prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

ENIO plus s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36493635aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
08. 05. 200422 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
151 525 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ENIO plus s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36493635
daňové identifikačné číslo
2021960446
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
08. 05. 2004
V registri
22 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 172088/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
723722
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
maloobchod v rozsahu voľných živností08. 05. 2004—
veľkoobchod v rozsahu voľných živností08. 05. 2004—
sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti08. 05. 2004—
vydavateľská činnosť08. 05. 2004—
reklamná činnosť08. 05. 2004—
prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu08. 05. 2004—
kancelárske a sekretárske služby08. 05. 2004—
poradenská činnosť v rozsahu podnikania08. 05. 2004—
usporadúvanie kultúrnych a spoločenských podujatí08. 05. 2004—
príprava a predaj na priamu konzumáciu jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok08. 05. 2004—
upratovacie práce08. 05. 2004—
baliace činnosti08. 05. 2004—
skladovanie a uskladňovanie08. 05. 2004—
ťažba, približovanie a zvoz dreva08. 05. 2004—
prenájom automobilov08. 05. 2004—
príprava a predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov08. 05. 2004—
výkon povolania prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy09. 04. 2014—
Vedenie účtovníctva09. 04. 2014—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021960446: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021960446Obdobia daňových registráciíDIČ 2021960446: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021960446Obdobia daňových registráciíDIČ 2021960446: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021960446
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202196044610. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 prepadlo do straty −35 610 € a zvýšila tržby o ▲19 % na 151,5 tisíc eur.

