prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

REPAS STEEL, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36511790aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
21. 12. 200520 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
Tržby
77 497 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
REPAS STEEL, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36511790
daňové identifikačné číslo
2022111267
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022111267
Sídlo
Mierová 1, 06401 Stará Ľubovňa, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
21. 12. 2005
V registri
20 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 16883/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
668827
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
maloobchod v rozsahu voľnej živnosti21. 12. 2005—
veľkoobchod v rozsahu voľnej živnosti21. 12. 2005—
sprostredkovanie dopravy21. 12. 2005—
sprostredkovanie výroby21. 12. 2005—
prenájom motorových vozidiel21. 12. 2005—
pomocné stavebné práce21. 12. 2005—
maliarstvo a natieračské práce21. 12. 2005—
lešenárske práce21. 12. 2005—
zváračské práce21. 12. 2005—
výkopové práce21. 12. 2005—
búracie práce21. 12. 2005—
kováčstvo21. 12. 2005—
poskytovanie služieb kolesovým rýpadlom21. 12. 2005—
skladovanie21. 12. 2005—
preklad nákladov21. 12. 2005—
poskytovanie služieb žeriavom21. 12. 2005—
prevádzkovanie odstavných plôch pre motorové vozidlá21. 12. 2005—
výroba tovaru z plastov21. 12. 2005—
zemné práce21. 12. 2005—
výroba drevených brikiet21. 12. 2005—
nákladná cestná doprava vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla21. 12. 2005—
osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje 9 osôb vrátane vodiča s výnimkou taxislužby21. 12. 2005—
kovoobrábanie24. 08. 2007—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022111267: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022111267: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022111267IČ DPH SK2022111267Obdobia daňových registráciíDIČ 2022111267: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022111267: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022111267IČ DPH SK2022111267Obdobia daňových registráciíDIČ 2022111267: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022111267: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022111267IČ DPH SK2022111267
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202211126711. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 02. 2006
daňové identifikačné číslo202211126710. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 30. 09. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲8 % na 11 682 € a znížila tržby o ▼24 % na 77,5 tisíc eur.

