prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

Bardejovská mliekareň I. s. r. o. v konkurze

identifikačné číslo organizácie 36504351aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
02. 04. 200521 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
189 705 €2022
Oznámenia
2020 oznámení vo Vestníku

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Bardejovská mliekareň I. s. r. o. v konkurze
identifikačné číslo organizácie
36504351
daňové identifikačné číslo
2021993270
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Perličková 12490/17, 82106 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
02. 04. 2005
V registri
21 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 178375/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
619536
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poľnohospodárska prvovýroba02. 04. 2005—
poľnohospodárstvo vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja02. 04. 2005—
prenájom poľnohospodárskych strojov a zariadení02. 04. 2005—
prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom02. 04. 2005—
veľkoobchod v rozsahu voľných živností02. 04. 2005—
maloobchod v rozsahu voľných živností02. 04. 2005—
sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností02. 04. 2005—
demolácie, búracie práce a prípravné práce pre stavbu02. 04. 2005—
výroba a spracovanie rastlinných olejov a tukov02. 04. 2005—
úprava vodných tokov, záhradných a trávnatých porastov02. 04. 2005—
výroba betónových zmesí a výrobkov z betónu02. 04. 2005—
faktoring a forfaiting02. 04. 2005—
poradenská činnosť v rozsahu podnikania02. 04. 2005—
aranžerské služby02. 04. 2005—
montáž sadrokartónov02. 04. 2005—
lešenárske práce02. 04. 2005—
maliarske a natieračské práce02. 04. 2005—
vedenie účtovníctva02. 04. 2005—
obkladanie stien a kladenie dlážkových krytín02. 04. 2005—
krajčírske práce02. 04. 2005—
reklamná činnosť02. 04. 2005—
zámočníctvo02. 04. 2005—
kovoobrábanie02. 04. 2005—
príprava a predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov02. 04. 2005—
výroba drevených obalov, paliet a podlažiek02. 04. 2005—
upratovacie práce02. 04. 2005—
kancelárske a sekretárske služby (vrátane kopírovacích)02. 04. 2005—
výroba mliečnych výrobkov24. 09. 2015—
diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel10. 01. 2020—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 28. 07. 2017 do 04. 03. 2024 · na vlastnú žiadosť
Oprávnená osoba
Tkáč & Partners, s.r.o. · od 22. 11. 2022

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021993270: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021993270Obdobia daňových registráciíDIČ 2021993270: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021993270Obdobia daňových registráciíDIČ 2021993270: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021993270
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202199327010. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 znížila zisk o ▼79 % na 678 € a znížila tržby o ▼75 % na 189,7 tisíc eur.

