Súhrn
- Vznik
- 28. 05. 200323 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 24 599 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- INO, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36485721
- daňové identifikačné číslo
- 2021727510
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Jána Francisciho 204/34, 05401 Levoča, Slovenská republika
- Územie
- Levočaokres LevočaPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 28. 05. 2003
- V registri
- 23 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 15960/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 934779
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb | 28. 05. 2003 | — |
| - vypracovanie dokumentácie a projektu technického, technologického a energetického vybavenia týchto stavieb | 28. 05. 2003 | — |
| - uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 28. 05. 2003 | — |
| - uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien | 28. 05. 2003 | — |
| - výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300m a výšku 15 m, drobných stavieb a ich zmien | 28. 05. 2003 | — |
| - ostatné stavebno-inštalačné práce | 28. 05. 2003 | — |
| - ostatné kompletačné a dokončovacie práce | 28. 05. 2003 | — |
| - inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo, rozpočty a kalkulácie stavieb | 28. 05. 2003 | — |
| - kresličské práce - grafický dizajn | 28. 05. 2003 | — |
| - upratovacie a čistiace práce | 28. 05. 2003 | — |
| - sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti | 28. 05. 2003 | — |
| - demolácie, búracie práce a prípravne práce pre stavbu | 28. 05. 2003 | — |
| - maliarske a natieračské práce | 28. 05. 2003 | — |
| - spracovanie údajov | 28. 05. 2003 | — |
| - služby súvisiace s databázami | 28. 05. 2003 | — |
| - činnosti súvisiace s prevádzkou počítačov | 28. 05. 2003 | — |
| - vedenie účtovníctva | 28. 05. 2003 | — |
| - podnikateľské poradenstvo | 28. 05. 2003 | — |
| - montáž a opravy meracej a regulačnej techniky | 28. 05. 2003 | — |
| - špecialista požiarnej ochrany | 28. 05. 2003 | — |
| - nákladná cestná doprava vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 28. 05. 2003 | — |
| - vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo | 28. 05. 2003 | — |
| - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) | 28. 05. 2003 | — |
| - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 28. 05. 2003 | — |
| energetická certifikácia pre miesto spotreby energie: Tepelná ochrana stavebných konštrukcií a budov | 15. 10. 2011 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021727510 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼92 % na 226 € a znížila tržby o ▼43 % na 24,6 tisíc eur.
Tržby
24 599 €
▼ 42,8 %Výsledok hospodárenia
226 €
▼ 92,2 %Aktíva
12 195 €
▲ 27,5 %Vlastné imanie
8 880 €
▲ 2,6 %Zadlženosť
27,2 %
Hrubá marža
2,3 %
Čistá marža
0,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 20,4 tis. | 40,3 tis. | 39,9 tis. | 43 tis. | 24,6 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −4,8 tis. | 2,9 tis. | 564 | 2,9 tis. | 226 |
| Aktíva | 9,7 tis. | 12 tis. | 12,7 tis. | 9,6 tis. | 12,2 tis. |
| Vlastné imanie | 6,8 tis. | 9,5 tis. | 10 tis. | 8,7 tis. | 8,9 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 856 | 0 | 723 | 340 |
| Zadlženosť | 29,8 % | 20,5 % | 21,1 % | 9,5 % | 27,2 % |
aj 2019–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 24,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 226
- Aktíva
- 12,2 tis.
- Vlastné imanie
- 8,9 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 27,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 43 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,9 tis.
- Aktíva
- 9,6 tis.
- Vlastné imanie
- 8,7 tis.
- Daň z príjmu
- 723
- Zadlženosť
- 9,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 39,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 564
- Aktíva
- 12,7 tis.
- Vlastné imanie
- 10 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 21,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 40,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,9 tis.
- Aktíva
- 12 tis.
- Vlastné imanie
- 9,5 tis.
- Daň z príjmu
- 856
- Zadlženosť
- 20,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 20,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −4,8 tis.
- Aktíva
- 9,7 tis.
- Vlastné imanie
- 6,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 29,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2019–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).