prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

VOLA POINT, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36516384aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
03. 05. 200620 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
220 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
VOLA POINT, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36516384
daňové identifikačné číslo
2022186496
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Trojičné námestie 191, 02744 Tvrdošín, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
03. 05. 2006
V registri
20 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 76734/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
763330
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností03. 05. 2006—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností03. 05. 2006—
sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti03. 05. 2006—
vedenie účtovnej evidencie03. 05. 2006—
krajčírske práce03. 05. 2006—
predaj zdravotníckych pomôcok03. 05. 2006—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien03. 05. 2006—
reklamná a propagačná, inzertná a konzultačná činnosť03. 05. 2006—
brúsenie odliatkov, pomocné práce pri čistení odliatkov, odstraňovanie technologických vád a povrchová úprava kovov03. 05. 2006—
zváračské a paličské práce03. 05. 2006—
služby v rámci lesníctva a ťažby dreva03. 05. 2006—
kovanie, lisovanie, rezanie a valcovanie kovov03. 05. 2006—
mechanické úpravy na zákazku alebo na zmluvnom základe03. 05. 2006—
podnikateľské poradenstvo03. 05. 2006—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla03. 05. 2006—
neverejná osobná cestná motorová doprava vykonávaná vozidlami do 9 miest vrátane vodiča03. 05. 2006—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022186496: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022186496Obdobia daňových registráciíDIČ 2022186496: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022186496Obdobia daňových registráciíDIČ 2022186496: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022186496
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202218649610. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 04. 2026 (rok porušenia 2025).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 znížila stratu na −2 956 € a zvýšila tržby z nuly na 220 €.