Tržby

189 705 €

▼ 75,4 %

Výsledok hospodárenia

678 €

▼ 78,9 %

Aktíva

5 745 726 €

▲ 10,2 %

Vlastné imanie

2 302 925 €

▲ 15,5 %

Zadlženosť

47,7 %

Hrubá marža

0,4 %

Čistá marža

0,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 875 927 €. 2019: tržby 1 420 203 €. 2020: tržby 1 183 706 €. 2021: tržby 769 985 €. 2022: tržby 189 705 €.2 mil.1 mil.0875,9 tis.1,42 mil.1,18 mil.770 tis.189,7 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 875 927 €. 2019: tržby 1 420 203 €. 2020: tržby 1 183 706 €. 2021: tržby 769 985 €. 2022: tržby 189 705 €.2 mil.1 mil.0875,9 tis.1,42 mil.1,18 mil.770 tis.189,7 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 875 927 €. 2019: tržby 1 420 203 €. 2020: tržby 1 183 706 €. 2021: tržby 769 985 €. 2022: tržby 189 705 €.2 mil.1 mil.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 66 568 €. 2019: výsledok hospodárenia 18 931 €. 2020: výsledok hospodárenia 6 940 €. 2021: výsledok hospodárenia 3 213 €. 2022: výsledok hospodárenia 678 €.100 tis.50 tis.0+66,6 tis.+18,9 tis.+6,9 tis.+3,2 tis.+67820182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 66 568 €. 2019: výsledok hospodárenia 18 931 €. 2020: výsledok hospodárenia 6 940 €. 2021: výsledok hospodárenia 3 213 €. 2022: výsledok hospodárenia 678 €.100 tis.50 tis.0+66,6 tis.+18,9 tis.+6,9 tis.+3,2 tis.+67820182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 66 568 €. 2019: výsledok hospodárenia 18 931 €. 2020: výsledok hospodárenia 6 940 €. 2021: výsledok hospodárenia 3 213 €. 2022: výsledok hospodárenia 678 €.100 tis.50 tis.0+678201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 2 429 894 €, vlastné imanie 1 287 689 €. 2019: aktíva 5 356 619 €, vlastné imanie 1 306 607 €. 2020: aktíva 5 406 806 €, vlastné imanie 1 772 173 €. 2021: aktíva 5 215 556 €, vlastné imanie 1 994 603 €. 2022: aktíva 5 745 726 €, vlastné imanie 2 302 925 €.10 mil.5 mil.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 2 429 894 €, vlastné imanie 1 287 689 €. 2019: aktíva 5 356 619 €, vlastné imanie 1 306 607 €. 2020: aktíva 5 406 806 €, vlastné imanie 1 772 173 €. 2021: aktíva 5 215 556 €, vlastné imanie 1 994 603 €. 2022: aktíva 5 745 726 €, vlastné imanie 2 302 925 €.10 mil.5 mil.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 2 429 894 €, vlastné imanie 1 287 689 €. 2019: aktíva 5 356 619 €, vlastné imanie 1 306 607 €. 2020: aktíva 5 406 806 €, vlastné imanie 1 772 173 €. 2021: aktíva 5 215 556 €, vlastné imanie 1 994 603 €. 2022: aktíva 5 745 726 €, vlastné imanie 2 302 925 €.10 mil.5 mil.020182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 1 035 037 €, zásoby 685 359 €, pohľadávky 669 428 €, finančné účty 30 745 €. 2019: dlhodobý majetok 3 266 595 €, zásoby 850 298 €, pohľadávky 1 063 822 €, finančné účty 162 441 €. 2020: dlhodobý majetok 3 440 794 €, zásoby 1 013 439 €, pohľadávky 850 259 €, finančné účty 97 629 €. 2021: dlhodobý majetok 3 601 798 €, zásoby 795 851 €, pohľadávky 674 763 €, finančné účty 141 964 €. 2022: dlhodobý majetok 4 188 859 €, zásoby 1 013 357 €, pohľadávky 532 140 €, finančné účty 9 776 €.10 mil.5 mil.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 1 035 037 €, zásoby 685 359 €, pohľadávky 669 428 €, finančné účty 30 745 €. 2019: dlhodobý majetok 3 266 595 €, zásoby 850 298 €, pohľadávky 1 063 822 €, finančné účty 162 441 €. 2020: dlhodobý majetok 3 440 794 €, zásoby 1 013 439 €, pohľadávky 850 259 €, finančné účty 97 629 €. 2021: dlhodobý majetok 3 601 798 €, zásoby 795 851 €, pohľadávky 674 763 €, finančné účty 141 964 €. 2022: dlhodobý majetok 4 188 859 €, zásoby 1 013 357 €, pohľadávky 532 140 €, finančné účty 9 776 €.10 mil.5 mil.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 1 035 037 €, zásoby 685 359 €, pohľadávky 669 428 €, finančné účty 30 745 €. 2019: dlhodobý majetok 3 266 595 €, zásoby 850 298 €, pohľadávky 1 063 822 €, finančné účty 162 441 €. 2020: dlhodobý majetok 3 440 794 €, zásoby 1 013 439 €, pohľadávky 850 259 €, finančné účty 97 629 €. 2021: dlhodobý majetok 3 601 798 €, zásoby 795 851 €, pohľadávky 674 763 €, finančné účty 141 964 €. 2022: dlhodobý majetok 4 188 859 €, zásoby 1 013 357 €, pohľadávky 532 140 €, finančné účty 9 776 €.10 mil.5 mil.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 1 287 689 €, dlhodobé záväzky 433 596 €, krátkodobé záväzky 591 386 €. 2019: vlastné imanie 1 306 607 €, dlhodobé záväzky 2 130 047 €, krátkodobé záväzky 1 693 703 €. 2020: vlastné imanie 1 772 173 €, dlhodobé záväzky 1 249 596 €, krátkodobé záväzky 1 216 378 €. 2021: vlastné imanie 1 994 603 €, dlhodobé záväzky 1 116 330 €, krátkodobé záväzky 1 107 191 €. 2022: vlastné imanie 2 302 925 €, dlhodobé záväzky 1 853 632 €, krátkodobé záväzky 887 781 €.10 mil.5 mil.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 1 287 689 €, dlhodobé záväzky 433 596 €, krátkodobé záväzky 591 386 €. 2019: vlastné imanie 1 306 607 €, dlhodobé záväzky 2 130 047 €, krátkodobé záväzky 1 693 703 €. 2020: vlastné imanie 1 772 173 €, dlhodobé záväzky 1 249 596 €, krátkodobé záväzky 1 216 378 €. 2021: vlastné imanie 1 994 603 €, dlhodobé záväzky 1 116 330 €, krátkodobé záväzky 1 107 191 €. 2022: vlastné imanie 2 302 925 €, dlhodobé záväzky 1 853 632 €, krátkodobé záväzky 887 781 €.10 mil.5 mil.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 1 287 689 €, dlhodobé záväzky 433 596 €, krátkodobé záväzky 591 386 €. 2019: vlastné imanie 1 306 607 €, dlhodobé záväzky 2 130 047 €, krátkodobé záväzky 1 693 703 €. 2020: vlastné imanie 1 772 173 €, dlhodobé záväzky 1 249 596 €, krátkodobé záväzky 1 216 378 €. 2021: vlastné imanie 1 994 603 €, dlhodobé záväzky 1 116 330 €, krátkodobé záväzky 1 107 191 €. 2022: vlastné imanie 2 302 925 €, dlhodobé záväzky 1 853 632 €, krátkodobé záväzky 887 781 €.10 mil.5 mil.020182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu −29 598 €. 2019: daň z príjmu 18 274 €. 2020: daň z príjmu 25 099 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.50 tis.0−50 tis.−29,6 tis.18,3 tis.25,1 tis.0020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu −29 598 €. 2019: daň z príjmu 18 274 €. 2020: daň z príjmu 25 099 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.50 tis.0−50 tis.−29,6 tis.18,3 tis.25,1 tis.0020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu −29 598 €. 2019: daň z príjmu 18 274 €. 2020: daň z príjmu 25 099 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.50 tis.0−50 tis.0201820202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby875,9 tis.1,42 mil.1,18 mil.770 tis.189,7 tis.
Výsledok hospodárenia66,6 tis.18,9 tis.6,9 tis.3,2 tis.678
Aktíva2,43 mil.5,36 mil.5,41 mil.5,22 mil.5,75 mil.
Vlastné imanie1,29 mil.1,31 mil.1,77 mil.1,99 mil.2,3 mil.
Daň z príjmu−29,6 tis.18,3 tis.25,1 tis.00
Zadlženosť42,2 %71,4 %45,6 %42,6 %47,7 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
189,7 tis.
Výsledok hospodárenia
678
Aktíva
5,75 mil.
Vlastné imanie
2,3 mil.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
47,7 %

