Súhrn
- Vznik
- 18. 01. 200620 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 38 000 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- G&A travel s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36512516
- daňové identifikačné číslo
- 2022123114
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022123114
- Sídlo
- Ľubochnianska 5, 08006 Prešov, Slovenská republika
- Územie
- Prešovokres PrešovPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 18. 01. 2006
- V registri
- 20 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 16955/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 604316
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| vnútroštátna nákladná cestná doprava | 18. 01. 2006 | — |
| sprostredkovanie obchodu, výroby a dopravy v rozsahu voľnej živnosti | 18. 01. 2006 | — |
| prenájom motorových vozidiel | 18. 01. 2006 | — |
| skladovanie | 18. 01. 2006 | — |
| manipulácia s nákladom | 18. 01. 2006 | — |
| služby colného deklaranta | 18. 01. 2006 | — |
| vedenie motorového vozidla | 18. 01. 2006 | — |
| prevádzkovanie garáží alebo odstavných plôch (garáže alebo odstavné plochy slúžia na umiestnenie najmenej piatich vozidiel patriacich iným osobám než majiteľovi alebo nájomcovi nehnuteľnosti) | 18. 01. 2006 | — |
| prenájom nehnuteľností (pokiaľ sa popri prenájme poskytujú aj iné než základné služby spojené s prenájmom) | 18. 01. 2006 | — |
| prenájom strojov a technických zariadení | 18. 01. 2006 | — |
| kuriérska služba | 18. 01. 2006 | — |
| podnikateľské poradenstvo | 18. 01. 2006 | — |
| činnosť ekonomických, účtovných a organizačných poradcov | 18. 01. 2006 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) | 18. 01. 2006 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 18. 01. 2006 | — |
| medzinárodná cestná nákladná doprava | 18. 02. 2006 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022123114 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 02. 2006 |
| daňové identifikačné číslo | 2022123114 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 34 859 € a zvýšila tržby z nuly na 38 tisíc eur.
Tržby
38 000 €
Výsledok hospodárenia
34 859 €
▲ 557,5 %Aktíva
58 364 €
▲ 287,2 %Vlastné imanie
−70 478 €
▲ 33,1 %Zadlženosť
220,8 %
Hrubá marža
99,1 %
Čistá marža
91,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 0 | 0 | 38 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −6,4 tis. | −4,2 tis. | 5,8 tis. | −7,6 tis. | 34,9 tis. |
| Aktíva | 180,1 tis. | 157,8 tis. | 18,2 tis. | 15,1 tis. | 58,4 tis. |
| Vlastné imanie | 40,3 tis. | 36,1 tis. | −97,7 tis. | −105,3 tis. | −70,5 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 1,3 tis. | 340 | 2,8 tis. |
| Zadlženosť | 77,6 % | 77,1 % | 636,1 % | 798,8 % | 220,8 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 38 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 34,9 tis.
- Aktíva
- 58,4 tis.
- Vlastné imanie
- −70,5 tis.
- Daň z príjmu
- 2,8 tis.
- Zadlženosť
- 220,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −7,6 tis.
- Aktíva
- 15,1 tis.
- Vlastné imanie
- −105,3 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 798,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 5,8 tis.
- Aktíva
- 18,2 tis.
- Vlastné imanie
- −97,7 tis.
- Daň z príjmu
- 1,3 tis.
- Zadlženosť
- 636,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −4,2 tis.
- Aktíva
- 157,8 tis.
- Vlastné imanie
- 36,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 77,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −6,4 tis.
- Aktíva
- 180,1 tis.
- Vlastné imanie
- 40,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 77,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.