Súhrn
- Vznik
- 19. 02. 200224 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Družstvokód 205
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 35 287 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Agrodružstvo-perspektíva
- identifikačné číslo organizácie
- 36478296
- daňové identifikačné číslo
- 2021666306
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2021666306
- Sídlo
- Zimná 94, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
- Územie
- Spišská Nová Vesokres Spišská Nová VesKošický kraj
- Právna forma
- Družstvo (205)
- Vznik
- 19. 02. 2002
- V registri
- 24 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Dr, vložka č. 1336/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 1000177
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - podnikanie v poľnohospodárskej výrobe, vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov | 19. 02. 2002 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 13. 12. 2013 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 13. 12. 2013 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 13. 12. 2013 | — |
| sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľnosti (realitná činnosť) | 13. 12. 2013 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 13. 12. 2013 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 13. 12. 2013 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 13. 12. 2013 | — |
| výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba | 10. 02. 2015 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2021666306 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 09. 2015 |
| daňové identifikačné číslo | 2021666306 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 22. 12. 2023 (rok porušenia 2017).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 30 561 € a zvýšila tržby o ▲106 % na 35,3 tisíc eur.
Tržby
35 287 €
▲ 106,1 %Výsledok hospodárenia
30 561 €
▲ 6 936,9 %Aktíva
213 625 €
▲ 16,3 %Vlastné imanie
5 254 €
▲ 120,8 %Zadlženosť
97,5 %
Hrubá marža
92,4 %
Čistá marža
86,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 3,3 tis. | 36 tis. | 17,1 tis. | 35,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −4,6 tis. | 368 | 3,1 tis. | −447 | 30,6 tis. |
| Aktíva | 181,8 tis. | 181,8 tis. | 186,3 tis. | 183,6 tis. | 213,6 tis. |
| Vlastné imanie | −28,3 tis. | −27,9 tis. | −24,9 tis. | −25,3 tis. | 5,3 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 340 | 2 tis. |
| Zadlženosť | 115,6 % | 115,4 % | 113,3 % | 113,8 % | 97,5 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 35,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 30,6 tis.
- Aktíva
- 213,6 tis.
- Vlastné imanie
- 5,3 tis.
- Daň z príjmu
- 2 tis.
- Zadlženosť
- 97,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 17,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −447
- Aktíva
- 183,6 tis.
- Vlastné imanie
- −25,3 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 113,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 36 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,1 tis.
- Aktíva
- 186,3 tis.
- Vlastné imanie
- −24,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 113,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 3,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 368
- Aktíva
- 181,8 tis.
- Vlastné imanie
- −27,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 115,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −4,6 tis.
- Aktíva
- 181,8 tis.
- Vlastné imanie
- −28,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 115,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.