Súhrn
- Vznik
- 02. 12. 200322 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 2 483 597 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- VERMEX, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36489247
- daňové identifikačné číslo
- 2020002908
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020002908
- Sídlo
- Centrálna 694/80, 08901 Svidník, Slovenská republika
- Územie
- Svidníkokres SvidníkPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 02. 12. 2003
- V registri
- 22 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 14496/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 666110
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Pohostinské a ubytovacie služby | 04. 11. 2025 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi - maloobchod (v rozsahu voľných živností) | 04. 11. 2025 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti - veľkoobchod (v rozsahu voľných živností) | 04. 11. 2025 | — |
| Kozmetické služby | 04. 11. 2025 | — |
| Cestovná agentúra | 04. 11. 2025 | — |
| Prenájom vozidiel, strojov, prístrojov a zariadení | 04. 11. 2025 | — |
| Demolačné a zemné práce | 04. 11. 2025 | — |
| Maliarsko - natieračské práce | 04. 11. 2025 | — |
| Jednoduchá drevárska výroba | 04. 11. 2025 | — |
| Zvaračské a paličské práce | 04. 11. 2025 | — |
| Prenájom nebytových priestorov | 04. 11. 2025 | — |
| Vedenie účtovníctva | 04. 11. 2025 | — |
| Upratovacie služby | 04. 11. 2025 | — |
| Prenájom a predaj športových potrieb | 04. 11. 2025 | — |
| Baliace činnosti | 04. 11. 2025 | — |
| Kancelárske a sekretárske služby (vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb) | 04. 11. 2025 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť | 04. 11. 2025 | — |
| Skladovanie a uskladňovanie | 04. 11. 2025 | — |
| Výroba tovaru z plastov | 04. 11. 2025 | — |
| Zatepľovacie práce a montáž sadrokartónu | 04. 11. 2025 | — |
| Zámočnícke práce | 04. 11. 2025 | — |
| Kovoobrábacie práce | 04. 11. 2025 | — |
| Nákladná cestná doprava vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 04. 11. 2025 | — |
| Organizovanie kultúrno-spoločenských podujatí | 04. 11. 2025 | — |
| Služby súvisiace so skrášľovaním tela | 04. 11. 2025 | — |
| Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 10. 07. 2026 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 21. 02. 2023
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020002908 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 01. 2004 |
| daňové identifikačné číslo | 2020002908 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 08. 2021 (rok porušenia 2020).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Finančná správa SR Všeobecná zdravotná poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | 13. 09. 2026 – 27. 09. 2026 ukončené | 19. 09. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲899 % na 23 957 € a zvýšila tržby o ▲9 % na 2,48 mil. €.
Tržby
2 483 597 €
▲ 8,9 %Výsledok hospodárenia
23 957 €
▲ 899,5 %Aktíva
1 225 195 €
▲ 37,7 %Vlastné imanie
168 448 €
▲ 16,6 %Zadlženosť
86,3 %
Hrubá marža
1,4 %
Čistá marža
1,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 830,1 tis. | 1,28 mil. | 1,88 mil. | 2,28 mil. | 2,48 mil. |
| Výsledok hospodárenia | −61,9 tis. | 5,2 tis. | 42,1 tis. | 2,4 tis. | 24 tis. |
| Aktíva | 206,6 tis. | 350,6 tis. | 368,6 tis. | 889,6 tis. | 1,23 mil. |
| Vlastné imanie | 52 tis. | 130,3 tis. | 142,1 tis. | 144,5 tis. | 168,4 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 2,2 tis. | 8,1 tis. | 3,8 tis. | 10,3 tis. |
| Zadlženosť | 74,8 % | 62,8 % | 61,4 % | 83,8 % | 86,3 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 2,48 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 24 tis.
- Aktíva
- 1,23 mil.
- Vlastné imanie
- 168,4 tis.
- Daň z príjmu
- 10,3 tis.
- Zadlženosť
- 86,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 2,28 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 2,4 tis.
- Aktíva
- 889,6 tis.
- Vlastné imanie
- 144,5 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 83,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 1,88 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 42,1 tis.
- Aktíva
- 368,6 tis.
- Vlastné imanie
- 142,1 tis.
- Daň z príjmu
- 8,1 tis.
- Zadlženosť
- 61,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 1,28 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 5,2 tis.
- Aktíva
- 350,6 tis.
- Vlastné imanie
- 130,3 tis.
- Daň z príjmu
- 2,2 tis.
- Zadlženosť
- 62,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 830,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −61,9 tis.
- Aktíva
- 206,6 tis.
- Vlastné imanie
- 52 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 74,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).