Súhrn
- Vznik
- 18. 01. 200521 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 24 839 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- CENTRUM SLUŽIEB, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36501816
- daňové identifikačné číslo
- 2021943726
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Francisciho 3288/35, 05801 Poprad, Slovenská republika
- Územie
- Popradokres PopradPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 18. 01. 2005
- V registri
- 21 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 15819/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 700182
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| maloobchod v rozsahu voľných živností | 18. 01. 2005 | — |
| veľkoobchod v rozsahu voľných živností | 18. 01. 2005 | — |
| sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živností | 18. 01. 2005 | — |
| reklamná, inzertná a propagačná činnosť | 18. 01. 2005 | — |
| prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov s poskytovaním aj iných než základných služieb spojených s prenájmom | 18. 01. 2005 | — |
| komisionálny predaj v rozsahu voľných živností | 18. 01. 2005 | — |
| organizovanie kurzov, školení, kultúrnych, športových a spoločenských podujatí | 18. 01. 2005 | — |
| upratovacie služby | 18. 01. 2005 | — |
| stolárstvo | 18. 01. 2005 | — |
| príprava a predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov | 18. 01. 2005 | — |
| príprava a predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh, ako aj bezmäsitých jedál | 18. 01. 2005 | — |
| príprava a predaj na priamu konzumáciu jedál, nápojov a a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 18. 01. 2005 | — |
| ubytovacie služby v rozsahu voľných živností | 18. 01. 2005 | — |
| prenájom hnuteľného majetku v rozsahu voľných živností | 18. 01. 2005 | — |
| prenájom motorových vozidiel | 18. 01. 2005 | — |
| skladovanie | 18. 01. 2005 | — |
| automatizované spracovanie údajov | 18. 01. 2005 | — |
| posyktovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom | 18. 01. 2005 | — |
| služby súvisiace s činnosťou databanky | 18. 01. 2005 | — |
| dizajnérska činnosť | 18. 01. 2005 | — |
| grafické práce na počítači | 18. 01. 2005 | — |
| vydavateľské činnosti | 18. 01. 2005 | — |
| fotografické služby | 18. 01. 2005 | — |
| kopírovanie tlačív | 18. 01. 2005 | — |
| prevádzkovanie odstavných plôch pre motorové vozidlá | 18. 01. 2005 | — |
| odťahovacia služba | 18. 01. 2005 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 18. 01. 2005 | — |
| osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje deväť osôb vrátane vodiča s výnimkou vozidiel taxislužby | 18. 01. 2005 | — |
| hudobná produkcia reprodukovanej hudby | 18. 01. 2005 | — |
| kancelárske a sekretárske služby | 18. 01. 2005 | — |
| prekladateľské a tlmočnícke služby | 18. 01. 2005 | — |
| predaj pomocou automatov obsluhovaných zákazníkom v rozsahu voľných živností | 18. 01. 2005 | — |
| finančný leasing | 18. 01. 2005 | — |
| faktoring a forfaiting | 18. 01. 2005 | — |
| podnikateľské poradenstvo v oblasti marketingu a prieskumu trhu | 18. 01. 2005 | — |
| inžinierska činnosť v rozsahu voľných živností | 18. 01. 2005 | — |
| konštruktérska činnosť | 18. 01. 2005 | — |
| prípravné práce pre stavbu | 18. 01. 2005 | — |
| rozpočtové práce v stavebníctve - kalkulácia stavieb | 18. 01. 2005 | — |
| maliarske a natieračské práce | 18. 01. 2005 | — |
| prevádzkovanie lyžiarskych vlekov | 18. 01. 2005 | — |
| prevádzkovanie tenisových kurtov | 18. 01. 2005 | — |
| donášková služba v rozsahu voľných živností | 18. 01. 2005 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2021943726 | 11. 09. 2026 | 01. 10. 2026 | 30. 09. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 14. 02. 2005 |
| daňové identifikačné číslo | 2021943726 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 10. 2026 (rok porušenia 2026).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 prepadlo do straty −9 815 € a znížila tržby o ▼60 % na 24,8 tisíc eur.
Tržby
24 839 €
▼ 59,8 %Výsledok hospodárenia
−9 815 €
▼ 247,2 %Aktíva
12 399 €
▼ 76,8 %Vlastné imanie
6 205 €
▼ 61,3 %Zadlženosť
50,0 %
Hrubá marža
−39,5 %
Čistá marža
−39,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 31,4 tis. | 29,3 tis. | 49,3 tis. | 61,7 tis. | 24,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −177 | −1 tis. | −527 | 6,7 tis. | −9,8 tis. |
| Aktíva | 68,6 tis. | 32,6 tis. | 42,5 tis. | 53,5 tis. | 12,4 tis. |
| Vlastné imanie | 10,9 tis. | 9,9 tis. | 9,3 tis. | 16 tis. | 6,2 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 1,4 tis. | 0 |
| Zadlženosť | 84,1 % | 69,7 % | 78,0 % | 70,0 % | 50,0 % |
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 24,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −9,8 tis.
- Aktíva
- 12,4 tis.
- Vlastné imanie
- 6,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 50,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 61,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,7 tis.
- Aktíva
- 53,5 tis.
- Vlastné imanie
- 16 tis.
- Daň z príjmu
- 1,4 tis.
- Zadlženosť
- 70,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 49,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −527
- Aktíva
- 42,5 tis.
- Vlastné imanie
- 9,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 78,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 29,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1 tis.
- Aktíva
- 32,6 tis.
- Vlastné imanie
- 9,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 69,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 31,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −177
- Aktíva
- 68,6 tis.
- Vlastné imanie
- 10,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 84,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.