Súhrn
- Vznik
- 08. 04. 200521 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 113 703 €2014
- Oznámenia
- 2020 oznámení vo Vestníku
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ROPO SK, s.r.o. v konkurze
- identifikačné číslo organizácie
- 36504424
- daňové identifikačné číslo
- 2021981808
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Duchnovičovo námestie 1, 08001 Prešov, Slovenská republika
- Územie
- Prešovokres PrešovPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 08. 04. 2005
- V registri
- 21 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 16088/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 688898
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) | 08. 04. 2005 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 08. 04. 2005 | — |
| sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti | 08. 04. 2005 | — |
| poradenská činnosť v oblasti výpočtovej techniky a informačných systémov | 08. 04. 2005 | — |
| automatizované spracovanie dát | 08. 04. 2005 | — |
| fotografické služby; zhotovovanie videozáznamov | 08. 04. 2005 | — |
| poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom | 08. 04. 2005 | — |
| poradenské služby v oblasti programov na spracovanie dát | 08. 04. 2005 | — |
| montáž, oprava, údržba elektrických zariadení v rozsahu: A - objekty bez nebezpečenstva výbuchu; E2 - zariadenia s napätím do 1000 V vrátane bleskozvodov | 08. 04. 2005 | — |
| výkon činnosti stavbyvedúceho - pozemné stavby | 08. 04. 2005 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 08. 04. 2005 | — |
| uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien | 08. 04. 2005 | — |
| maliarske a natieračské práce | 08. 04. 2005 | — |
| montáž sadrokartónu | 08. 04. 2005 | — |
| zemné práce, prípravné práce pre stavbu, demolačné práce | 08. 04. 2005 | — |
| zváračské práce | 08. 04. 2005 | — |
| upratovacie služby | 08. 04. 2005 | — |
| oprava a údržba kancelárskych elektrických strojov a prístrojov a elektrických strojov a prístrojov pre domácnosť | 08. 04. 2005 | — |
| opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených elektrických zariadení Trieda objektov: A - objekty bez nebezpečenstva výbuchu B - objekty s nebezpečenstvom výbuchu Skupina el. zariadení: E1.1 - elektrické zariadenia s napätím do 52 kV vrátane bleskozvodov | 25. 03. 2009 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021981808 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Union zdravotná poisťovňa Všeobecná zdravotná poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | od 25. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 31. 10. 2026.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2014 dosiahla výsledok hospodárenia 2 461 926 € a dosiahla tržby 113,7 tisíc eur.
Tržby
113 703 €
Výsledok hospodárenia
2 461 926 €
Aktíva
405 066 €
Vlastné imanie
−743 695 €
Zadlženosť
283,4 %
Hrubá marža
2 167,8 %
Čistá marža
2 165,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|
| Tržby | 113,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 2,46 mil. |
| Aktíva | 405,1 tis. |
| Vlastné imanie | −743,7 tis. |
| Daň z príjmu | 2,9 tis. |
| Zadlženosť | 283,4 % |
2014
- Tržby
- 113,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,46 mil.
- Aktíva
- 405,1 tis.
- Vlastné imanie
- −743,7 tis.
- Daň z príjmu
- 2,9 tis.
- Zadlženosť
- 283,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Obchodný vestník
20 oznámení
30. 10. 2026
Iné zverejnenie konkurz
29. 06. 2026
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
01. 06. 2026
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
04. 05. 2026
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
28. 04. 2026
Iné zverejnenie konkurz
25. 03. 2026
Iné zverejnenie konkurz
17. 03. 2026
Iné zverejnenie konkurz
16. 03. 2026
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
29. 01. 2026
Iné zverejnenie konkurz
19. 01. 2026
Vylúčenie súpisovej zložky majetku zo súpisu konkurz
19. 01. 2026
Vylúčenie súpisovej zložky majetku zo súpisu konkurz
23. 06. 2025
Oznámenie čísla účtu na popieranie pohľadávok konkurz
17. 06. 2025
Doplnenie súpisu všeobecnej podstaty konkurz
22. 07. 2024
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
17. 04. 2023
Uznesenie konkurz
27. 01. 2023
Oznam o tom, kde a kedy možno nahliadať do spisu konkurz
23. 01. 2023
Uznesenie konkurz
25. 10. 2017
Oznam súdu konkurz
26. 09. 2017
Uznesenie konkurz
24. 04. 2017
Oznam súdu konkurz
Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.
06
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
07
Prepojenia
08
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
09
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
| Obchodný vestník | Obchodný vestník | Podmienky Obchodného vestníka povinná doložka | justice.gov.sk/ov |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 31. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.