prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

Kamjox Preprava, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36507270aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
29. 06. 200521 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
6 244 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Kamjox Preprava, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36507270
daňové identifikačné číslo
2022026028
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Kutuzovova 980/2, 08501 Bardejov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
29. 06. 2005
V registri
21 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 16389/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
637899
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
veľkoobchod v rozsahu voľných živností29. 06. 2005—
maloobchod v rozsahu voľných živností29. 06. 2005—
sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti29. 06. 2005—
vydavateľská činnosť29. 06. 2005—
reklamná a propagačná činnosť29. 06. 2005—
činnosť organizačných a ekonomických poradcov29. 06. 2005—
prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom29. 06. 2005—
prenájom automobilov29. 06. 2005—
prenájom strojov a zariadení29. 06. 2005—
prenájom spotrebného tovaru29. 06. 2005—
prieskum trhu a verejnej mienky29. 06. 2005—
finančný leasing29. 06. 2005—
poradenská služba a dodávanie programového vybavenia počítača (software)29. 06. 2005—
zámočníctvo14. 09. 2011—
kovoobrábanie14. 09. 2011—
vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo14. 09. 2011—
výroba jednoduchých výrobkov z kovu14. 09. 2011—
montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených elektrických zariadení14. 09. 2011—
prípravné práce k realizácii stavby01. 03. 2014—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla01. 03. 2014—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu01. 03. 2014—
kuriérske služby01. 03. 2014—
sťahovacie služby01. 03. 2014—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022026028: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022026028Obdobia daňových registráciíDIČ 2022026028: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022026028Obdobia daňových registráciíDIČ 2022026028: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022026028
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202202602810. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 sa zo straty dostalo na zisk 2 880 € a znížila tržby o ▼61 % na 6,2 tisíc eur.

