Súhrn
- Vznik
- 21. 01. 200422 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 317 587 €2017
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- FM REAL s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36490385
- daňové identifikačné číslo
- 2021781773
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Račaokres Bratislava IIIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 21. 01. 2004
- V registri
- 22 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 155640/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 605332
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - veľkoobchod v rozsahu voľnej živnosti | 21. 01. 2004 | — |
| - maloobchod v rozsahu voľnej živnosti | 21. 01. 2004 | — |
| - sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť) | 21. 01. 2004 | — |
| - záložňa | 21. 01. 2004 | — |
| - sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti | 21. 01. 2004 | — |
| - príprava a predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov | 21. 01. 2004 | — |
| - príprava a predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh, ako aj bezmäsitých jedál | 21. 01. 2004 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 14. 01. 2017 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 14. 01. 2017 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 14. 01. 2017 | — |
| výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 14. 01. 2017 | — |
| podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 14. 01. 2017 | — |
| počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 14. 01. 2017 | — |
| prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 14. 01. 2017 | — |
| prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 14. 01. 2017 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 14. 01. 2017 | — |
| reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 14. 01. 2017 | — |
| vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce | 14. 01. 2017 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021781773 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 04. 10. 2019 (rok porušenia 2019).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2017 zvýšila zisk o ▲568 % na 8 452 € a zvýšila tržby o ▲9 % na 317,6 tisíc eur.
Tržby
317 587 €
▲ 8,8 %Výsledok hospodárenia
8 452 €
▲ 568,1 %Aktíva
1 150 109 €
▼ 2,3 %Vlastné imanie
926 089 €
▲ 1,0 %Zadlženosť
19,5 %
Hrubá marža
3,7 %
Čistá marža
2,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 340,4 tis. | 292,9 tis. | 291,9 tis. | 317,6 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 1,2 tis. | −10,9 tis. | 1,3 tis. | 8,5 tis. |
| Aktíva | 1,55 mil. | 1,48 mil. | 1,18 mil. | 1,15 mil. |
| Vlastné imanie | 14 tis. | 3,1 tis. | 917 tis. | 926,1 tis. |
| Daň z príjmu | 1,3 tis. | 2,6 tis. | 5,7 tis. | 3,3 tis. |
| Zadlženosť | 99,1 % | 99,8 % | 22,1 % | 19,5 % |
2017
- Tržby
- 317,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 8,5 tis.
- Aktíva
- 1,15 mil.
- Vlastné imanie
- 926,1 tis.
- Daň z príjmu
- 3,3 tis.
- Zadlženosť
- 19,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 291,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,3 tis.
- Aktíva
- 1,18 mil.
- Vlastné imanie
- 917 tis.
- Daň z príjmu
- 5,7 tis.
- Zadlženosť
- 22,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 292,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −10,9 tis.
- Aktíva
- 1,48 mil.
- Vlastné imanie
- 3,1 tis.
- Daň z príjmu
- 2,6 tis.
- Zadlženosť
- 99,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 340,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,2 tis.
- Aktíva
- 1,55 mil.
- Vlastné imanie
- 14 tis.
- Daň z príjmu
- 1,3 tis.
- Zadlženosť
- 99,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.