Aktíva
1,1 mil.
Vlastné imanie
197,5 tis.
Daň z príjmu
7,1 tis.
Zadlženosť
80,1 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 31. 10. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API