Tržby

220 €

Výsledok hospodárenia

−2 956 €

▲ 57,1 %

Aktíva

139 763 €

▼ 2,1 %

Vlastné imanie

65 968 €

▼ 4,3 %

Zadlženosť

52,8 %

Hrubá marža

−1 189,1 %

Čistá marža

−1 343,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 1 300 €. 2021: tržby 77 795 €. 2022: tržby 47 533 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 220 €.100 tis.50 tis.01,3 tis.77,8 tis.47,5 tis.022020202021202220232024Tržby2020: tržby 1 300 €. 2021: tržby 77 795 €. 2022: tržby 47 533 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 220 €.100 tis.50 tis.01,3 tis.77,8 tis.47,5 tis.022020202021202220232024Tržby2020: tržby 1 300 €. 2021: tržby 77 795 €. 2022: tržby 47 533 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 220 €.100 tis.50 tis.0220202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 1 027 €. 2021: výsledok hospodárenia 47 901 €. 2022: výsledok hospodárenia 24 590 €. 2023: výsledok hospodárenia −6 895 €. 2024: výsledok hospodárenia −2 956 €.50 tis.0−10 tis.+1 tis.+47,9 tis.+24,6 tis.−6,9 tis.−3 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 1 027 €. 2021: výsledok hospodárenia 47 901 €. 2022: výsledok hospodárenia 24 590 €. 2023: výsledok hospodárenia −6 895 €. 2024: výsledok hospodárenia −2 956 €.50 tis.0−10 tis.+1 tis.+47,9 tis.+24,6 tis.−6,9 tis.−3 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 1 027 €. 2021: výsledok hospodárenia 47 901 €. 2022: výsledok hospodárenia 24 590 €. 2023: výsledok hospodárenia −6 895 €. 2024: výsledok hospodárenia −2 956 €.50 tis.0−10 tis.202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 15 172 €, vlastné imanie 3 149 €. 2021: aktíva 138 613 €, vlastné imanie 51 230 €. 2022: aktíva 153 532 €, vlastné imanie 75 820 €. 2023: aktíva 142 824 €, vlastné imanie 68 924 €. 2024: aktíva 139 763 €, vlastné imanie 65 968 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 15 172 €, vlastné imanie 3 149 €. 2021: aktíva 138 613 €, vlastné imanie 51 230 €. 2022: aktíva 153 532 €, vlastné imanie 75 820 €. 2023: aktíva 142 824 €, vlastné imanie 68 924 €. 2024: aktíva 139 763 €, vlastné imanie 65 968 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 15 172 €, vlastné imanie 3 149 €. 2021: aktíva 138 613 €, vlastné imanie 51 230 €. 2022: aktíva 153 532 €, vlastné imanie 75 820 €. 2023: aktíva 142 824 €, vlastné imanie 68 924 €. 2024: aktíva 139 763 €, vlastné imanie 65 968 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 2 180 €, zásoby 2 326 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 10 666 €. 2021: dlhodobý majetok 57 379 €, zásoby 7 026 €, pohľadávky 22 000 €, finančné účty 52 208 €. 2022: dlhodobý majetok 67 309 €, zásoby 2 326 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 83 897 €. 2023: dlhodobý majetok 48 885 €, zásoby 5 121 €, pohľadávky 1 035 €, finančné účty 87 783 €. 2024: dlhodobý majetok 48 886 €, zásoby 27 827 €, pohľadávky 1 561 €, finančné účty 61 489 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 2 180 €, zásoby 2 326 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 10 666 €. 2021: dlhodobý majetok 57 379 €, zásoby 7 026 €, pohľadávky 22 000 €, finančné účty 52 208 €. 2022: dlhodobý majetok 67 309 €, zásoby 2 326 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 83 897 €. 2023: dlhodobý majetok 48 885 €, zásoby 5 121 €, pohľadávky 1 035 €, finančné účty 87 783 €. 2024: dlhodobý majetok 48 886 €, zásoby 27 827 €, pohľadávky 1 561 €, finančné účty 61 489 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 2 180 €, zásoby 2 326 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 10 666 €. 2021: dlhodobý majetok 57 379 €, zásoby 7 026 €, pohľadávky 22 000 €, finančné účty 52 208 €. 2022: dlhodobý majetok 67 309 €, zásoby 2 326 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 83 897 €. 2023: dlhodobý majetok 48 885 €, zásoby 5 121 €, pohľadávky 1 035 €, finančné účty 87 783 €. 2024: dlhodobý majetok 48 886 €, zásoby 27 827 €, pohľadávky 1 561 €, finančné účty 61 489 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 3 149 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 023 €. 2021: vlastné imanie 51 230 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 87 383 €. 2022: vlastné imanie 75 820 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 77 712 €. 2023: vlastné imanie 68 924 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 73 900 €. 2024: vlastné imanie 65 968 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 73 795 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 3 149 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 023 €. 2021: vlastné imanie 51 230 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 87 383 €. 2022: vlastné imanie 75 820 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 77 712 €. 2023: vlastné imanie 68 924 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 73 900 €. 2024: vlastné imanie 65 968 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 73 795 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 3 149 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 023 €. 2021: vlastné imanie 51 230 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 87 383 €. 2022: vlastné imanie 75 820 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 77 712 €. 2023: vlastné imanie 68 924 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 73 900 €. 2024: vlastné imanie 65 968 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 73 795 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 181 €. 2021: daň z príjmu 11 956 €. 2022: daň z príjmu 6 160 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.20 tis.10 tis.018112 tis.6,2 tis.034020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 181 €. 2021: daň z príjmu 11 956 €. 2022: daň z príjmu 6 160 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.20 tis.10 tis.018112 tis.6,2 tis.034020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 181 €. 2021: daň z príjmu 11 956 €. 2022: daň z príjmu 6 160 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.20 tis.10 tis.0181340202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,3 tis.77,8 tis.47,5 tis.0220
Výsledok hospodárenia1 tis.47,9 tis.24,6 tis.−6,9 tis.−3 tis.
Aktíva15,2 tis.138,6 tis.153,5 tis.142,8 tis.139,8 tis.
Vlastné imanie3,1 tis.51,2 tis.75,8 tis.68,9 tis.66 tis.
Daň z príjmu18112 tis.6,2 tis.0340
Zadlženosť79,2 %63,0 %50,6 %51,7 %52,8 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
220
Výsledok hospodárenia
−3 tis.
Aktíva
139,8 tis.
Vlastné imanie
66 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
52,8 %

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−6,9 tis.
Aktíva
142,8 tis.
Vlastné imanie
68,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
51,7 %

2022

Tržby
47,5 tis.
Výsledok hospodárenia
24,6 tis.
Aktíva
153,5 tis.
Vlastné imanie
75,8 tis.
Daň z príjmu
6,2 tis.
Zadlženosť
50,6 %

2021

Tržby
77,8 tis.
Výsledok hospodárenia
47,9 tis.
Aktíva
138,6 tis.
Vlastné imanie
51,2 tis.
Daň z príjmu
12 tis.
Zadlženosť
63,0 %

2020

Tržby
1,3 tis.
Výsledok hospodárenia
1 tis.
Aktíva
15,2 tis.
Vlastné imanie
3,1 tis.
Daň z príjmu
181
Zadlženosť
79,2 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API