Súhrn
- Vznik
- 17. 03. 200422 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- EMPÍR Slovakia, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36492094
- daňové identifikačné číslo
- 2021808613
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Čergovská 7004/2, 08001 Prešov, Slovenská republika
- Územie
- Prešovokres PrešovPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 17. 03. 2004
- V registri
- 22 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 14785/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 603056
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) | 17. 03. 2004 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 17. 03. 2004 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu živnosti voľnej | 17. 03. 2004 | — |
| poskytovanie internetových služieb | 17. 03. 2004 | — |
| prenájom nehnuteľností (pokiaľ sa popri prenájme poskytujú aj iné než základné služby spojené s prenájmom) | 17. 03. 2004 | — |
| kancelárske a sekretárske služby | 17. 03. 2004 | — |
| fotografické služby | 17. 03. 2004 | — |
| kopírovacie služby | 17. 03. 2004 | — |
| záložňa | 17. 03. 2004 | — |
| výroba kožených odevov a kožených doplnkov | 17. 03. 2004 | — |
| výroba odevov a odevných doplnkov | 17. 03. 2004 | — |
| príprava a predaj na priamu konzumáciu: nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh, ako aj bezmäsitých jedál jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 17. 03. 2004 | — |
| prevádzkovanie hracích nevýherných automatov, biliardových stolov, music boxov, videoautomatov | 17. 03. 2004 | — |
| prevádzkovanie solária (nie pre liečebné účely) | 17. 03. 2004 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021808613 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −326 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
−326 €
▼ 0,6 %Aktíva
1 117 €
▲ 1,2 %Vlastné imanie
−427 €
▲ 3,0 %Zadlženosť
138,2 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −1,4 tis. | −31 | −64 | −324 | −326 |
| Aktíva | 1,1 tis. | 1,2 tis. | 1,1 tis. | 1,1 tis. | 1,1 tis. |
| Vlastné imanie | −70 | −52 | −116 | −440 | −427 |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 106,1 % | 104,5 % | 110,7 % | 139,9 % | 138,2 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −326
- Aktíva
- 1,1 tis.
- Vlastné imanie
- −427
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 138,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −324
- Aktíva
- 1,1 tis.
- Vlastné imanie
- −440
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 139,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −64
- Aktíva
- 1,1 tis.
- Vlastné imanie
- −116
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 110,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −31
- Aktíva
- 1,2 tis.
- Vlastné imanie
- −52
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 104,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −1,4 tis.
- Aktíva
- 1,1 tis.
- Vlastné imanie
- −70
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 106,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.