Tržby

6 244 €

▼ 61,4 %

Výsledok hospodárenia

2 880 €

▲ 218,0 %

Aktíva

10 850 €

▼ 31,2 %

Vlastné imanie

−1 026 €

▲ 73,7 %

Zadlženosť

109,5 %

Hrubá marža

54,3 %

Čistá marža

46,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 20 750 €. 2018: tržby 21 934 €. 2019: tržby 21 716 €. 2020: tržby 16 172 €. 2021: tržby 6 244 €.25 tis.12,5 tis.020,8 tis.21,9 tis.21,7 tis.16,2 tis.6,2 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 20 750 €. 2018: tržby 21 934 €. 2019: tržby 21 716 €. 2020: tržby 16 172 €. 2021: tržby 6 244 €.25 tis.12,5 tis.020,8 tis.21,9 tis.21,7 tis.16,2 tis.6,2 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 20 750 €. 2018: tržby 21 934 €. 2019: tržby 21 716 €. 2020: tržby 16 172 €. 2021: tržby 6 244 €.25 tis.12,5 tis.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −28 €. 2018: výsledok hospodárenia −2 006 €. 2019: výsledok hospodárenia −2 357 €. 2020: výsledok hospodárenia −2 440 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 880 €.5 tis.0−2,5 tis.−28−2 tis.−2,4 tis.−2,4 tis.+2,9 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −28 €. 2018: výsledok hospodárenia −2 006 €. 2019: výsledok hospodárenia −2 357 €. 2020: výsledok hospodárenia −2 440 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 880 €.5 tis.0−2,5 tis.−28−2 tis.−2,4 tis.−2,4 tis.+2,9 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −28 €. 2018: výsledok hospodárenia −2 006 €. 2019: výsledok hospodárenia −2 357 €. 2020: výsledok hospodárenia −2 440 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 880 €.5 tis.0−2,5 tis.−28201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 16 442 €, vlastné imanie 2 895 €. 2018: aktíva 9 068 €, vlastné imanie 888 €. 2019: aktíva 2 570 €, vlastné imanie −1 468 €. 2020: aktíva 15 768 €, vlastné imanie −3 908 €. 2021: aktíva 10 850 €, vlastné imanie −1 026 €.20 tis.0−5 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 16 442 €, vlastné imanie 2 895 €. 2018: aktíva 9 068 €, vlastné imanie 888 €. 2019: aktíva 2 570 €, vlastné imanie −1 468 €. 2020: aktíva 15 768 €, vlastné imanie −3 908 €. 2021: aktíva 10 850 €, vlastné imanie −1 026 €.20 tis.0−5 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 16 442 €, vlastné imanie 2 895 €. 2018: aktíva 9 068 €, vlastné imanie 888 €. 2019: aktíva 2 570 €, vlastné imanie −1 468 €. 2020: aktíva 15 768 €, vlastné imanie −3 908 €. 2021: aktíva 10 850 €, vlastné imanie −1 026 €.20 tis.0−5 tis.20172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 14 233 €, zásoby 0 €, pohľadávky 307 €, finančné účty 1 902 €. 2018: dlhodobý majetok 8 133 €, zásoby 0 €, pohľadávky 115 €, finančné účty 820 €. 2019: dlhodobý majetok 2 033 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 537 €. 2020: dlhodobý majetok 11 750 €, zásoby 0 €, pohľadávky 731 €, finančné účty 3 287 €. 2021: dlhodobý majetok 8 750 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 542 €, finančné účty 558 €.20 tis.10 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 14 233 €, zásoby 0 €, pohľadávky 307 €, finančné účty 1 902 €. 2018: dlhodobý majetok 8 133 €, zásoby 0 €, pohľadávky 115 €, finančné účty 820 €. 2019: dlhodobý majetok 2 033 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 537 €. 2020: dlhodobý majetok 11 750 €, zásoby 0 €, pohľadávky 731 €, finančné účty 3 287 €. 2021: dlhodobý majetok 8 750 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 542 €, finančné účty 558 €.20 tis.10 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 14 233 €, zásoby 0 €, pohľadávky 307 €, finančné účty 1 902 €. 2018: dlhodobý majetok 8 133 €, zásoby 0 €, pohľadávky 115 €, finančné účty 820 €. 2019: dlhodobý majetok 2 033 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 537 €. 2020: dlhodobý majetok 11 750 €, zásoby 0 €, pohľadávky 731 €, finančné účty 3 287 €. 2021: dlhodobý majetok 8 750 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 542 €, finančné účty 558 €.20 tis.10 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 2 895 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 13 547 €. 2018: vlastné imanie 888 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 180 €. 2019: vlastné imanie −1 468 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 038 €. 2020: vlastné imanie −3 908 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 676 €. 2021: vlastné imanie −1 026 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 876 €.20 tis.0−5 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 2 895 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 13 547 €. 2018: vlastné imanie 888 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 180 €. 2019: vlastné imanie −1 468 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 038 €. 2020: vlastné imanie −3 908 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 676 €. 2021: vlastné imanie −1 026 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 876 €.20 tis.0−5 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 2 895 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 13 547 €. 2018: vlastné imanie 888 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 180 €. 2019: vlastné imanie −1 468 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 038 €. 2020: vlastné imanie −3 908 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 676 €. 2021: vlastné imanie −1 026 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 876 €.20 tis.0−5 tis.20172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 275 €. 2019: daň z príjmu 114 €. 2020: daň z príjmu 66 €. 2021: daň z príjmu 508 €.1 tis.50004802751146650820172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 275 €. 2019: daň z príjmu 114 €. 2020: daň z príjmu 66 €. 2021: daň z príjmu 508 €.1 tis.50004802751146650820172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 275 €. 2019: daň z príjmu 114 €. 2020: daň z príjmu 66 €. 2021: daň z príjmu 508 €.1 tis.50004802751146650820172018201920202021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby20,8 tis.21,9 tis.21,7 tis.16,2 tis.6,2 tis.
Výsledok hospodárenia−28−2 tis.−2,4 tis.−2,4 tis.2,9 tis.
Aktíva16,4 tis.9,1 tis.2,6 tis.15,8 tis.10,8 tis.
Vlastné imanie2,9 tis.888−1,5 tis.−3,9 tis.−1 tis.
Daň z príjmu48027511466508
Zadlženosť82,4 %90,2 %157,1 %124,8 %109,5 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
6,2 tis.
Výsledok hospodárenia
2,9 tis.
Aktíva
10,8 tis.
Vlastné imanie
−1 tis.
Daň z príjmu
508
Zadlženosť
109,5 %

2020

Tržby
16,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,4 tis.
Aktíva
15,8 tis.
Vlastné imanie
−3,9 tis.
Daň z príjmu
66
Zadlženosť
124,8 %

2019

Tržby
21,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,4 tis.
Aktíva
2,6 tis.
Vlastné imanie
−1,5 tis.
Daň z príjmu
114
Zadlženosť
157,1 %

2018

Tržby
21,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−2 tis.
Aktíva
9,1 tis.
Vlastné imanie
888
Daň z príjmu
275
Zadlženosť
90,2 %

2017

Tržby
20,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−28
Aktíva
16,4 tis.
Vlastné imanie
2,9 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
82,4 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API