Súhrn
- Vznik
- 21. 09. 200422 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 186 €01/2026 — 02/2026
- Oznámenia
- 2020 oznámení vo Vestníku
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Tatranská sladovňa, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36497622
- daňové identifikačné číslo
- 2021876087
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2021876087
- Sídlo
- Murgašova 1, 05880 Poprad, Slovenská republika
- Územie
- Popradokres PopradPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 21. 09. 2004
- V registri
- 22 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 15364/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 605742
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností | 21. 09. 2004 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností | 21. 09. 2004 | — |
| výroba a predaj sladu | 21. 09. 2004 | — |
| sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľných živností | 21. 09. 2004 | — |
| výroba nealkoholických nápojov a sirupov v rozsahu voľných živností | 21. 09. 2004 | — |
| činnosť organizačných a ekonomických poradcov | 21. 09. 2004 | — |
| vedenie účtovníctva | 21. 09. 2004 | — |
| administratívne práce | 21. 09. 2004 | — |
| reklamná a propagačná činnosť | 21. 09. 2004 | — |
| organizovanie školení, seminárov a výstav | 21. 09. 2004 | — |
| vydavateľská činnosť | 21. 09. 2004 | — |
| faktoring a forfaiting | 21. 09. 2004 | — |
| poradenská činnosť v oblasti marketingu | 21. 09. 2004 | — |
| prenájom nehnuteľností s poskytovaním aj iných ako základných služieb spojených s prenájmom | 21. 09. 2004 | — |
| obstarávateľské služby spojené so správou bytového fondu a nebytového fondu | 21. 09. 2004 | — |
| čistiace práce v rozsahu voľných živností | 21. 09. 2004 | — |
| upratovacie práce | 21. 09. 2004 | — |
| medzinárodná cestná preprava tovaru | 06. 06. 2008 | — |
| vnútroštátna nákladná cestná doprava | 06. 06. 2008 | — |
| skladovanie | 06. 06. 2008 | — |
| výroba kŕmnych zmesí | 06. 06. 2008 | — |
| podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 06. 06. 2008 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 06. 06. 2008 | — |
| nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenie | 06. 06. 2008 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 06. 06. 2008 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 24. 10. 2017 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 24. 10. 2017 | — |
| poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 24. 10. 2017 | — |
| sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 24. 10. 2017 | — |
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 23. 02. 2021 | — |
| Výroba potravinárskych výrobkov | 23. 02. 2021 | — |
| Správa registratúry | 05. 01. 2022 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- už nie je partnerom · bol zapísaný od 04. 04. 2017 do 30. 01. 2025 · na vlastnú žiadosť
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2021876087 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 27. 09. 2004 |
| daňové identifikačné číslo | 2021876087 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 01. 05. 2026, rok porušenia 2026).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 01/2026 — 02/2026 znížila stratu na −92 293 € a znížila tržby o ▼100 % na 186 €.
Tržby
186 €
▼ 100,0 %Výsledok hospodárenia
−92 293 €
▲ 97,0 %Aktíva
5 854 788 €
▼ 1,3 %Vlastné imanie
−2 574 613 €
▼ 3,7 %Zadlženosť
110,2 %
Hrubá marža
−49 589,8 %
Čistá marža
−49 619,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok | 01/2026 — 02/2026Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 7,84 mil. | 8,11 mil. | 4,7 mil. | 1,48 mil. | 186 |
| Výsledok hospodárenia | 211,6 tis. | 40,8 tis. | −1,38 mil. | −3,04 mil. | −92,3 tis. |
| Aktíva | 13,19 mil. | 11,68 mil. | 9,43 mil. | 5,93 mil. | 5,85 mil. |
| Vlastné imanie | 2,43 mil. | 2,47 mil. | 776 tis. | −2,48 mil. | −2,57 mil. |
| Daň z príjmu | 1,2 tis. | 4,8 tis. | 3,8 tis. | 3,8 tis. | 56 |
| Zadlženosť | 55,9 % | 55,0 % | 68,5 % | 107,9 % | 110,2 % |
aj 2014–2021 — v pláne Štandard
01/2026 — 02/2026
- Tržby
- 186
- Výsledok hospodárenia
- −92,3 tis.
- Aktíva
- 5,85 mil.
- Vlastné imanie
- −2,57 mil.
- Daň z príjmu
- 56
- Zadlženosť
- 110,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2025
- Tržby
- 1,48 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −3,04 mil.
- Aktíva
- 5,93 mil.
- Vlastné imanie
- −2,48 mil.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 107,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 4,7 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −1,38 mil.
- Aktíva
- 9,43 mil.
- Vlastné imanie
- 776 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 68,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 8,11 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 40,8 tis.
- Aktíva
- 11,68 mil.
- Vlastné imanie
- 2,47 mil.
- Daň z príjmu
- 4,8 tis.
- Zadlženosť
- 55,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 7,84 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 211,6 tis.
- Aktíva
- 13,19 mil.
- Vlastné imanie
- 2,43 mil.
- Daň z príjmu
- 1,2 tis.
- Zadlženosť
- 55,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2021 — v pláne Štandard
05
Obchodný vestník
20 oznámení
28. 10. 2026
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
27. 10. 2026
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
20. 10. 2026
Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz
13. 08. 2026
Uznesenie o urcení výšky paušálnej odmeny správcu konkurz
16. 07. 2026
Oznam o tom, kde a kedy možno nahliadať do spisu konkurz
15. 07. 2026
Uznesenie o odvolaní správcu a ustanovení nového správcu na návrh schôdze veritelov konkurz
04. 06. 2026
Ukončenie prieskumu pohľadávok konkurz
22. 05. 2026
Oznámenie o zverejnení súpisu majetku konkurz
22. 05. 2026
Oznámenie o zverejnení súpisu majetku konkurz
22. 05. 2026
Súpis všeobecnej podstaty konkurz
18. 05. 2026
Oznam o zvolaní schôdze veriteľov konkurz
18. 05. 2026
Oznam o zvolaní schôdze veriteľov konkurz
08. 05. 2026
Uznesenie o predlžení lehoty na popretie pohladávok konkurz
05. 05. 2026
Ukončenie prihlasovania pohľadávok konkurz
27. 04. 2026
Uznesenie o predlžení lehoty správcovi na vyhotovenie súpisu majetku podstát konkurz
20. 04. 2026
Oznam o zvolaní schôdze veriteľov konkurz
27. 02. 2026
Výzva zahraničným veriteľom na prihlásenie pohľadávok konkurz
27. 02. 2026
Oznámenie čísla účtu na popieranie pohľadávok konkurz
27. 02. 2026
Oznam o tom, kde a kedy možno nahliadať do spisu konkurz
23. 02. 2026
Uznesenie o vyhlásení konkurzu na návrh veritela konkurz
Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.
06
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
07
Prepojenia
08
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
09
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
| Obchodný vestník | Obchodný vestník | Podmienky Obchodného vestníka povinná doložka | justice.gov.sk/ov |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.