Súhrn
- Vznik
- 04. 08. 200521 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 02. 10. 2026
- Tržby
- 1 655 746 €2025
- Oznámenia
- 55 oznámení vo Vestníku
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- FINEKOL, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36508144
- daňové identifikačné číslo
- 2022042231
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022042231
- Sídlo
- 146, 05976 Mlynčeky, Slovenská republika
- Územie
- Mlynčekyokres KežmarokPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 04. 08. 2005
- V registri
- 21 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 16483/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 762150
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| služby v lesníctve | 04. 08. 2005 | — |
| sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živností | 04. 08. 2005 | — |
| inžinierska činnosť v rozsahu voľných živností | 04. 08. 2005 | — |
| prípravné práce pre stavbu, zemné a búracie práce | 04. 08. 2005 | — |
| vedenie účtovníctva | 04. 08. 2005 | — |
| výsadba a údržba verejnej zelene | 04. 08. 2005 | — |
| čistenie komunikácií | 04. 08. 2005 | — |
| reklamné a propagačné služby | 04. 08. 2005 | — |
| poradenstvo v oblasti životného prostredia | 04. 08. 2005 | — |
| podnikanie v oblasti nakladania s inými ako nebezpečnými odpadmi | 04. 08. 2005 | — |
| podnikanie v oblasti nakladania s nebezpečným odpadom | 04. 08. 2005 | — |
| výroba organických hnojív, kompostov, melioračných zemín a organicko-biologických substrátov | 04. 08. 2005 | — |
| osev a zatrávňovanie plôch | 04. 08. 2005 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti nakladania s odpadmi | 04. 08. 2005 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností | 04. 08. 2005 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností | 04. 08. 2005 | — |
| organizovanie výstav, školení a kurzov v rozsahu voľných živností | 04. 08. 2005 | — |
| poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom | 04. 08. 2005 | — |
| upratovacie práce | 04. 08. 2005 | — |
| záhradnícke a sadovnícke práce | 04. 08. 2005 | — |
| baliace činnosti | 04. 08. 2005 | — |
| služby súvisiace s rastlinnou výrobou v rozsahu voľných živností | 04. 08. 2005 | — |
| podnikateľské poradenstvo | 04. 08. 2005 | — |
| činnosť ekonomických a organizačných poradcov | 04. 08. 2005 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 04. 08. 2005 | — |
| vnútroštátna cestná nákladná doprava | 20. 12. 2005 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 31. 03. 2017 | — |
| opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 26. 07. 2022 | — |
| výroba palivového dreva | 26. 07. 2022 | — |
| spracovanie drevenej triesky, pilín, drevených a celulóznych materiálov a hmôt | 26. 07. 2022 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 26. 04. 2018
- Oprávnená osoba
- HKP Legal, s.r.o. · od 11. 11. 2023
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022042231 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 15. 08. 2005 |
| daňové identifikačné číslo | 2022042231 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 02. 10. 2026 otvorený | 04. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 02. 10. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼7 % na 165 241 € a znížila tržby o ▼6 % na 1,66 mil. €.
Tržby
1 655 746 €
▼ 6,5 %Výsledok hospodárenia
165 241 €
▼ 6,5 %Aktíva
992 163 €
▼ 8,7 %Vlastné imanie
664 473 €
▲ 35,1 %Zadlženosť
33,0 %
Hrubá marža
12,8 %
Čistá marža
10,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1,13 mil. | 1,18 mil. | 1,39 mil. | 1,77 mil. | 1,66 mil. |
| Výsledok hospodárenia | 189,6 tis. | 26,6 tis. | 119,7 tis. | 176,8 tis. | 165,2 tis. |
| Aktíva | 563,7 tis. | 679,6 tis. | 886,9 tis. | 1,09 mil. | 992,2 tis. |
| Vlastné imanie | 221,1 tis. | 73,2 tis. | 244,5 tis. | 491,9 tis. | 664,5 tis. |
| Daň z príjmu | 52,7 tis. | 8,1 tis. | 32,2 tis. | 49,2 tis. | 46,5 tis. |
| Zadlženosť | 60,8 % | 89,2 % | 72,4 % | 54,7 % | 33,0 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 1,66 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 165,2 tis.
- Aktíva
- 992,2 tis.
- Vlastné imanie
- 664,5 tis.
- Daň z príjmu
- 46,5 tis.
- Zadlženosť
- 33,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 1,77 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 176,8 tis.
- Aktíva
- 1,09 mil.
- Vlastné imanie
- 491,9 tis.
- Daň z príjmu
- 49,2 tis.
- Zadlženosť
- 54,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 1,39 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 119,7 tis.
- Aktíva
- 886,9 tis.
- Vlastné imanie
- 244,5 tis.
- Daň z príjmu
- 32,2 tis.
- Zadlženosť
- 72,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 1,18 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 26,6 tis.
- Aktíva
- 679,6 tis.
- Vlastné imanie
- 73,2 tis.
- Daň z príjmu
- 8,1 tis.
- Zadlženosť
- 89,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 1,13 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 189,6 tis.
- Aktíva
- 563,7 tis.
- Vlastné imanie
- 221,1 tis.
- Daň z príjmu
- 52,7 tis.
- Zadlženosť
- 60,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Obchodný vestník
5 oznámení
27. 10. 2016
Uznesenie konkurz
17. 10. 2016
Uznesenie konkurz
18. 08. 2016
Oznam súdu konkurz
18. 08. 2016
Uznesenie konkurz
08. 08. 2016
Uznesenie konkurz
Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.
06
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
07
Prepojenia
08
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
09
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
| Obchodný vestník | Obchodný vestník | Podmienky Obchodného vestníka povinná doložka | justice.gov.sk/ov |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.