Súhrn
- Vznik
- 04. 09. 200224 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Money Maker Managment (MMM), s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36481432
- daňové identifikačné číslo
- 2020028912
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020028912
- Sídlo
- Kutuzovova 3155/34B, 08501 Bardejov, Slovenská republika
- Územie
- Bardejovokres BardejovPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 04. 09. 2002
- V registri
- 24 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 13685/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 4446059
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - pohostinská činnosť | 04. 09. 2002 | — |
| - usporadúvanie kultúrnych a športových podujatí | 04. 09. 2002 | — |
| - prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 04. 09. 2002 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 28. 03. 2023 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby | 28. 03. 2023 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 28. 03. 2023 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 28. 03. 2023 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 28. 03. 2023 | — |
| Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov | 28. 03. 2023 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 28. 03. 2023 | — |
| Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí | 28. 03. 2023 | — |
| Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy | 28. 03. 2023 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 28. 03. 2023 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 28. 03. 2023 | — |
| Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy | 28. 03. 2023 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 28. 03. 2023 | — |
| Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave | 28. 03. 2023 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020028912 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 06. 2023 |
| daňové identifikačné číslo | 2020028912 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 znížila stratu na −1 909 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.
Tržby
0 €
▼ 100,0 %Výsledok hospodárenia
−1 909 €
▲ 58,4 %Aktíva
25 099 €
▲ 0,7 %Vlastné imanie
18 195 €
▼ 9,5 %Zadlženosť
27,5 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | — | 9,2 tis. | 0 |
| Výsledok hospodárenia | 0 | 0 | — | −4,6 tis. | −1,9 tis. |
| Aktíva | 693 | 693 | 693 | 24,9 tis. | 25,1 tis. |
| Vlastné imanie | −5,7 tis. | −5,7 tis. | −5,7 tis. | 20,1 tis. | 18,2 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | — | 0 | 340 |
| Zadlženosť | 922,5 % | 922,5 % | 922,5 % | 19,3 % | 27,5 % |
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −1,9 tis.
- Aktíva
- 25,1 tis.
- Vlastné imanie
- 18,2 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 27,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 9,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −4,6 tis.
- Aktíva
- 24,9 tis.
- Vlastné imanie
- 20,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 19,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- —
- Výsledok hospodárenia
- —
- Aktíva
- 693
- Vlastné imanie
- −5,7 tis.
- Daň z príjmu
- —
- Zadlženosť
- 922,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 693
- Vlastné imanie
- −5,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 922,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 693
- Vlastné imanie
- −5,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 922,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.