Súhrn
- Vznik
- 19. 11. 200322 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- —2019
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- BARIMPEX, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36488968
- daňové identifikačné číslo
- 2020010322
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Šafárikova 6, 08001 Prešov, Slovenská republika
- Územie
- Prešovokres PrešovPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 19. 11. 2003
- V registri
- 22 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 14471/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 612957
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| maloobchod a veľkoobchod v rozsahu voľných živností | 19. 11. 2003 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu živnosti voľnej | 19. 11. 2003 | — |
| reklamná, propagačná a inzertná činnosť | 19. 11. 2003 | — |
| podnikateľské poradenstvo | 19. 11. 2003 | — |
| marketing a management | 19. 11. 2003 | — |
| vedenie účtovníctva | 19. 11. 2003 | — |
| činnosť ekonomických, účtovných a organizačných poradcov | 19. 11. 2003 | — |
| vydavateľská činnosť | 19. 11. 2003 | — |
| fotografické služby | 19. 11. 2003 | — |
| zhotovovanie videozáznamov | 19. 11. 2003 | — |
| kancelárske a sekretárske služby | 19. 11. 2003 | — |
| kopírovacie služby | 19. 11. 2003 | — |
| rozmnožovanie nahraných nosičov záznamu zvuku a obrazu | 19. 11. 2003 | — |
| faktoring a forfaiting | 19. 11. 2003 | — |
| poskytovanie internetových služieb | 19. 11. 2003 | — |
| tvorba www stránok | 19. 11. 2003 | — |
| organizovanie a usporadúvanie kultúrnych, spoločenských, športových podujatí, kurzov, seminárov, školení | 19. 11. 2003 | — |
| prevádzkovanie telovýchovných zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 19. 11. 2003 | — |
| čistiace a upratovacie práce | 19. 11. 2003 | — |
| prenájom nehnuteľností (pokiaľ sa popri prenájme poskytujú aj iné než základné služby spojené s prenájmom) | 19. 11. 2003 | — |
| prenájom strojov a technických zariadení, motorových vozidiel, potrieb pre domácnosť | 19. 11. 2003 | — |
| záložňa | 19. 11. 2003 | — |
| podnikanie v oblasti nakladania s ostatnými odpadmi | 19. 11. 2003 | — |
| deratizácia, dezinfekcia, dezinsekcia | 19. 11. 2003 | — |
| výroba výrobkov z papiera a plastov | 19. 11. 2003 | — |
| výroba drevených obalov a drobných výrobkov z dreva | 19. 11. 2003 | — |
| výroba kožených odevov a kožených doplnkov | 19. 11. 2003 | — |
| výroba odevov a odevných doplnkov | 19. 11. 2003 | — |
| ťažba dreva a služby v rámci lesníctva | 19. 11. 2003 | — |
| píliarska výroba a pilčícke práce | 19. 11. 2003 | — |
| spracovanie zemiakov, ovocia a zeleniny | 19. 11. 2003 | — |
| výroba krmív | 19. 11. 2003 | — |
| výroba cestovín | 19. 11. 2003 | — |
| výroba obuvi | 19. 11. 2003 | — |
| brúsenie nožov, nožníc a jednoduchých nástrojov | 19. 11. 2003 | — |
| výroba nožiarskeho tovaru, zámkov a kovaní | 19. 11. 2003 | — |
| výroba a oprava bicyklov a športového tovaru | 19. 11. 2003 | — |
| výroba hier a hračiek, bižutérie | 19. 11. 2003 | — |
| príprava a predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh, ako aj bezmäsitých jedál jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 19. 11. 2003 | — |
| prevádzkovanie hracích nevýherných automatov, biliardových stolov, music boxov, video automatov | 19. 11. 2003 | — |
| neverejná cestná osobná doprava | 19. 11. 2003 | — |
| cestná nákladná doprava vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 19. 11. 2003 | — |
