Súhrn
- Vznik
- 11. 03. 200620 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 107 744 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Ledent, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36514454
- daňové identifikačné číslo
- 2022159469
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Gen. Svobodu 45, 05971 Ľubica, Slovenská republika
- Územie
- Ľubicaokres KežmarokPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 11. 03. 2006
- V registri
- 20 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 17153/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 683772
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľných živností | 11. 03. 2006 | — |
| reklamná a propagačná činnosť | 11. 03. 2006 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností | 11. 03. 2006 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností | 11. 03. 2006 | — |
| organizovanie kurzov, seminárov a vzdelávacích podujatí v rozsahu voľných živností | 11. 03. 2006 | — |
| čistiace a upratovacie práce | 11. 03. 2006 | — |
| prieskum trhu | 11. 03. 2006 | — |
| marketingové služby | 11. 03. 2006 | — |
| prenájom strojov a zariadení | 11. 03. 2006 | — |
| prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia - ambulancie špecializovanej ambulantnej zdravotnej starostlivosti v špecializačnom odbore stomatológia | 19. 10. 2006 | — |
| služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy | 29. 11. 2023 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 29. 11. 2023 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 29. 11. 2023 | — |
| prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí | 29. 11. 2023 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 29. 11. 2023 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 29. 11. 2023 | — |
| ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 29. 11. 2023 | — |
| ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 29. 11. 2023 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022159469 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼21 % na 10 837 € a znížila tržby o ▼16 % na 107,7 tisíc eur.
Tržby
107 744 €
▼ 16,0 %Výsledok hospodárenia
10 837 €
▼ 21,1 %Aktíva
419 575 €
▲ 13,9 %Vlastné imanie
238 884 €
▲ 4,8 %Zadlženosť
43,1 %
Hrubá marža
12,7 %
Čistá marža
10,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 129,3 tis. | 141,6 tis. | 113,1 tis. | 128,3 tis. | 107,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 1,5 tis. | 160 | 6,1 tis. | 13,7 tis. | 10,8 tis. |
| Aktíva | 346,9 tis. | 328 tis. | 244,2 tis. | 368,4 tis. | 419,6 tis. |
| Vlastné imanie | 208 tis. | 208,2 tis. | 214,3 tis. | 228 tis. | 238,9 tis. |
| Daň z príjmu | 914 | 1,7 tis. | 1,8 tis. | 3,7 tis. | 2,9 tis. |
| Zadlženosť | 40,0 % | 36,5 % | 12,2 % | 38,1 % | 43,1 % |
aj 2016–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 107,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 10,8 tis.
- Aktíva
- 419,6 tis.
- Vlastné imanie
- 238,9 tis.
- Daň z príjmu
- 2,9 tis.
- Zadlženosť
- 43,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 128,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 13,7 tis.
- Aktíva
- 368,4 tis.
- Vlastné imanie
- 228 tis.
- Daň z príjmu
- 3,7 tis.
- Zadlženosť
- 38,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 113,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,1 tis.
- Aktíva
- 244,2 tis.
- Vlastné imanie
- 214,3 tis.
- Daň z príjmu
- 1,8 tis.
- Zadlženosť
- 12,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 141,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 160
- Aktíva
- 328 tis.
- Vlastné imanie
- 208,2 tis.
- Daň z príjmu
- 1,7 tis.
- Zadlženosť
- 36,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 129,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,5 tis.
- Aktíva
- 346,9 tis.
- Vlastné imanie
- 208 tis.
- Daň z príjmu
- 914
- Zadlženosť
- 40,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2016–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.