prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

MASINA, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36508675zaniknutý 31. 10. 2026otvorený dlh

Súhrn

Vznik
23. 08. 200521 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
93 165 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MASINA, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36508675
daňové identifikačné číslo
2022047258
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Mudroňova 8, 08001 Prešov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
23. 08. 2005
Zánik
31. 10. 2026
V registri
21 rokov 2 mesiace
Stav
zaniknutý 31. 10. 2026
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 16545/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
695185

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022047258: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022047258Obdobia daňových registráciíDIČ 2022047258: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022047258Obdobia daňových registráciíDIČ 2022047258: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022047258
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202204725810. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 11. 2021 (rok porušenia 2020).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 prepadlo do straty −13 774 € a znížila tržby o ▼54 % na 93,2 tisíc eur.

Tržby

93 165 €

▼ 53,5 %

Výsledok hospodárenia

−13 774 €

▼ 416,1 %

Aktíva

96 894 €

▼ 4,0 %

Vlastné imanie

66 651 €

▼ 17,1 %

Zadlženosť

31,2 %

Hrubá marža

−14,8 %

Čistá marža

−14,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 193 206 €. 2017: tržby 184 387 €. 2018: tržby 198 503 €. 2019: tržby 200 474 €. 2020: tržby 93 165 €.250 tis.125 tis.0193,2 tis.184,4 tis.198,5 tis.200,5 tis.93,2 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 193 206 €. 2017: tržby 184 387 €. 2018: tržby 198 503 €. 2019: tržby 200 474 €. 2020: tržby 93 165 €.250 tis.125 tis.0193,2 tis.184,4 tis.198,5 tis.200,5 tis.93,2 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 193 206 €. 2017: tržby 184 387 €. 2018: tržby 198 503 €. 2019: tržby 200 474 €. 2020: tržby 93 165 €.250 tis.125 tis.0201620182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 6 164 €. 2017: výsledok hospodárenia 16 757 €. 2018: výsledok hospodárenia 6 968 €. 2019: výsledok hospodárenia 4 357 €. 2020: výsledok hospodárenia −13 774 €.20 tis.0−20 tis.+6,2 tis.+16,8 tis.+7 tis.+4,4 tis.−13,8 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 6 164 €. 2017: výsledok hospodárenia 16 757 €. 2018: výsledok hospodárenia 6 968 €. 2019: výsledok hospodárenia 4 357 €. 2020: výsledok hospodárenia −13 774 €.20 tis.0−20 tis.+6,2 tis.+16,8 tis.+7 tis.+4,4 tis.−13,8 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 6 164 €. 2017: výsledok hospodárenia 16 757 €. 2018: výsledok hospodárenia 6 968 €. 2019: výsledok hospodárenia 4 357 €. 2020: výsledok hospodárenia −13 774 €.20 tis.0−20 tis.201620182020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 104 692 €, vlastné imanie 70 853 €. 2017: aktíva 117 960 €, vlastné imanie 87 610 €. 2018: aktíva 108 467 €, vlastné imanie 94 579 €. 2019: aktíva 100 966 €, vlastné imanie 80 425 €. 2020: aktíva 96 894 €, vlastné imanie 66 651 €.200 tis.100 tis.020162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 104 692 €, vlastné imanie 70 853 €. 2017: aktíva 117 960 €, vlastné imanie 87 610 €. 2018: aktíva 108 467 €, vlastné imanie 94 579 €. 2019: aktíva 100 966 €, vlastné imanie 80 425 €. 2020: aktíva 96 894 €, vlastné imanie 66 651 €.200 tis.100 tis.020162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 104 692 €, vlastné imanie 70 853 €. 2017: aktíva 117 960 €, vlastné imanie 87 610 €. 2018: aktíva 108 467 €, vlastné imanie 94 579 €. 2019: aktíva 100 966 €, vlastné imanie 80 425 €. 2020: aktíva 96 894 €, vlastné imanie 66 651 €.200 tis.100 tis.020162017201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 19 072 €, zásoby 41 162 €, pohľadávky 20 984 €, finančné účty 23 474 €. 2017: dlhodobý majetok 10 384 €, zásoby 33 766 €, pohľadávky 35 859 €, finančné účty 37 951 €. 2018: dlhodobý majetok 4 391 €, zásoby 37 124 €, pohľadávky 11 681 €, finančné účty 55 271 €. 