Súhrn
- Vznik
- 02. 02. 200521 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 292 115 €2016
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- MAREXIA s.r.o. v likvidácii
- identifikačné číslo organizácie
- 36502421
- daňové identifikačné číslo
- 2021960094
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Jesenná 22/1139, 04001 Košice - Staré mesto, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Staré Mestookres Košice IKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 02. 02. 2005
- V registri
- 21 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 40254/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 698006
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| maloobchod v rozsahu voľných živností | 02. 02. 2005 | — |
| veľkoobchod v rozsahu voľných živností | 02. 02. 2005 | — |
| sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľných živností | 02. 02. 2005 | — |
| izolácia kovových konštrukcií proti vlhkosti | 02. 02. 2005 | — |
| prenájom nehnuteľností | 02. 02. 2005 | — |
| finančný leasing | 02. 02. 2005 | — |
| sprostredkovanie dopravy | 02. 02. 2005 | — |
| preklad nákladov, skladovanie | 02. 02. 2005 | — |
| ubytovacie služby v rozsahu voľných živností | 02. 02. 2005 | — |
| príprava a predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov | 02. 02. 2005 | — |
| oprava bicyklov | 02. 02. 2005 | — |
| servis športového náradia | 02. 02. 2005 | — |
| stáčanie prírodnej minerálnej a pitnej vody do fliaš | 02. 02. 2005 | — |
| výroba kancelárskych a školských potrieb z papiera | 02. 02. 2005 | — |
| výroba akumulátorov, primárnych článkov a batérií | 02. 02. 2005 | — |
| výroba káblov a vodičov | 02. 02. 2005 | — |
| kancelárske a sekretárske služby (vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb) | 02. 02. 2005 | — |
| reklamná a propagačná činnosť | 02. 02. 2005 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 02. 02. 2005 | — |
| poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom | 02. 02. 2005 | — |
| prenájom kancelárskych strojov a zariadení vrátane elektronických zariadení na spracovanie údajov | 02. 02. 2005 | — |
| podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľných živností | 02. 02. 2005 | — |
| prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu, bazén, sauna, fitnes, solárium | 02. 02. 2005 | — |
| prevádzka športových zariadení - tenisové a squasshové kurty, telocvičňa, ihriská | 02. 02. 2005 | — |
| upratovacie a čistiace práce | 02. 02. 2005 | — |
| vedenie účtovníctva | 02. 02. 2005 | — |
| organizovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí | 02. 02. 2005 | — |
| faktoring a forfaiting | 02. 02. 2005 | — |
| prevádzkovanie rekreačných pláži | 02. 02. 2005 | — |
| prenájom odstavných plôch - správa parkoviska | 02. 02. 2005 | — |
| jednoduchá drevovýroba | 02. 02. 2005 | — |
| sadovnícke úpravy a údržba zelene | 02. 02. 2005 | — |
| výroba - bytové doplnky, reklamné predmety, polotovary | 02. 02. 2005 | — |
| montáž polystyrénových systémov | 02. 02. 2005 | — |
| montáž sadrokartónov | 02. 02. 2005 | — |
| zemné búracie a demolačné práce | 02. 02. 2005 | — |
| prípravné práce pre stavbu | 02. 02. 2005 | — |
| výroba jednoduchých výrobkov z kovu | 02. 02. 2005 | — |
| natieračské práce | 02. 02. 2005 | — |
| prenájom a leasing osobných a nákladných áut, stavebných strojov, zariadení a strojových základných prostriedkov | 02. 02. 2005 | — |
| výroba plastových okien | 02. 02. 2005 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021960094 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2016 prepadlo do straty −125 871 € a zvýšila tržby o ▲151 % na 292,1 tisíc eur.
Tržby
292 115 €
▲ 150,5 %Výsledok hospodárenia
−125 871 €
▼ 10 722,0 %Aktíva
346 546 €
▲ 26,5 %Vlastné imanie
−84 299 €
▼ 311,7 %Zadlženosť
124,3 %
Hrubá marža
−42,8 %
Čistá marža
−43,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|
| Tržby | 356,4 tis. | 116,6 tis. | 292,1 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 2,6 tis. | 1,2 tis. | −125,9 tis. |
| Aktíva | 759,6 tis. | 273,8 tis. | 346,5 tis. |
| Vlastné imanie | 38,6 tis. | 39,8 tis. | −84,3 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 960 | 960 |
| Zadlženosť | 94,9 % | 85,5 % | 124,3 % |
2016
- Tržby
- 292,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −125,9 tis.
- Aktíva
- 346,5 tis.
- Vlastné imanie
- −84,3 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 124,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 116,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,2 tis.
- Aktíva
- 273,8 tis.
- Vlastné imanie
- 39,8 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 85,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 356,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,6 tis.
- Aktíva
- 759,6 tis.
- Vlastné imanie
- 38,6 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 94,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.