Tržby

151 525 €

▲ 19,4 %

Výsledok hospodárenia

−35 610 €

▼ 5 005,0 %

Aktíva

45 023 €

▼ 53,9 %

Vlastné imanie

−2 068 €

▼ 106,2 %

Zadlženosť

104,6 %

Hrubá marža

−23,5 %

Čistá marža

−23,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 205 257 €. 2019: tržby 141 567 €. 2020: tržby 139 878 €. 2021: tržby 126 915 €. 2022: tržby 151 525 €.250 tis.125 tis.0205,3 tis.141,6 tis.139,9 tis.126,9 tis.151,5 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 205 257 €. 2019: tržby 141 567 €. 2020: tržby 139 878 €. 2021: tržby 126 915 €. 2022: tržby 151 525 €.250 tis.125 tis.0205,3 tis.141,6 tis.139,9 tis.126,9 tis.151,5 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 205 257 €. 2019: tržby 141 567 €. 2020: tržby 139 878 €. 2021: tržby 126 915 €. 2022: tržby 151 525 €.250 tis.125 tis.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 1 659 €. 2019: výsledok hospodárenia 825 €. 2020: výsledok hospodárenia 6 112 €. 2021: výsledok hospodárenia 726 €. 2022: výsledok hospodárenia −35 610 €.10 tis.0−50 tis.+1,7 tis.+825+6,1 tis.+726−35,6 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 1 659 €. 2019: výsledok hospodárenia 825 €. 2020: výsledok hospodárenia 6 112 €. 2021: výsledok hospodárenia 726 €. 2022: výsledok hospodárenia −35 610 €.10 tis.0−50 tis.+1,7 tis.+825+6,1 tis.+726−35,6 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 1 659 €. 2019: výsledok hospodárenia 825 €. 2020: výsledok hospodárenia 6 112 €. 2021: výsledok hospodárenia 726 €. 2022: výsledok hospodárenia −35 610 €.10 tis.0−50 tis.201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 60 730 €, vlastné imanie −21 122 €. 2019: aktíva 57 193 €, vlastné imanie 26 703 €. 2020: aktíva 80 928 €, vlastné imanie 32 815 €. 2021: aktíva 97 702 €, vlastné imanie 33 541 €. 2022: aktíva 45 023 €, vlastné imanie −2 068 €.100 tis.0−25 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 60 730 €, vlastné imanie −21 122 €. 2019: aktíva 57 193 €, vlastné imanie 26 703 €. 2020: aktíva 80 928 €, vlastné imanie 32 815 €. 2021: aktíva 97 702 €, vlastné imanie 33 541 €. 2022: aktíva 45 023 €, vlastné imanie −2 068 €.100 tis.0−25 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 60 730 €, vlastné imanie −21 122 €. 2019: aktíva 57 193 €, vlastné imanie 26 703 €. 2020: aktíva 80 928 €, vlastné imanie 32 815 €. 2021: aktíva 97 702 €, vlastné imanie 33 541 €. 2022: aktíva 45 023 €, vlastné imanie −2 068 €.100 tis.0−25 tis.20182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 15 521 €, zásoby 824 €, pohľadávky 20 381 €, finančné účty 24 004 €. 2019: dlhodobý majetok 10 754 €, zásoby 132 €, pohľadávky 21 087 €, finančné účty 25 220 €. 2020: dlhodobý majetok 2 789 €, zásoby 480 €, pohľadávky 13 652 €, finančné účty 64 007 €. 2021: dlhodobý majetok 42 651 €, zásoby 6 920 €, pohľadávky 12 554 €, finančné účty 35 577 €. 2022: dlhodobý majetok 20 833 €, zásoby 1 009 €, pohľadávky 10 502 €, finančné účty 12 679 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 15 521 €, zásoby 824 €, pohľadávky 20 381 €, finančné účty 24 004 €. 2019: dlhodobý majetok 10 754 €, zásoby 132 €, pohľadávky 21 087 €, finančné účty 25 220 €. 2020: dlhodobý majetok 2 789 €, zásoby 480 €, pohľadávky 13 652 €, finančné účty 64 007 €. 2021: dlhodobý majetok 42 651 €, zásoby 6 920 €, pohľadávky 12 554 €, finančné účty 35 577 €. 2022: dlhodobý majetok 20 833 €, zásoby 1 009 €, pohľadávky 10 502 €, finančné účty 12 679 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 15 521 €, zásoby 824 €, pohľadávky 20 381 €, finančné účty 24 004 €. 2019: dlhodobý majetok 10 754 €, zásoby 132 €, pohľadávky 21 087 €, finančné účty 25 220 €. 2020: dlhodobý majetok 2 789 €, zásoby 480 €, pohľadávky 13 652 €, finančné účty 64 007 €. 2021: dlhodobý majetok 42 651 €, zásoby 6 920 €, pohľadávky 12 554 €, finančné účty 35 577 €. 2022: dlhodobý majetok 20 833 €, zásoby 1 009 €, pohľadávky 10 502 €, finančné účty 12 679 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −21 122 €, dlhodobé záväzky 5 329 €, krátkodobé záväzky 76 523 €. 2019: vlastné imanie 26 703 €, dlhodobé záväzky 500 €, krátkodobé záväzky 29 990 €. 2020: vlastné imanie 32 815 €, dlhodobé záväzky 533 €, krátkodobé záväzky 47 580 €. 2021: vlastné imanie 33 541 €, dlhodobé záväzky 533 €, krátkodobé záväzky 63 628 €. 2022: vlastné imanie −2 068 €, dlhodobé záväzky 11 980 €, krátkodobé záväzky 35 111 €.100 tis.0−25 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −21 122 €, dlhodobé záväzky 5 329 €, krátkodobé záväzky 76 523 €. 2019: vlastné imanie 26 703 €, dlhodobé záväzky 500 €, krátkodobé záväzky 29 990 €. 2020: vlastné imanie 32 815 €, dlhodobé záväzky 533 €, krátkodobé záväzky 47 580 €. 2021: vlastné imanie 33 541 €, dlhodobé záväzky 533 €, krátkodobé záväzky 63 628 €. 2022: vlastné imanie −2 068 €, dlhodobé záväzky 11 980 €, krátkodobé záväzky 35 111 €.100 tis.0−25 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −21 122 €, dlhodobé záväzky 5 329 €, krátkodobé záväzky 76 523 €. 2019: vlastné imanie 26 703 €, dlhodobé záväzky 500 €, krátkodobé záväzky 29 990 €. 2020: vlastné imanie 32 815 €, dlhodobé záväzky 533 €, krátkodobé záväzky 47 580 €. 2021: vlastné imanie 33 541 €, dlhodobé záväzky 533 €, krátkodobé záväzky 63 628 €. 2022: vlastné imanie −2 068 €, dlhodobé záväzky 11 980 €, krátkodobé záväzky 35 111 €.100 tis.0−25 tis.20182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 70 €. 2021: daň z príjmu 94 €. 2022: daň z príjmu 0 €.100500007094020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 70 €. 2021: daň z príjmu 94 €. 2022: daň z príjmu 0 €.100500007094020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 70 €. 2021: daň z príjmu 94 €. 2022: daň z príjmu 0 €.100500007094020182019202020212022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby205,3 tis.141,6 tis.139,9 tis.126,9 tis.151,5 tis.
Výsledok hospodárenia1,7 tis.8256,1 tis.726−35,6 tis.
Aktíva60,7 tis.57,2 tis.80,9 tis.97,7 tis.45 tis.
Vlastné imanie−21,1 tis.26,7 tis.32,8 tis.33,5 tis.−2,1 tis.
Daň z príjmu0070940
Zadlženosť134,8 %53,3 %59,5 %65,7 %104,6 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
151,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−35,6 tis.
Aktíva
45 tis.
Vlastné imanie
−2,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
104,6 %

2021

Tržby
126,9 tis.
Výsledok hospodárenia
726
Aktíva
97,7 tis.
Vlastné imanie
33,5 tis.
Daň z príjmu
94
Zadlženosť
65,7 %

2020

Tržby
139,9 tis.
Výsledok hospodárenia
6,1 tis.
Aktíva
80,9 tis.
Vlastné imanie
32,8 tis.
Daň z príjmu
70
Zadlženosť
59,5 %

2019

Tržby
141,6 tis.
Výsledok hospodárenia
825
Aktíva
57,2 tis.
Vlastné imanie
26,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
53,3 %

2018

Tržby
205,3 tis.
Výsledok hospodárenia
1,7 tis.
Aktíva
60,7 tis.
Vlastné imanie
−21,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
134,8 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API