Súhrn
- Vznik
- 05. 05. 200422 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2022
- Oznámenia
- 88 oznámení vo Vestníku
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- O.K.servis, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36493473
- daňové identifikačné číslo
- 2021820328
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Budovateľská 38, 08001 Prešov, Slovenská republika
- Územie
- Prešovokres PrešovPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 05. 05. 2004
- V registri
- 22 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 14921/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 716309
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| výroba a montáž strojov a zariadení | 05. 05. 2004 | — |
| výroba kovových konštrukcií a ich častí | 05. 05. 2004 | — |
| výroba manipulačnej a dopravníkovej techniky | 05. 05. 2004 | — |
| oprava šijacej, žehliacej a strihacej techniky - mechanické časti | 05. 05. 2004 | — |
| sprostredkovanie obchodu, služieb, výroby a dopravy v rozsahu voľnej živnosti | 05. 05. 2004 | — |
| kovoobrábačské a nástrojárske práce | 05. 05. 2004 | — |
| zváračské a paličské práce | 05. 05. 2004 | — |
| výroba drobných výrobkov z dreva | 05. 05. 2004 | — |
| šitie odevov a odevných doplnkov - výroba konfekcie | 05. 05. 2004 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) | 05. 05. 2004 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 05. 05. 2004 | — |
| podnikateľské poradenstvo | 05. 05. 2004 | — |
| činnosť organizačných a ekonomických poradcov | 05. 05. 2004 | — |
| marketing a management | 05. 05. 2004 | — |
| inžinierska činnosť v strojárstve | 05. 05. 2004 | — |
| omietkárske a podlahárske práce | 05. 05. 2004 | — |
| montáž sadrokartónu | 05. 05. 2004 | — |
| maliarske a natieračské práce | 05. 05. 2004 | — |
| montáž vzduchotechniky | 05. 05. 2004 | — |
| prípravné práce pre stavbu, demolácie a zemné práce | 05. 05. 2004 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021820328 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 04. 2024 (rok porušenia 2020).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 26. 10. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2022 znížila zisk o ▼100 % na 0 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.
Tržby
0 €
▼ 100,0 %Výsledok hospodárenia
0 €
▼ 100,0 %Aktíva
535 153 €
bez zmenyVlastné imanie
227 867 €
bez zmenyZadlženosť
57,4 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1,22 mil. | 1,03 mil. | 553,2 tis. | 92 tis. | 0 |
| Výsledok hospodárenia | 35,5 tis. | 38,8 tis. | 48 tis. | 17 tis. | 0 |
| Aktíva | 286 tis. | 310,6 tis. | 514,7 tis. | 535,2 tis. | 535,2 tis. |
| Vlastné imanie | 120,7 tis. | 159,9 tis. | 210,9 tis. | 227,9 tis. | 227,9 tis. |
| Daň z príjmu | 9,4 tis. | 10,3 tis. | 13,9 tis. | 4,5 tis. | 0 |
| Zadlženosť | 57,8 % | 48,5 % | 59,0 % | 57,4 % | 57,4 % |
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 535,2 tis.
- Vlastné imanie
- 227,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 57,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 92 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 17 tis.
- Aktíva
- 535,2 tis.
- Vlastné imanie
- 227,9 tis.
- Daň z príjmu
- 4,5 tis.
- Zadlženosť
- 57,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 553,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 48 tis.
- Aktíva
- 514,7 tis.
- Vlastné imanie
- 210,9 tis.
- Daň z príjmu
- 13,9 tis.
- Zadlženosť
- 59,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 1,03 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 38,8 tis.
- Aktíva
- 310,6 tis.
- Vlastné imanie
- 159,9 tis.
- Daň z príjmu
- 10,3 tis.
- Zadlženosť
- 48,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 1,22 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 35,5 tis.
- Aktíva
- 286 tis.
- Vlastné imanie
- 120,7 tis.
- Daň z príjmu
- 9,4 tis.
- Zadlženosť
- 57,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
05
Obchodný vestník
8 oznámení
30. 09. 2024
Uznesenie konkurz
12. 09. 2024
Oznam súdu konkurz
16. 08. 2024
Uznesenie konkurz
31. 07. 2024
Uznesenie konkurz
11. 06. 2024
Uznesenie konkurz
09. 05. 2024
Uznesenie konkurz
09. 05. 2024
Oznam súdu konkurz
24. 04. 2024
Uznesenie konkurz
Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.
06
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
07
Prepojenia
08
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
09
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
| Obchodný vestník | Obchodný vestník | Podmienky Obchodného vestníka povinná doložka | justice.gov.sk/ov |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 26. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.