| práce vykonávané strojnými mechanizmami | 19. 11. 2003 | — |
| výroba kovových konštrukcií a ich častí | 19. 11. 2003 | — |
| mechanické úpravy na zakázku alebo na zmluvnom základe | 19. 11. 2003 | — |
| zváračské práce | 19. 11. 2003 | — |
| výroba drobných kovových obalov | 19. 11. 2003 | — |
| výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely | 19. 11. 2003 | — |
| prípravné práce pre stavbu, zemné práce a demolácie | 19. 11. 2003 | — |
| maliarske, natieračské a sklenárske práce | 19. 11. 2003 | — |
| omietkárske práce | 19. 11. 2003 | — |
| obkladačské a podlahárske práce | 19. 11. 2003 | — |
| montáž sadrokartónu | 19. 11. 2003 | — |
| čalúnnictvo | 19. 11. 2003 | — |
| ubytovanie | 19. 11. 2003 | — |
| poskytovanie úverov z vlastných zdrojov | 19. 11. 2003 | — |
| odťahová služba | 19. 11. 2003 | — |
| vodič motorového vozidla | 19. 11. 2003 | — |
| montáž bezpečnostných dverí (jedno až dvojbodové) | 19. 11. 2003 | — |
| projektovanie, inštalovanie, oprava a revízie požiarnej techniky (hasiace prístroje, EPS, stabilné a polostabilné hasiace prístroje) | 19. 11. 2003 | — |
| vyučovanie vedenia motorových vozidiel | 19. 11. 2003 | — |
| baliace činnosti | 19. 11. 2003 | — |
| manipulácie s nákladom | 19. 11. 2003 | — |
| finančný leasing | 19. 11. 2003 | — |
| výskum trhu a verejnej mienky | 19. 11. 2003 | — |
| vodná záchranná služba | 19. 11. 2003 | — |
| prednášková činnosť v rozsahu živnosti voľnej | 19. 11. 2003 | — |
| počítačová grafika, kresličské a grafické práce na počítači | 19. 11. 2003 | — |
| inžinierska činnosť v stavebníctve (okrem vybraných činností vo výstavbe), strojárstve | 19. 11. 2003 | — |
| vypracovanie štúdií regionálneho rozvoja | 19. 11. 2003 | — |
| vypracovanie rozvojových projektov | 19. 11. 2003 | — |
| prevádzkovanie parkoviska | 19. 11. 2003 | — |
| prevádzkovanie solária (nie pre liečebné účely) | 19. 11. 2003 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020010322 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 12. 2021 (rok porušenia 2020).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2019 register neuvádza tržby ani výsledok hospodárenia.
Tržby
—
Výsledok hospodárenia
—
Aktíva
—
Vlastné imanie
—
Zadlženosť
—
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 18,7 tis. | 4,7 tis. | 0 | — | — |
| Výsledok hospodárenia | 7,3 tis. | −714 | −3,2 tis. | — | — |
| Aktíva | 104 tis. | 103,6 tis. | 100,6 tis. | — | — |
| Vlastné imanie | −25,1 tis. | −25,8 tis. | −29 tis. | — | — |
| Daň z príjmu | 1,9 tis. | 960 | 960 | — | — |
| Zadlženosť | 124,1 % | 124,9 % | 128,8 % | — | — |
aj 2014 — v pláne Štandard
2019
- Tržby
- —
- Výsledok hospodárenia
- —
- Aktíva
- —
- Vlastné imanie
- —
- Daň z príjmu
- —
- Zadlženosť
- —
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- —
- Výsledok hospodárenia
- —
- Aktíva
- —
- Vlastné imanie
- —
- Daň z príjmu
- —
- Zadlženosť
- —
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −3,2 tis.
- Aktíva
- 100,6 tis.
- Vlastné imanie
- −29 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 128,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 4,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −714
- Aktíva
- 103,6 tis.
- Vlastné imanie
- −25,8 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 124,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 18,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 7,3 tis.
- Aktíva
- 104 tis.
- Vlastné imanie
- −25,1 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 124,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.