2021

Tržby
770 tis.
Výsledok hospodárenia
3,2 tis.
Aktíva
5,22 mil.
Vlastné imanie
1,99 mil.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
42,6 %

2020

Tržby
1,18 mil.
Výsledok hospodárenia
6,9 tis.
Aktíva
5,41 mil.
Vlastné imanie
1,77 mil.
Daň z príjmu
25,1 tis.
Zadlženosť
45,6 %

2019

Tržby
1,42 mil.
Výsledok hospodárenia
18,9 tis.
Aktíva
5,36 mil.
Vlastné imanie
1,31 mil.
Daň z príjmu
18,3 tis.
Zadlženosť
71,4 %

2018

Tržby
875,9 tis.
Výsledok hospodárenia
66,6 tis.
Aktíva
2,43 mil.
Vlastné imanie
1,29 mil.
Daň z príjmu
−29,6 tis.
Zadlženosť
42,2 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

05

Obchodný vestník

20 oznámení

  1. 21. 10. 2026

    Oznam o zvolaní schôdze veriteľov konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  2. 23. 07. 2026

    Oznámenie o zostavení zoznamu pohľadávok proti podstate a zámere zostaviť rozvrh z oddelenej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  3. 10. 04. 2026

    Oznámenie čísla účtu na popieranie pohľadávok konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  4. 01. 04. 2026

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  5. 17. 03. 2026

    Oznam o tom, kde a kedy možno nahliadať do spisu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  6. 05. 03. 2026

    Uznesenie o urcení výšky paušálnej odmeny správcu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  7. 05. 03. 2026

    Iné rozhodnutie súdu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  8. 28. 01. 2026

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  9. 26. 11. 2025

    Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  10. 27. 10. 2025

    Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  11. 23. 10. 2025

    Ukončenie prieskumu pohľadávok konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  12. 26. 09. 2025

    Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  13. 17. 09. 2025

    Súpis oddelenej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  14. 02. 09. 2025

    Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  15. 01. 09. 2025

    Súpis oddelenej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  16. 22. 08. 2025

    Oznámenie čísla účtu na popieranie pohľadávok konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  17. 22. 08. 2025

    Oznam o zvolaní schôdze veriteľov konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  18. 15. 07. 2025

    Výzva zahraničným veriteľom na prihlásenie pohľadávok konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  19. 15. 07. 2025

    Oznam o tom, kde a kedy možno nahliadať do spisu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  20. 02. 07. 2025

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

06

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

07

Prepojenia

08

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

09

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk
Obchodný vestníkObchodný vestníkPodmienky Obchodného vestníka povinná doložkajustice.gov.sk/ov

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

Tento profil cez API