Súhrn
- Vznik
- 30. 01. 200422 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ITS SLOVAKIA s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36490679
- daňové identifikačné číslo
- 2021774623
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Strojárska 1831/92, 06901 Snina, Slovenská republika
- Územie
- Sninaokres SninaPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 30. 01. 2004
- V registri
- 22 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 14639/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 641374
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| maloobchod a veľkoobchod v rozsahu voľných živností | 30. 01. 2004 | — |
| servis, údržba a poradenská služby ku kancelárskej a výpočtovej technike v rozsahu voľných živností | 30. 01. 2004 | — |
| dodávka a poradenská služba pri inštalácii a udržiavaní programového vybavenia počítačov | 30. 01. 2004 | — |
| automatizované spracovanie údajov a práca s databázovými systémami | 30. 01. 2004 | — |
| poskytovanie internetových služieb | 30. 01. 2004 | — |
| inštalovanie a prevádzkovanie počítačových sietí | 30. 01. 2004 | — |
| prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľných živností | 30. 01. 2004 | — |
| sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živností | 30. 01. 2004 | — |
| reklamné činnosti | 30. 01. 2004 | — |
| služby v doprave v rozsahu voľných živností | 30. 01. 2004 | — |
| montáž, údržba a oprava telekomunikačných zariadení v rozsahu voľných živností | 30. 01. 2004 | — |
| organizačné a ekonomické poradenstvo | 30. 01. 2004 | — |
| vedenie účtovníctva | 30. 01. 2004 | — |
| finančné a ekonomické poradenstvo | 30. 01. 2004 | — |
| výkon povolania prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy | 14. 04. 2015 | — |
| výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba | 14. 04. 2015 | — |
| poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla | 14. 04. 2015 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 14. 04. 2015 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 14. 04. 2015 | — |
| počítačové služby | 14. 04. 2015 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 14. 04. 2015 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 14. 04. 2015 | — |
| čistiace a upratovacie práce | 14. 04. 2015 | — |
| údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 14. 04. 2015 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 14. 04. 2015 | — |
| faktoring a forfaiting | 14. 04. 2015 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 14. 04. 2015 | — |
| sťahovacie služby | 14. 04. 2015 | — |
| služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 14. 04. 2015 | — |
| skladovanie | 14. 04. 2015 | — |
| baliace činnosti, manipulácia s tovarom | 14. 04. 2015 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- už nie je partnerom · bol zapísaný od 01. 02. 2017 do 25. 09. 2017 · z úradnej moci
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021774623 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 strata bez zmeny na −470 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
−470 €
bez zmenyAktíva
226 350 €
▼ 0,1 %Vlastné imanie
11 473 €
▼ 3,9 %Zadlženosť
94,9 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −18 tis. | −2,7 tis. | −2,8 tis. | −470 | −470 |
| Aktíva | 384,6 tis. | 226,7 tis. | 226,6 tis. | 226,5 tis. | 226,3 tis. |
| Vlastné imanie | 18 tis. | 15,3 tis. | 12,4 tis. | 11,9 tis. | 11,5 tis. |
| Daň z príjmu | 2,2 tis. | 2,2 tis. | 2,7 tis. | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 95,3 % | 93,3 % | 94,5 % | 94,7 % | 94,9 % |
aj 2015–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −470
- Aktíva
- 226,3 tis.
- Vlastné imanie
- 11,5 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 94,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −470
- Aktíva
- 226,5 tis.
- Vlastné imanie
- 11,9 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 94,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −2,8 tis.
- Aktíva
- 226,6 tis.
- Vlastné imanie
- 12,4 tis.
- Daň z príjmu
- 2,7 tis.
- Zadlženosť
- 94,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −2,7 tis.
- Aktíva
- 226,7 tis.
- Vlastné imanie
- 15,3 tis.
- Daň z príjmu
- 2,2 tis.
- Zadlženosť
- 93,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −18 tis.
- Aktíva
- 384,6 tis.
- Vlastné imanie
- 18 tis.
- Daň z príjmu
- 2,2 tis.
- Zadlženosť
- 95,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2015–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.