2019: dlhodobý majetok 323 €, zásoby 26 003 €, pohľadávky 11 382 €, finančné účty 63 258 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 96 894 €, finančné účty 0 €.200 tis.100 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 19 072 €, zásoby 41 162 €, pohľadávky 20 984 €, finančné účty 23 474 €. 2017: dlhodobý majetok 10 384 €, zásoby 33 766 €, pohľadávky 35 859 €, finančné účty 37 951 €. 2018: dlhodobý majetok 4 391 €, zásoby 37 124 €, pohľadávky 11 681 €, finančné účty 55 271 €. 2019: dlhodobý majetok 323 €, zásoby 26 003 €, pohľadávky 11 382 €, finančné účty 63 258 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 96 894 €, finančné účty 0 €.200 tis.100 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 19 072 €, zásoby 41 162 €, pohľadávky 20 984 €, finančné účty 23 474 €. 2017: dlhodobý majetok 10 384 €, zásoby 33 766 €, pohľadávky 35 859 €, finančné účty 37 951 €. 2018: dlhodobý majetok 4 391 €, zásoby 37 124 €, pohľadávky 11 681 €, finančné účty 55 271 €. 2019: dlhodobý majetok 323 €, zásoby 26 003 €, pohľadávky 11 382 €, finančné účty 63 258 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 96 894 €, finančné účty 0 €.200 tis.100 tis.020162017201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 70 853 €, dlhodobé záväzky 2 €, krátkodobé záväzky 33 837 €. 2017: vlastné imanie 87 610 €, dlhodobé záväzky 2 €, krátkodobé záväzky 30 348 €. 2018: vlastné imanie 94 579 €, dlhodobé záväzky 2 €, krátkodobé záväzky 13 886 €. 2019: vlastné imanie 80 425 €, dlhodobé záväzky 2 €, krátkodobé záväzky 20 539 €. 2020: vlastné imanie 66 651 €, dlhodobé záväzky 2 €, krátkodobé záväzky 30 241 €.200 tis.100 tis.020162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 70 853 €, dlhodobé záväzky 2 €, krátkodobé záväzky 33 837 €. 2017: vlastné imanie 87 610 €, dlhodobé záväzky 2 €, krátkodobé záväzky 30 348 €. 2018: vlastné imanie 94 579 €, dlhodobé záväzky 2 €, krátkodobé záväzky 13 886 €. 2019: vlastné imanie 80 425 €, dlhodobé záväzky 2 €, krátkodobé záväzky 20 539 €. 2020: vlastné imanie 66 651 €, dlhodobé záväzky 2 €, krátkodobé záväzky 30 241 €.200 tis.100 tis.020162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 70 853 €, dlhodobé záväzky 2 €, krátkodobé záväzky 33 837 €. 2017: vlastné imanie 87 610 €, dlhodobé záväzky 2 €, krátkodobé záväzky 30 348 €. 2018: vlastné imanie 94 579 €, dlhodobé záväzky 2 €, krátkodobé záväzky 13 886 €. 2019: vlastné imanie 80 425 €, dlhodobé záväzky 2 €, krátkodobé záväzky 20 539 €. 2020: vlastné imanie 66 651 €, dlhodobé záväzky 2 €, krátkodobé záväzky 30 241 €.200 tis.100 tis.020162017201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 969 €. 2017: daň z príjmu 4 522 €. 2018: daň z príjmu 2 305 €. 2019: daň z príjmu 1 230 €. 2020: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.09694,5 tis.2,3 tis.1,2 tis.020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 969 €. 2017: daň z príjmu 4 522 €. 2018: daň z príjmu 2 305 €. 2019: daň z príjmu 1 230 €. 2020: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.09694,5 tis.2,3 tis.1,2 tis.020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 969 €. 2017: daň z príjmu 4 522 €. 2018: daň z príjmu 2 305 €. 2019: daň z príjmu 1 230 €. 2020: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.09690201620182020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby193,2 tis.184,4 tis.198,5 tis.200,5 tis.93,2 tis.
Výsledok hospodárenia6,2 tis.16,8 tis.7 tis.4,4 tis.−13,8 tis.
Aktíva104,7 tis.118 tis.108,5 tis.101 tis.96,9 tis.
Vlastné imanie70,9 tis.87,6 tis.94,6 tis.80,4 tis.66,7 tis.
Daň z príjmu9694,5 tis.2,3 tis.1,2 tis.0
Zadlženosť32,3 %25,7 %12,8 %20,3 %31,2 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

2020

Tržby
93,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−13,8 tis.
Aktíva
96,9 tis.
Vlastné imanie
66,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
31,2 %

2019

Tržby
200,5 tis.
Výsledok hospodárenia
4,4 tis.
Aktíva
101 tis.
Vlastné imanie
80,4 tis.
Daň z príjmu
1,2 tis.
Zadlženosť
20,3 %

2018

Tržby
198,5 tis.
Výsledok hospodárenia
7 tis.
Aktíva
108,5 tis.
Vlastné imanie
94,6 tis.
Daň z príjmu
2,3 tis.
Zadlženosť
12,8 %

2017

Tržby
184,4 tis.
Výsledok hospodárenia
16,8 tis.
Aktíva
118 tis.
Vlastné imanie
87,6 tis.
Daň z príjmu
4,5 tis.
Zadlženosť
25,7 %

2016

Tržby
193,2 tis.
Výsledok hospodárenia
6,2 tis.
Aktíva
104,7 tis.
Vlastné imanie
70,9 tis.
Daň z príjmu
969
Zadlženosť
32,3 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API