Súhrn
- Vznik
- 23. 09. 200323 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2016
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Makovica, spol. s r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36487830
- daňové identifikačné číslo
- 2021763370
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- 110, 08636 Nižná Polianka, Slovenská republika
- Územie
- Nižná Poliankaokres BardejovPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 23. 09. 2003
- V registri
- 23 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 14355/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 654444
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 23. 09. 2003 | — |
| - maloobchodná a veľkoobchodná činnosť v odbore - potraviny, zelenina, mäso, mäsové výrobky, automobily, náhradné autodiely, autopríslušenstvo, pohonné hmoty, mazadlá, technické oleje, stavebný materiál, nábytok, interiérové zariadenia, drevo, drevené výrobky a ich polotovary, železiarsky tovar a výrobky, čistiace, pracie a hygienické potreby, kozmetika, textilné výrobky, odevy, obuv, hračky, drevoobrábacie a kovoobrábacie stroje, lomový kameň, cementové a kameninové výrobky, sklo, sklárske výrobky, elektrospotrebiče a spotrebná elektronika, kožený tovar, tovar z umelých hmôt, vykurovacie zariadenia, uhlie, papier, výrobky papierenského priemyslu, drevené výrobky, osivo, krmivo, ojazdené motorové vozidlá, autosúčiastky, motocykle | 23. 09. 2003 | — |
| - príprava a predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva vína a destilátov | 23. 09. 2003 | — |
| - prenájom strojov a prístrojov bez obsluhujúceho personálu | 23. 09. 2003 | — |
| - prenájom automobilov | 23. 09. 2003 | — |
| - nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami, ktorých celková hmotonosť vrátane prípojného vozidla nepresahuje 3,5 t | 23. 09. 2003 | — |
| - poskytovanie služieb a prác v rozsahu voľných živností stavebnými mechanizmami | 23. 09. 2003 | — |
| - ťažba, približovanie a zvoz dreva | 23. 09. 2003 | — |
| - sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti | 23. 09. 2003 | — |
| - odťahovacia služba | 23. 09. 2003 | — |
| - prenájom zariadení a techniky | 23. 09. 2003 | — |
| - upratovacie práce | 23. 09. 2003 | — |
| - kancelárske a sekretárske služby | 23. 09. 2003 | — |
| - prevádzkovanie parkovísk a odstavných plôch motorových vozidiel | 23. 09. 2003 | — |
| - správa trhových miest | 23. 09. 2003 | — |
| - prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekoncídiu | 23. 09. 2003 | — |
| - vedenie účtovníctva | 23. 09. 2003 | — |
| - výroba jednoduchých výrobkov z dreva | 23. 09. 2003 | — |
| - poľnohospodárska prvovýroba | 23. 09. 2003 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021763370 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2016 prepadlo do straty −3 650 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.
Tržby
0 €
▼ 100,0 %Výsledok hospodárenia
−3 650 €
▼ 28 176,9 %Aktíva
30 372 €
▼ 0,6 %Vlastné imanie
3 072 €
▼ 57,3 %Zadlženosť
89,9 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|
| Tržby | 11,7 tis. | 6 tis. | 0 |
| Výsledok hospodárenia | 539 | 13 | −3,6 tis. |
| Aktíva | 18 tis. | 30,6 tis. | 30,4 tis. |
| Vlastné imanie | 7,2 tis. | 7,2 tis. | 3,1 tis. |
| Daň z príjmu | 480 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 60,0 % | 76,4 % | 89,9 % |
2016
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −3,6 tis.
- Aktíva
- 30,4 tis.
- Vlastné imanie
- 3,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 89,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 13
- Aktíva
- 30,6 tis.
- Vlastné imanie
- 7,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 76,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 11,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 539
- Aktíva
- 18 tis.
- Vlastné imanie
- 7,2 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 60,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.