Súhrn
- Vznik
- 24. 03. 200323 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 0 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Noat, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36484539
- daňové identifikačné číslo
- 2021610646
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Dolné Hámre 306, 96661 Hodruša - Hámre, Slovenská republika
- Územie
- Hodruša-Hámreokres ŽarnovicaBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 24. 03. 2003
- V registri
- 23 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 13320/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 549601
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - sprostredkovateľská činnosť | 24. 03. 2003 | — |
| - prenájom nehnuteľností s poskytovaním doplnkových služieb | 24. 03. 2003 | — |
| - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností | 24. 03. 2003 | — |
| - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností | 24. 03. 2003 | — |
| - poradenská činnosť v rozsahu voľných živností | 24. 03. 2003 | — |
| - reklamná, propagačná a inzertná činnosť | 24. 03. 2003 | — |
| - skladovanie | 24. 03. 2003 | — |
| - kancelárske a sekretárske služby | 24. 03. 2003 | — |
| služby súvisiace so skrášľovaním tela | 15. 07. 2017 | — |
| vykonávanie športovej činnosti podľa §3 písm. a) zákona č. 440/2015 Z.z. o športe a o zmene a doplnení niektorýc zákonov v znení neskorších predpisov | 15. 07. 2017 | — |
| prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 15. 07. 2017 | — |
| organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 15. 07. 2017 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021610646 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Union zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | od 25. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 31. 10. 2026.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −8 698 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
−8 698 €
▼ 15,3 %Aktíva
6 891 €
▲ 4,9 %Vlastné imanie
−8 536 €
▼ 5 369,1 %Zadlženosť
223,9 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −4 tis. | −6,3 tis. | −7 tis. | −7,5 tis. | −8,7 tis. |
| Aktíva | 6,6 tis. | 7 tis. | 6,4 tis. | 6,6 tis. | 6,9 tis. |
| Vlastné imanie | 1,8 tis. | 2 tis. | 1,2 tis. | 162 | −8,5 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 73,2 % | 71,3 % | 81,3 % | 97,5 % | 223,9 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −8,7 tis.
- Aktíva
- 6,9 tis.
- Vlastné imanie
- −8,5 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 223,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −7,5 tis.
- Aktíva
- 6,6 tis.
- Vlastné imanie
- 162
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 97,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −7 tis.
- Aktíva
- 6,4 tis.
- Vlastné imanie
- 1,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 81,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −6,3 tis.
- Aktíva
- 7 tis.
- Vlastné imanie
- 2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 71,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −4 tis.
- Aktíva
- 6,6 tis.
- Vlastné imanie
- 1,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 73,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 31. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.