Súhrn
- Vznik
- 22. 11. 200124 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- RADIANA, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36476749
- daňové identifikačné číslo
- 2020019859
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Štefánikovo námestie 5, 052 01 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
- Územie
- Spišská Nová Vesokres Spišská Nová VesKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 22. 11. 2001
- V registri
- 24 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 30232/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 943597
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| nákladná cestná doprava | 22. 11. 2001 | — |
| veľkoobchod a maloobchod v rozsahu voľných živností | 22. 11. 2001 | — |
| sprostredkovanie obchodu, služieb, dopravy a výroby | 22. 11. 2001 | — |
| inžinierska činnosť v rozsahu voľných živností | 22. 11. 2001 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 22. 11. 2001 | — |
| prenájom hnuteľného majetku | 22. 11. 2001 | — |
| prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov s poskytovaním aj iných než základných služieb spojených s prenájmom | 22. 11. 2001 | — |
| výroba koksu a rafinovaných produktov | 14. 04. 2010 | — |
| podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 24. 07. 2012 | — |
| výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied | 06. 06. 2018 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 22. 07. 2017
- Oprávnená osoba
- JUDr. Patrik Kovalčík, advokát · od 13. 08. 2020
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020019859 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 26. 10. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 sa zo straty dostalo na zisk 60 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
60 €
▲ 100,0 %Aktíva
268 372 €
bez zmenyVlastné imanie
−1 030 343 €
bez zmenyZadlženosť
483,9 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 247,1 tis. | 142,6 tis. | 17 tis. | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | 23,2 tis. | 35,6 tis. | 146,5 tis. | −122,5 tis. | 60 |
| Aktíva | 316,3 tis. | 270,3 tis. | 393,5 tis. | 268,4 tis. | 268,4 tis. |
| Vlastné imanie | −1,09 mil. | −1,06 mil. | −908 tis. | −1,03 mil. | −1,03 mil. |
| Daň z príjmu | 6,9 tis. | 2,7 tis. | 36,6 tis. | 0 | 340 |
| Zadlženosť | 440,3 % | 490,8 % | 330,7 % | 483,9 % | 483,9 % |
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 60
- Aktíva
- 268,4 tis.
- Vlastné imanie
- −1,03 mil.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 483,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −122,5 tis.
- Aktíva
- 268,4 tis.
- Vlastné imanie
- −1,03 mil.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 483,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 17 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 146,5 tis.
- Aktíva
- 393,5 tis.
- Vlastné imanie
- −908 tis.
- Daň z príjmu
- 36,6 tis.
- Zadlženosť
- 330,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 142,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 35,6 tis.
- Aktíva
- 270,3 tis.
- Vlastné imanie
- −1,06 mil.
- Daň z príjmu
- 2,7 tis.
- Zadlženosť
- 490,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 247,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 23,2 tis.
- Aktíva
- 316,3 tis.
- Vlastné imanie
- −1,09 mil.
- Daň z príjmu
- 6,9 tis.
- Zadlženosť
- 440,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 26. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.