Tržby

77 497 €

▼ 23,8 %

Výsledok hospodárenia

11 682 €

▲ 7,9 %

Aktíva

29 511 €

▲ 19,2 %

Vlastné imanie

23 992 €

▲ 94,9 %

Zadlženosť

18,7 %

Hrubá marža

16,3 %

Čistá marža

15,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 114 907 €. 2022: tržby 84 050 €. 2023: tržby 143 489 €. 2024: tržby 101 731 €. 2025: tržby 77 497 €.200 tis.100 tis.0114,9 tis.84 tis.143,5 tis.101,7 tis.77,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 114 907 €. 2022: tržby 84 050 €. 2023: tržby 143 489 €. 2024: tržby 101 731 €. 2025: tržby 77 497 €.200 tis.100 tis.0114,9 tis.84 tis.143,5 tis.101,7 tis.77,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 114 907 €. 2022: tržby 84 050 €. 2023: tržby 143 489 €. 2024: tržby 101 731 €. 2025: tržby 77 497 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 397 €. 2022: výsledok hospodárenia −6 703 €. 2023: výsledok hospodárenia 787 €. 2024: výsledok hospodárenia 10 823 €. 2025: výsledok hospodárenia 11 682 €.20 tis.0−10 tis.+397−6,7 tis.+787+10,8 tis.+11,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 397 €. 2022: výsledok hospodárenia −6 703 €. 2023: výsledok hospodárenia 787 €. 2024: výsledok hospodárenia 10 823 €. 2025: výsledok hospodárenia 11 682 €.20 tis.0−10 tis.+397−6,7 tis.+787+10,8 tis.+11,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 397 €. 2022: výsledok hospodárenia −6 703 €. 2023: výsledok hospodárenia 787 €. 2024: výsledok hospodárenia 10 823 €. 2025: výsledok hospodárenia 11 682 €.20 tis.0−10 tis.+397+787202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 73 186 €, vlastné imanie 9 401 €. 2022: aktíva 42 305 €, vlastné imanie 2 699 €. 2023: aktíva 29 823 €, vlastné imanie 3 487 €. 2024: aktíva 24 767 €, vlastné imanie 12 309 €. 2025: aktíva 29 511 €, vlastné imanie 23 992 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 73 186 €, vlastné imanie 9 401 €. 2022: aktíva 42 305 €, vlastné imanie 2 699 €. 2023: aktíva 29 823 €, vlastné imanie 3 487 €. 2024: aktíva 24 767 €, vlastné imanie 12 309 €. 2025: aktíva 29 511 €, vlastné imanie 23 992 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 73 186 €, vlastné imanie 9 401 €. 2022: aktíva 42 305 €, vlastné imanie 2 699 €. 2023: aktíva 29 823 €, vlastné imanie 3 487 €. 2024: aktíva 24 767 €, vlastné imanie 12 309 €. 2025: aktíva 29 511 €, vlastné imanie 23 992 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 33 336 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 003 €, finančné účty 32 847 €. 2022: dlhodobý majetok 13 829 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 187 €, finančné účty 21 289 €. 2023: dlhodobý majetok 2 446 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 280 €, finančné účty 20 097 €. 2024: dlhodobý majetok 1 693 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 704 €, finančné účty 14 370 €. 2025: dlhodobý majetok 5 589 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 647 €, finančné účty 14 275 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 33 336 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 003 €, finančné účty 32 847 €. 2022: dlhodobý majetok 13 829 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 187 €, finančné účty 21 289 €. 2023: dlhodobý majetok 2 446 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 280 €, finančné účty 20 097 €. 2024: dlhodobý majetok 1 693 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 704 €, finančné účty 14 370 €. 2025: dlhodobý majetok 5 589 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 647 €, finančné účty 14 275 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 33 336 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 003 €, finančné účty 32 847 €. 2022: dlhodobý majetok 13 829 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 187 €, finančné účty 21 289 €. 2023: dlhodobý majetok 2 446 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 280 €, finančné účty 20 097 €. 2024: dlhodobý majetok 1 693 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 704 €, finančné účty 14 370 €. 2025: dlhodobý majetok 5 589 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 647 €, finančné účty 14 275 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 9 401 €, dlhodobé záväzky 25 483 €, krátkodobé záväzky 38 302 €. 2022: vlastné imanie 2 699 €, dlhodobé záväzky 13 955 €, krátkodobé záväzky 25 651 €. 2023: vlastné imanie 3 487 €, dlhodobé záväzky 3 644 €, krátkodobé záväzky 22 692 €. 2024: vlastné imanie 12 309 €, dlhodobé záväzky 260 €, krátkodobé záväzky 12 198 €. 2025: vlastné imanie 23 992 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 519 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 9 401 €, dlhodobé záväzky 25 483 €, krátkodobé záväzky 38 302 €. 2022: vlastné imanie 2 699 €, dlhodobé záväzky 13 955 €, krátkodobé záväzky 25 651 €. 2023: vlastné imanie 3 487 €, dlhodobé záväzky 3 644 €, krátkodobé záväzky 22 692 €. 2024: vlastné imanie 12 309 €, dlhodobé záväzky 260 €, krátkodobé záväzky 12 198 €. 2025: vlastné imanie 23 992 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 519 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 9 401 €, dlhodobé záväzky 25 483 €, krátkodobé záväzky 38 302 €. 2022: vlastné imanie 2 699 €, dlhodobé záväzky 13 955 €, krátkodobé záväzky 25 651 €. 2023: vlastné imanie 3 487 €, dlhodobé záväzky 3 644 €, krátkodobé záväzky 22 692 €. 2024: vlastné imanie 12 309 €, dlhodobé záväzky 260 €, krátkodobé záväzky 12 198 €. 2025: vlastné imanie 23 992 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 519 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 305 €. 2025: daň z príjmu 960 €.2 tis.1 tis.00001,3 tis.96020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 305 €. 2025: daň z príjmu 960 €.2 tis.1 tis.00001,3 tis.96020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 305 €. 2025: daň z príjmu 960 €.2 tis.1 tis.000960202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby114,9 tis.84 tis.143,5 tis.101,7 tis.77,5 tis.
Výsledok hospodárenia397−6,7 tis.78710,8 tis.11,7 tis.
Aktíva73,2 tis.42,3 tis.29,8 tis.24,8 tis.29,5 tis.
Vlastné imanie9,4 tis.2,7 tis.3,5 tis.12,3 tis.24 tis.
Daň z príjmu0001,3 tis.960
Zadlženosť87,2 %93,6 %88,3 %50,3 %18,7 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
77,5 tis.
Výsledok hospodárenia
11,7 tis.
Aktíva
29,5 tis.
Vlastné imanie
24 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
18,7 %

2024

Tržby
101,7 tis.
Výsledok hospodárenia
10,8 tis.
Aktíva
24,8 tis.
Vlastné imanie
12,3 tis.
Daň z príjmu
1,3 tis.
Zadlženosť
50,3 %

2023

Tržby
143,5 tis.
Výsledok hospodárenia
787
Aktíva
29,8 tis.
Vlastné imanie
3,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
88,3 %

2022

Tržby
84 tis.
Výsledok hospodárenia
−6,7 tis.
Aktíva
42,3 tis.
Vlastné imanie
2,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
93,6 %

2021

Tržby
114,9 tis.
Výsledok hospodárenia
397
Aktíva
73,2 tis.
Vlastné imanie
9,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
87,2 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API