prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

MH INVEST - SK, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36505536aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
11. 05. 200521 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
0 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MH INVEST - SK, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36505536
daňové identifikačné číslo
2022000673
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
409, 08271 Kamenica, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
11. 05. 2005
V registri
21 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 16203/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
733427
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
prípravné práce pre stavbu11. 05. 2005—
zemné práce, demolácie11. 05. 2005—
železobetonárske a betonárske práce11. 05. 2005—
montáž sadrokartónu11. 05. 2005—
lešenárske práce11. 05. 2005—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)11. 05. 2005—
sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti11. 05. 2005—
maliarske a natieračské práce11. 05. 2005—
výroba kovových konštrukcií a ich častí11. 05. 2005—
omietkárske práce11. 05. 2005—
murárstvo16. 01. 2013—
poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve16. 01. 2013—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022000673: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022000673Obdobia daňových registráciíDIČ 2022000673: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022000673Obdobia daňových registráciíDIČ 2022000673: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022000673
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202200067310. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 prepadlo do straty −284 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−284 €

▼ 189,3 %

Aktíva

12 797 €

▼ 2,4 %

Vlastné imanie

11 227 €

▼ 2,5 %

Zadlženosť

12,3 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €.1100000020192020202120222023Tržby2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €.1100000020192020202120222023Tržby2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €.1100000020192020202120222023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 134 €. 2020: výsledok hospodárenia −348 €. 2021: výsledok hospodárenia 590 €. 2022: výsledok hospodárenia 318 €. 2023: výsledok hospodárenia −284 €.1 tis.0−500+134−348+590+318−28420192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 134 €. 2020: výsledok hospodárenia −348 €. 2021: výsledok hospodárenia 590 €. 2022: výsledok hospodárenia 318 €. 2023: výsledok hospodárenia −284 €.1 tis.0−500+134−348+590+318−28420192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 134 €. 2020: výsledok hospodárenia −348 €. 2021: výsledok hospodárenia 590 €. 2022: výsledok hospodárenia 318 €. 2023: výsledok hospodárenia −284 €.1 tis.0−500+134−348+590+318−28420192020202120222023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 12 521 €, vlastné imanie 10 951 €. 2020: aktíva 12 173 €, vlastné imanie 10 603 €. 2021: aktíva 12 764 €, vlastné imanie 11 194 €. 2022: aktíva 13 107 €, vlastné imanie 11 511 €. 2023: aktíva 12 797 €, vlastné imanie 11 227 €.20 tis.10 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 12 521 €, vlastné imanie 10 951 €. 2020: aktíva 12 173 €, vlastné imanie 10 603 €. 2021: aktíva 12 764 €, vlastné imanie 11 194 €. 2022: aktíva 13 107 €, vlastné imanie 11 511 €. 2023: aktíva 12 797 €, vlastné imanie 11 227 €.20 tis.10 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 12 521 €, vlastné imanie 10 951 €. 2020: aktíva 12 173 €, vlastné imanie 10 603 €. 2021: aktíva 12 764 €, vlastné imanie 11 194 €. 2022: aktíva 13 107 €, vlastné imanie 11 511 €. 2023: aktíva 12 797 €, vlastné imanie 11 227 €.20 tis.10 tis.020192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 12 521 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 12 173 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 12 764 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 13 107 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 12 797 €.20 tis.10 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 12 521 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 12 173 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 12 764 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 13 107 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 12 797 €.20 tis.10 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 12 521 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 12 173 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 12 764 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 13 107 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 12 797 €.20 tis.10 tis.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 10 951 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 570 €. 2020: vlastné imanie 10 603 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 570 €. 2021: vlastné imanie 11 194 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 570 €. 2022: vlastné imanie 11 511 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 596 €. 2023: vlastné imanie 11 227 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 570 €.20 tis.10 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 10 951 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 570 €. 2020: vlastné imanie 10 603 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 570 €. 2021: vlastné imanie 11 194 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 570 €. 2022: vlastné imanie 11 511 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 596 €. 2023: vlastné imanie 11 227 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 570 €.20 tis.10 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 10 951 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 570 €. 2020: vlastné imanie 10 603 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 570 €. 2021: vlastné imanie 11 194 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 570 €. 2022: vlastné imanie 11 511 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 596 €. 2023: vlastné imanie 11 227 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 570 €.20 tis.10 tis.020192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 26 €. 2023: daň z príjmu 0 €.5025000026020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 26 €. 2023: daň z príjmu 0 €.5025000026020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 26 €. 2023: daň z príjmu 0 €.5025000026020192020202120222023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby00000
Výsledok hospodárenia134−348590318−284
Aktíva12,5 tis.12,2 tis.12,8 tis.13,1 tis.12,8 tis.
Vlastné imanie11 tis.10,6 tis.11,2 tis.11,5 tis.11,2 tis.
Daň z príjmu000260
Zadlženosť12,5 %12,9 %12,3 %12,2 %12,3 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−284
Aktíva
12,8 tis.
Vlastné imanie
11,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
12,3 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
318
Aktíva
13,1 tis.
Vlastné imanie
11,5 tis.
Daň z príjmu
26
Zadlženosť
12,2 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
590
Aktíva
12,8 tis.
Vlastné imanie
11,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
12,3 %

2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−348
Aktíva
12,2 tis.
Vlastné imanie
10,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
12,9 %

2019

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
134
Aktíva
12,5 tis.
Vlastné imanie
11 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
12,5 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API